За откачената мода на белите автомобили

  • 24 408
  • 213
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 396
Ами да ви кажа тук на Родос е практично решение да си с бяла кола - привлича по-малко слънцето.
И ние сме с бяло Рено!

# 151
  • на пистата
  • Мнения: 5 913
ей такова видях днес ама с черен таван,е останаха ми очите

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 19:51 от nameika

# 152
  • Мнения: 1 813
А аз преди малко поредната бяла Q7-ца и се сетих за темата. Е ,красиво е !

# 153
  • Мнения: 2 755
Колкото и грозен и неподходящ да е белият цвят за автомобил, има си и изключения, които  не са ниииикак ама никак лоши  Flutter
демонстрирам ауди,бмв, порше, ламбо....:
Сърцето ми се къса, като видя такива автомобили по нашите пътища. Но не от завист, а от жал към автомобилите. Rolling Eyes

По същия начин белия цвят стои на която и да е друга марка автомобил, не разбрах в какво се състои изключението. Laughing И също не разбрах кое му е жалното за автомобилите. newsm78
Не очаквам и да ме разбереш. Ясно е, че не шофираш по българските пътища.  Tired

# 154
  • Мнения: 1 813
Относно шофирането  - онзи ден се качих при една позната,която си е писюр от всякъде,баща и всичко и дава /има хотел в Съни/. Тя никога не е искала книжка,той просто и каза да изкара/ даде изкара и/, после и даде кола без тя да си я иска, та по този повод не и дреме за машината. Е,нямаше такова возене - не се намаля на дупки,никакво съобразяване,никакво пазене на колата.  ooooh!

# 155
  • Мнения: 4 380
Цитат
Не очаквам и да ме разбереш. Ясно е, че не шофираш по българските пътища. 

Аха...ако си мислиш, че местните са по-добре от българските, много се лъжеш. Laughing
Жертва си на предразсъдъци по повод бялото, това е. Wink И с най-мръсни пътища, бялата кола не става по-мръсна от която и да е друга. Единствено може би, изпитваш вътрешна необходимост да я поддържаш постоянно такава красива и полагаш грижи за нея. Грозната сива кола си е грозна по принцип и не ти дреме особено дали е мръсна. Laughing

# 156
  • Мнения: 2 755
Цитат
Не очаквам и да ме разбереш. Ясно е, че не шофираш по българските пътища. 

Аха...ако си мислиш, че местните са по-добре от българските, много се лъжеш. Laughing
Жертва си на предразсъдъци по повод бялото, това е.
Сериозно? Не вярвам в Канада пътищата да са в такъв вид. Трябва ми снимков матириал за да повярвам. Докажи ми.
Идеалните коли за нашите пътища са off road автомобилите. За Ламборджини, Порше и т.н ниски автомобили е истински вандализъм да се пускат по дупките. Е, как да не ти е жал за тях.
Сега разбра ли ме? Laughing

# 157
  • Мнения: 677
А и бялото не е цвят. И от бяло до бяло има огромна разлика. Робувате на предразсъдъци, разчупете се малко.

# 158
  • София
  • Мнения: 3 099
8 страници за пустия бял авто-цвят!  Shocked Аз - като по-обикновена женка - карам ******** *******, но тъмно синя.

# 159
  • Мнения: 619
От доста време е.
Кефи ме .. ама не на всички им отива.
На джипове повече  ми допада-едно бяло порше кайен Wink да карам да се оплаквам

# 160
  • София
  • Мнения: 6 999
Според автомобилните списания от преди година бялото е хит. В БГ го виждам от няколко месеца.
Чак мен започна да ми харесва, но едва ли ще си купя бяла кола. Черното е моя цвят.

М/у другото според статистиката най-често катастрофи стават с черни автомобили, най-рядко с бели.

# 161
  • Мнения: 4 380
М/у другото според статистиката най-често катастрофи стават с черни автомобили, най-рядко с бели.

Любопитно. Mr. Green Къде прочете такава статистика? Аз винаги съм го подозирала честно казано...Автомобилът като и компютъра и още някои видове техника, с която сме в постоянен допир, много често се държат като живи същества и...да не разказвам невероятни истории, но да кажем така, че външния облик на "муцунката" на колата, както и цветът и, издават нейния характер, поведение на пътя и най-вече отношение към стопанина. Grinning

# 162
  • София
  • Мнения: 6 999
М/у другото според статистиката най-често катастрофи стават с черни автомобили, най-рядко с бели.

Любопитно. Mr. Green Къде прочете такава статистика?


В автомобилните списания  bowuu

Бялото - защото се забелязва добре. Черното - поради това, че не се забелязва толкова в сумрака + обикновено черните коли се шофират от любители на високите скорости /като моя милост/.

# 163
  • Мнения: 4 380
Да, вярно е че белите коли са най-забележими. Grinning Още една причина да харесвам бял автомобил. Mr. Green Ако аз не съм забележима, кой друг... Laughing

# 164
  • Мнения: X
Много странно заглавие на темата. Не съм забелязала да има такава мода, но и да е така, не ми е ясно защо да е откачена?  #Crazy
Защо решихте, че белите автомобили са по-евтини? От какво са по-евтини, от тези, които са цвят металик ли, то бял цвят металик няма.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт