НОЕМВРИйското човече рита силно мама вече!

  • 14 302
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Денчо, всичко е много хубаво, но не ми станаха ясни нещата с тези кодове - кожа и как могат да се ползват newsm78. Иначе цените са много поносими. Може би, като направиш първата поръчка, нещата вече са ясни, но дотогава........... Blush

# 211
  • Попово
  • Мнения: 687
 4470  Coffee

# 212
  • Мнения: 17
Пепена за теб няма събота ,няма неделя  Heart Eyes все си на линия!
Мамчета чета как ви е хубаво бебоците да ви риткат и  не искате да свършва  Simple Smile,това е защото в момента е най приятния период хем ги усещате хем не боли и не тежи.Но почакайте да поотраснат малко ,като не им стига мястото и почва една борба  ooooh!,тогава ще броим дните и ще се молим по бързо да свърши всичко и да излязат най сетне   Praynig Joy
Затова наслаждавайте се на момента  Hug
За окол.води няма начин да ги объркаш ,почнат ли да текът няма спиране.....не се притеснявай!Предполагам вече си отишла на док.и всичко е о.к.

# 213
  • Мнения: 280
Добро утро  Hug
Днес, почти никой няма, явно повечето мами си почиват. Блазе ви. Аз и днес съм на работа,но....здраве да е.

Само pepena става рано всяка сутрин, кога се наспиваш  newsm78

DeeDee76   Честито! Приятно мързелуване  Grinning
 

Приятен уикенд на всички  Hug

# 214
  • София
  • Мнения: 588
Добър ден и от мен милички! Докато смогна с всичко и то станало време за обед...
И аз тази сутрин като Пепена станах рано - още в 07.00 часа. Нали правим ремонт и сестра ми и зетя дойдоха още в 08.00 да помогнат с едно разтоварване. Та по този повод бях обещала палачинки и станах рано да ги приготвя... Междувременно успах да забъркам и смеска за две дози сладки... Следобед съм на погача на една бебка и трябва да се представя достойно...  Embarassed Само дано станат сладките... Та днес денят ми е доста натоварен. Междувременно изпрах и прострях...  ooooh! Малеее - това всичкото аз ли съм го свършила от сутринта  Joy . Откраднах си малко време да ви нагледам, но до колкото виждам не само аз липсвам от форума  Thinking .

Внимавайте днес с жегата - ще е страшно.

Хайде чао за сега и до скоро!    bouquet

# 215
  • Мнения: 329
Добро утро!!!Минавам да се отчета- сега съм добре, единственото, което ме боли е гърба, но това е нормално, резултат от лежането от вчера на обяд до днес сутринта. Иначе аз вчера първо изтичах до местната аптека да си купя ръкавицата дето Пепенчето препоръча, ама нямаха такава.. Shocked. от там обратно в офиса и звъня аз в болницата, само че като разбраха че предния ден съм била на преглед, решиха че можело да ме консултират само по тел.. Shocked-казаха да редувам лежане и леки разходки,да следя втвърдяването на корема ми през колко време е и ако за чести и почна да усещам болка или се засили течението чак тогава да отивам в болницата.... Shocked.УЖАС!!!И аз както си бях самичка в офиса, почнах да спазвам указанията, ама корема ми все твърд и твърд, но не болезнен, а аз все по-притеснена...от къде да знам кое какво е, нали не съм раждала..... накрая си взех багажа и направо в къщи, обадих се на милото, а той на една прителка и хайде при нейната докторка.... тя ме прегледа, но причина нито за корема, нито за течението не можа да изтъкне-ЕГАТИ И ДОКТОРИТЕ, НЯМАМ ДУМИ- и тя каза че само мога да чакам и да почивам и да следя за други симптоми, на бебо всичко му било на ред все пак за момента и така....от тогава в къщи само лежа и почивам, но така и не разбрахме какво стана.. Rolling Eyes
Важното е, че сега и аз и бебчо сме добре и дано все така да сме и двамата, защото вчера наистина мнооооооооого се уплаших.. Praynig
Аз ви благодаря че не сте ме забравили-ВИЕ СТЕ ЕДНА ГОЛЯМА ПОДКРЕПА И ОПОРА ЗА ЕДНА МАЙКА, А И СЪВЕТИТЕ ВИНАГИ СА ОТ ПОЛЗА, ПЪК И КОЙ ДРУГ БИ МЕ РАЗБРАЛ НАЙ-ДОБРЕ   bouquet
Колкото за МД и аз не успях да мина онзи ден защото бях на преглед и се забавихме, но пък вече имам подробната информация за раждането в Токуда, така че ако някой я иска да пише на лични Peace. Но още сега ще кажа че наистина струва 2000лв ако искаш да родиш там и не приемат родилки по спешност, освен ако нямат избран екип Rolling Eyes

# 216
  • София
  • Мнения: 2 012
Мимето, радвам се, че всичко е ок. Ти сега да не вземеш да се разшеташ нещо Naughty
Видях, че не съм само аз на работа и ми стана готино Mr. Green Така де, няма само аз да съм на тръстиката. В интерес на истината май ми е по-добре на работа, отколкото вкъщи. Като съм почивка и тоя дърт вампир баба ми винаги намира за какво да ме ядоса.

# 217
  • Мнения: 3 818
Здравейте момичета,

аз се завърнах от почивката и бързам да се осведомя как я карате Simple Smile

Миме, добре е, че всичко е наред Hug А на лекарите не им се гневи толкова - все пак човешкият организъм не е машина и не можеш да знаеш във всяка една минута коя част защо точно това прави, колкото и да ни се иска Wink

Сиска, внимавай с тоя ремонт и гледай да си почиваш повече Simple Smile
Аз тази бременност хич не се пазя и не почивам и понеже нямам никакви оплаквания - съвсем го карам през просото и в резултат на това се появиха контракции. Спорадични - 4-5 дневно, но на моята лекарка не й харесва идеята да имам и 2 дори Mr. Green Та сега ги боря с магнезий и гинипрал - от два дни ги пия и разликата е чувствителна, коремът ми вече е напълно спокоен. И гледам да почивам повече Simple Smile

Иначе да ви се похваля, вчера отидохме до фирмения магазин на Дибо за легло - бяха едни много мили хора там, обърнаха ни внимание, обясниха ни всичко, казаха ни обаче, че очакват всеки момент цените да се вдигнат, така че имайте го предвид, ако сте се насочили към техните мебели. На нас ни обясниха, че можем ако си изберем нещо, да го капарираме и да си го вземем на настоящата цена, когато пожелаем. Та поръчахме легло и скрин - жълто-сини, защото на каката е в тези цветове стаята. Много съм щастлива, сега с нетърпение чакаме да станат готови и да си ги вземем Grinning

Хубав и ако е възможно, прохладен ден на всички ви  bouquet

# 218
  • София
  • Мнения: 3 789
Добър ден, коремчета сладки! Hug
Ние сме на гости при мама и тате и си почиваме Peace Party
Момичета, знам че и преди го бяхме обсъждали, но още ли имате болки в кокаляците? Аз от няколко дни имам болки в кокалите ниско долу, някъде на нивото на срамната кост, но сигурно е от разширяването на таза, знам ли? newsm78 Най-много се усеща като ставам от стол, легло и от двете страни усещам лека и тъпа болка, по-скоро е като опъване.....сигурно ще продължи до края, отдавам го на факта, че бебка е вече по-голяма и расте и заяква и движенията й са по-силни...... Как е ситуацията при вас? Thinking

Хубав и спокоен уикенд на всички ви желая. Аз нямам търпение да дойде вторник, когато, живот и здраве, съм на ЖК при моята си док и ще видя бебка как е, колко е пораснало буболечето сладко Praynig Heart Eyes

# 219
  • София
  • Мнения: 2 012
Мишле, това с болките в кокаляците дори не го споменавам, защото си е ежедневие при мен. Като питах доки ми каза ,че ноември ще ми мине Joy Освен това диването е с краката надолу и скача трупешката. Чак като натъртено го усещам.

# 220
  • Мнения: 57
Здравейте мами.Аз се върнах от моренце,но от вчера все не мога да ви изчета и затова се включвам чак сега.Прекарах си много добре-отдадох се на почивка и леки купончета,бяхме във Варна за 2 ден и ако не се лъжа ,май видях Ели.Толкова е хубаво на морето,че не ми се връщаше.Напазарувах си доста неща за мен и бебо-много хубаво,че вече си имаме албумче и ще можем да покажем покупките си.Моето бебешоче ме рита редовно,но и аз това искам,така се успокоявам и се чувствам по-добре.Иначе болки нямам ,освен контракции,които стават болезнени ,ако се ядосам,на няколко пъти ми се схваща прасеца и е ужасно.
Сега да се отчета за прегледа на 6.08 при Велковски-бях доста предобедена за него,бях чела какви ли не мнения за него,ама човек трябва да се убеди сам.Много съм доволна-бебо си отговаря на седмиците,със сърчицето всичко е наред и дори доки ме похвали и си пожела всички бременни да са като мен.
Сега да чиститя на всички ново бракували се -пожелавам ви много любов и семейно щастие.
мимето,радвам се че всичко е наред
Гледам имаме си и нови мами- welcome
На всички празнуващи вчера пожелавам много здраве,щастие и късмет, и ноември да гушкат сладки бебешоци.
А сега отивам да чистя и пера
До после    bouquet

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте момичета, искам малко помощ, че съм притеснена - на вас изтръпват ли ви ръцете, защото на мен ми изтръпнаха палеца и показалеца на едната ръка и не искат да се оправят - това е от вчера вечерта! Има ли някой с подобен проблем? Да пише моля!

# 222
  • Мнения: 280
Аз имам такъв проблем с пръстите на краката,но за ръцете, нямам идея от какво може да се получава  newsm78  Не се притеснявай, вярвам, че няма да е нещо страшно  Hug Дано ти мине скоро

# 223
  • Попово
  • Мнения: 687
и на мен ми изтръпва ръката дето цъкам с мишката  Crazy но се оправя за 4-5 минути

# 224
  • Мнения: 916
Здравейте момичета, искам малко помощ, че съм притеснена - на вас изтръпват ли ви ръцете, защото на мен ми изтръпнаха палеца и показалеца на едната ръка и не искат да се оправят - това е от вчера вечерта! Има ли някой с подобен проблем? Да пише моля!

Диди, аз шпионирах малко септемврийки и там доста момичета се оплакват от този проблем. Ако не мине, може би няма да е зле да се консултираш. Нещо се притискал някакъв нерв от бременността, ако искаш - пошпионирай ги и ти  Mr. Green

Мишле аз днес имам страшни болки в кокаляците - яко от двете страни към тазовите кости... ходя като бабите...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт