"Брак" - кой първи подхвана темата

  • 6 705
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
Преди да заживеем заедно се разбрахме, че някой ден ще сключим брак.Аз просто избрах момента,а той се съгласи.А годежния пръстен ми го купи седмица след като си го харесах и му го показах. Heart Eyes

# 76
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 423
От самото ни запознаване си знаех, че той е бъдещият ми съпруг. Усещат се тези неща...
На Нова Година, леко подпийнал в кухнята на колене ми направи страшно романтично признание и предложение за брак, а аз се притесних като кифла и на бързо му отговорих с "да". По-късно ми подари годежният пръстен.... и се взехме, в добро и лошо, в здраве и болест, докато смърта ни раздели.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 064
Той я подхвана след 6г. връзка. Рече - що не се оженим догодина? После помисли и допълни - всъщност, защо пък не се оженим още тази година? Беше на 1. април Joy  На 31. юли се оженихме. Аз въобще не държах, той искаше, аз просто нямах нищо против.

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 862
Той много искаше да имеме дете, след 7 години съжителство без подпис а аз все му отговарях, че няма да раждам от гаджето си или да се женя бременна сякаш само заради бебето се женим. Всеки път като споменеше за бебе аз все го подсещах, че първо трябва да сме женени. И така, когато най-не очаквах, на 5 август над Рилския манастир ми предложи и ми подари пръстена. Беше мнага красиво и ми се стори като в сън. След 2 месеца се оженихме, а след още 2 забременях с първото ни дететнце.  Grinning

# 79
  • Мнения: 79
Винаги и двамата сме искали да се оженим - просто сме от хората, които искаха весела сватба с много приятели. Не помня как сме подхванали темата, но дълго време си правехме майтап как най-накрая ще се оженим  Joy Искахме да си завърша и така да предприем тази стъпка, затова мислехме събитието да е септември месец. Но междувпроем решихме да направим опит за дете пък каквото стане  hahaha и то пък взе, че стана и с това изместихме сватбата с няколко месеца напред  Mr. Green

# 80
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ние живеехме заедно....
нямах никакви мераци да се женя....
има6е разговори, подхванати от него, но аз бях категори4на..... има6е и няколко предложения....с и без пръстен....
аз желязна...
един ден цъфва с  голям букет рози, колени4и и пак вади пръстен....
Стана ми сме6но, отговорът ми бе6е с този грозен пръстен ...никога. Crossing Arms... о4аквах да се обиди, оба4е, той ме повле4е (дори не ме остави да се преоблека) към колата  замъкна ме в магазина, и каза да си избера пръстен с който 6те се омъжа за него...... е и няма6е как вдигнах бяло знаме паднах в собствения си капан.... това бе6е през 96....

# 81
  • София
  • Мнения: 44 423
Ами ние първо си направихме бебето....пък аз казах, че искам да живее в семейство на подписали родители и така....

# 82
  • Мнения: 1 554
аз все още си чакам годежния пръстен и предложението за брак Whistling

# 83
  • Мнения: 242
Аз предложих да се оженим,моя е много притеснителен и срамежлив,ако чаках предложение от него щях да си остана стара мома Grinning.Ама и при нас всичко стана много бързо-гаджета,после сватба и накрая бебе,всичко за 1год. Hug

# 84
  • Мнения: 301
След 7 години съвместен живот без подпис и деца милото, взимайки ме от работа ми подаде една кутийка. На учудването ми защо ми е купил нов пръстен ми отговори:
- Това не е пръстен, а пръстен с диамант и е годежен, ако искаш да знаеш.
- Ама аз не искам да се женя.
- И аз не искам, обаче само това ми остава като опция, за да ти покажа колко те обичам - Толкова те обичам, че ще се оженя за теб въпреки, че въобще не искам да се женя.
- Ама аз не искам бяла рокля.
- Ми ще си вземеш червена тогава.

Ожених се в най-червената и секси рокля  Crazy точно 6 месеца преди да забременея съвсем случайно  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 7 474
Не помня, просто и двамата знаехме, че това ще се случи и
сме говорили за сватбата, къде ще живеем и т.н. не е имало изненадани.

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 15:05 от L e o

# 86
  • Мнения: 1 554
само аз ли не съм омъжена Outta Joint

# 87
  • София
  • Мнения: 44 423
само аз ли не съм омъжена Outta Joint
просто май в темата пишат предимно омъжените....заглавието предразполага Simple Smile))

# 88
  • София
  • Мнения: 3 123
той ми предложи по страшно романтичен начин на 24.12,след 2 дни разбрахме и че съм бременна(за съжаление не задълго ) и изкарахме страхотни празници. Grinning

# 89
  • Мнения: 2 309
Първи подхванаха темата близки и приятели...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт