Нова РУСЕнска седянка

  • 13 410
  • 281
  •   1
Отговори
# 90
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Много си мила,благодаря!

Моля  Mr. Green Пак заповядай  Hug  Flutter


М-да и аз имах нужда от едно.

Между другото ние двамцата с Криси бяхме на "срещата" в събота от 18ч. на Баба Яга. За съжаление никой не се обади, но ние си киснахме там 2 часа. Следващият пън нека бъдем по-организирани в срещите. Flutter

Атлантика   искам и аз на среща  Mr. Green кажи кога и къде и съм там  Crazy Mr. Green

# 91
  • Мнения: 4 406
моля някой ако може да ми услужи със бебешка сгъваема кошара(легло) за 4 дни другата седмица, когато мисля да заведа Бомбона в Трявна!  моля!

# 92
  • Мнения: 1 735
Буми, аз нямам кошара, но ако ти върши работа мога да ти дам столче за кола, тип кошче(с гюрук).
Миналата година като бяхме на море на палатки за 10 дена ми свърши страхотна работа. Мила спеше в него на плажа, по заведения, къде ли не.   Hug
Ако решиш, че може да ти е полезно, кажи. Но за сгъваема кошарка не мога да помогна.

# 93
  • Мнения: 4 406
Крис, мерси, такова си имам. ще мина довечера през оказиона, дано има нещо по- скромно като цена.

# 94
  • Мнения: 470
Margaret (Brokenhearted)  благодаря за кафенцето.Ние днес пък с Духчето и дребните пихме кафенцето на Дав и децата се налудуваха.Там засега като че ли единствено дето мога да се задържа без да бягам много подире и и да пия кафе.За срещата в събота не бях в града и незнаех за нея,иначе знаете ме винаги съм готова.Ако тази седмица има пак няма да мога щото в петък пак заминавам за 3 дни извън града.
Буми и аз нямам кошара за съжаление да ти помогна.Аз като търсех и ходих на оказиона преди месец нямаше нищо,дано този път да намериш. Hug

# 95
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ето едно следобедно кафенце с нещо за похапване  Mr. Green 



Ива  пишете за тия събирания кога и къде , ще ми е много приятно да се запознаем  Hug  Аз малко не се вписвам в отбора на майките ,ама съм добра компания (или поне така са ми казвали  Mr. Green Crazy )

Аз нямам търпение да стане 5 часа и да си ходя вкъщи че ми залепна гъза за стола ....  Mr. Green hahaha Joy
Вие какво си правите  ?

# 96
  • Мнения: 343
Ей, Margaret (Brokenhearted) ще надебелеем от тези вкусотии, които ни предлагаш. Joy

Аз нямам търпение да стане 5 часа и да си ходя вкъщи че ми залепна гъза за стола ....  Mr. Green hahaha Joy
Вие какво си правите  ?

И при мен е същата ситуация. Mr. Green

Можем една сутрешно-неделна среща да направим? Може и на ДАВ-а?

# 97
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Можем една сутрешно-неделна среща да направим? Може и на ДАВ-а?

Аз съм "ЗА" с двете ръце и двата крака  Mr. Green   Хайде кажете и какъв час и съм там  Mr. Green

А за надебеляването не се кахърете .... има фитнес и диета за тая работа ,а в крайна сметка който не ви харесва да ви прибере у тях да не ви гледат другите  Mr. Green Laughing Mr. Green

А сега тръгвам към вкъщи , че ако знаете каква кочина ме чака , ама така става като се съберат  две прасета на едно място  Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing
По късно ще се включа пак  Hug Hug

# 98
  • Мнения: 5 577
http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

Момичета, ако някой има желание може да разгледа каталога на Орифлейм и да си поръча нещо с отстъпка, не на каталожната цена.  Wink
При интерес - на лични. Има хубави бебешки козметики, детски неща и разни али-бали.

# 99
  • Мнения: 758
Привет и тук!
то и аз докато се усетя какво стана то 5 страници в новата тема сте изписали Simple Smile
Аморитка ти се обади бе душко, как е там при вас в Америката, малкия добре ли е?
Верги това което са ти написали за раждането при определен доктор е така, но съм чувала, че като наблжи термина, някои от лекарите викат пациентките си когато са на смяна и малко "помагат" на раждането, за да не плащата тази такса на болницата. Но говори с избрания от теб лекар и ще ти обясни най-добре.
Поздрави и се обадете за среща, ако съм в града съм на линия, а и за биричката съм съгласна Wink

# 100
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро милички  Hug
Хайде на кафето  Mr. Green


Какво си правите ? Какви планове имате за днешния ден ?

Аз съм на работа и си скучая тука и чакам някой да дойде да ми създаде работа .

# 101
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Къде работиш? Да дойдем при теб, тея кафенца и кифлички да ни ги дадеш на живо  Crossing Arms

Аз съм в болничен. Дребния се разстрои  Crazy Полудявам. Не ставаме и за среща, че да не си менкаме ясленски вируси.  Tired Я кажете, като сте на Дав, дребните в ограденото с пързалката ли играят? И още ли му е счупена оградата? Ако са я оправили ще съм много щастлива  Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 1 317
Здравейте момичета  Simple Smile
Надничам при вас доста често, но все не мога да се включа.
Сега имам един въпрос. Знам, че безброй пъти  сте го коментирали, но нищо конкретно не успях да намеря.
Моя приятелка роди вчера, но не си е избрала педиатър за бебето. Живеят до Вимес, а ние сме в Родина и съвсем не съм наясно има ли около тях някой педиатър, за да й помогна.
Знам, че има доста мамчета в този район и благодаря предварително  Embarassed

# 103
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Къде работиш? Да дойдем при теб, тея кафенца и кифлички да ни ги дадеш на живо  Crossing Arms

Аз съм в болничен. Дребния се разстрои  Crazy Полудявам. Не ставаме и за среща, че да не си менкаме ясленски вируси.  Tired Я кажете, като сте на Дав, дребните в ограденото с пързалката ли играят? И още ли му е счупена оградата? Ако са я оправили ще съм много щастлива  Rolling Eyes

В един офис  до Подсдам ресторанта /май така се казваше  newsm78 / , та ... фирмата се казва Акел и се занимава с назначаване на работници за Германия.
Елате ако искате ама кифлите не съм ги опекла още  Mr. Green Mr. Green Crazy
А за Дав-а - да още е счупена оградата или поне вчера беше счупена като минавах от там .

# 104
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аааа не била опекла кифлите  Crossing Arms че за какво да идваме  Crazy

сори за спама

Общи условия

Активация на акаунт