Easy jet

  • 36 245
  • 250
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 605
От Хан вече няма да имат много, понеже в Германия въведоха (или вдигнаха?) данъка върху самолетните билети.

# 181
  • Мнения: 2 697
Цитат
Не е точно така .
Изи летят само до първостепенни летища.
Например в Париж кацат на Де Гол , в Лондон на Гетуик , в Милано на Малпенса.
При тия случаи трансферите между летищата на Wizz и тези на easy доста оскъпяват прекачванията.
Хубаво е , че Райън имат много полети от Бергамо  ,  Шарлероа, Бове и Хан.

Така е, не споря Simple Smile Далеч по-неудобно ще е с трансфери, но това е положението, а и за мен лично успокоение е това, че примерно от Мадрид връзките на Easyjet са не една и две, при това има много апетитни поне за мен полети към Северна Африка и пр. И хубавата новина е, че ползват само Barajas Simple Smile

За Манчестър се учудих, но след като по този маршрут пътуват работягите от Северна Англия, това обяснява нещата. И все пак жалко за Мадрид - има си някаква логика това спиране, явно ние не я знаем обаче.

# 182
  • Мнения: 166
Oooх, тъкмо влюбването ми в Изиджет се беше превърнало в шеметна любов! Взеха Милано, сега и Мадрид....  Cry

# 183
  • Мнения: 515
Ние смятаме с мъжо да посетим Мадрид с тях преди да се махне тази линия.. Понеже гледам,че май няма  полети, които пристигат по рано малко съм притеснена от това, че пристигаш в Мадрид около полунощ. Как ще се предвижваме и какъв хотел ще търсим незнам. Има ли тема за Мадрид откъдето да почерпя информация за ефтини хотели, метрото и т.н.  Thinking

# 184
  • Мнения: 166
Ние смятаме с мъжо да посетим Мадрид с тях преди да се махне тази линия.. Понеже гледам,че май няма  полети, които пристигат по рано малко съм притеснена от това, че пристигаш в Мадрид около полунощ. Как ще се предвижваме и какъв хотел ще търсим незнам. Има ли тема за Мадрид откъдето да почерпя информация за ефтини хотели, метрото и т.н.  Thinking
Аз вече я свърших тази работа  Laughing. Неделният полет е 12:25-15:15.  Wink

# 185
  • Мнения: 515
ясно аз все гледам полетите през седмицата, а неделя за връщане , ще го мисля обратния вариант. Вие в кой  хотел сте се спряли . за първи път ще съм в Испания и съм малко притеснена...  Confused Но пък мисля да пътуваме след нова година , така че до тогава има време да разуча...

# 186
  • Мнения: 119
Метрото работи до 1.30 след полунощ . Билетчето от /до летището е 2 евро..

# 187
  • София
  • Мнения: 1 832
VIKI виж в www.booking.com за евтини хотели.

# 188
  • Мнения: 515
Благодаря момичета   Hug в неделя май ще се патува, предпочитам през деня да пристигна..

# 189
  • Мнения: 1 243
Виж и  полетите на Уиз Еър. Но дори и късно д апристегнеш Метрото наистина работи до 1:00часа. НЕ с еритеснявай-на летището поне говорят английски и ще те упътят как да си стигнеш до хотела. Но ако предпочиташ дневно пристигане , наистина ползвай полета в неделя  Peace

# 190
  • Мнения: 119
Виж и коя цена най те устройва . Иберия и БГ Еър летят всеки ден ( редуват се през ден) , като за много дати има крайни цени от 65 евро. Полета е много удобен - 7.35 сутринта и пристига в 9.40.

# 191
  • Мнения: 375
Привет!
Направила съм резервация за Мадрид за март. Сега, когато си отворя резервацията в сайта на Easy jet, ми излиза един жълт правоъгълник с надпис в него:

Important! You need to add ID information to your booking
For security you need to provide details of the passport, or other suitable identification documents, you will be travelling with. This is needed by law for you and any accompanying passengers.
If you don't do this then you will not be allowed on the plane.
Suitable ID Documents

Защо толкова рано ми искат лични данни, при положение, че до полета може да се наложи да сменям паспорт?
Случвало ли ви се е и трябва ли още сега да попълня данните, които ми иска системата?

# 192
  • Мнения: 592
Сигурна ли си, че е от истинския изиджет писмото?

# 193
  • Мнения: 375
Сигурна ли си, че е от истинския изиджет писмото?

Не е писмо. Просто влязох в моите резервации в сайта на Easy jet и под тази резервация стоеше това съобщение.

# 194
  • Мнения: 119
Сигурна ли си, че е от истинския изиджет писмото?

Не е писмо. Просто влязох в моите резервации в сайта на Easy jet и под тази резервация стоеше това съобщение.


Няма проблем . Това им е стандартната процедура и го искат винаги при полети до/от Испания.
Нищо няма да стане ако го попълниш със сегашните си данни , но ако смениш документа ще трябва да влезеш в профила си на страницата им и да редактираш данните.
Важно е когато разпечатваш бордната си карта/или в момента на явяването ти на гишето за чек-ин/ вече всичко да е коректно попълнено .
Аз тази година направих точно това нещо.

Общи условия

Активация на акаунт