"ДЕКЕМВРИйската мама не трае, за ново бебе тя мечтае!"

  • 16 492
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 654
Здравейте и от нас! Сумати време изкарахме по морета, села и паланки, но се върнах с едно закалено и отпочинало дете (и мама, естествено). Сега сме си тук и ми е кофти от дъжда и от това,че никой не говори за среща- хайде тая седмица да се видим в Ситито на Хемус??
Ние сме добре, аз кандидатствам за работа, като ако ме вземат, свекърва ми ще я гледа по програмата от Социални грижи. Това е от нас.   bouquet

# 241
  • Мнения: 1 212
Добре заварили на всички   Hug
Eх, срещичка .... вече не ви и подсещам , много ще се радвам да видя всички големи деца и майките им   Heart Eyes
Ние сме добре / в кратце/ : ходим отскоро на държавна ясла .
Адаптацията протича по план, сополите дойдоха също съвсем предвидимо .... за сега сме само с това, даже минаха .
И аз търся работа , но сигурно няма да започна скоро.
Разполагам с време, даже ако се уговорим нещо за през деня / не привечер/ ще пропуснем един ден занимания и ще дойдем с Георги, в краен случай - аз сама  Grinning
ив4ок, не си в БГ ... затова сигурно не отваряш торента.
Ако си мераклийка, пробвай на www.youtube.com .... пускаш на търси Тhomas the tank engine .... излизат много неща. Peace

# 242
  • Мнения: 361
Аз също искам среща.Тези дни го дават хубаво време и не е зле да се видим.Дано и булката да се върне и да разглеждаме снимки.

пъшу ,здрасти миличка,тези дни те сънувах,и виж как се появи Hugцелувки на Роси.

# 243
  • Мнения: 361
Здрасти Еличка,леле колко мами ми липсват.И колко беше весело преди.....

# 244
  • Мнения: 125
Здравейте мами и дечица! Тук се е отворила една чудна датска есен, по цял ден сме навун, естествено сами. Прането ми съхне даже, като се има впредвид, че пера на ръка, още си чакам картата за пералнята #2gunfire.
Сега сме в една семейна чуденка, защото установихме, че 1 авиокомпания от евтинките не лети-раследват я заради отпраното крило и аварийно кацане на 7.09., а последният директен туристически полет на другата е на 19.10. Малко ми е ранШко, но като сложа на кантара зъбоола и вероятността да сменяме с Коко самолет в Будапеща-май ще си идвам. Тъкмо ще сваря раждането на племенницата- 1 мома в рода от 16 год насам!
Магеста, сигурно е заради това, благодаря, ще потърся, макар че този пух така го е обсебил. Сега има претенции и кой епизод да му пуснем. Изказва ги с магарешко ЪЪЪЪ, бутане на родителката и сочене на иконката. Ако не му угодиш, след теб се опитва да си го пусне сам и става мазало.
Весел и слънчев почивен ден от мен и Коко Пух! Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 201
Привет и от нас мами Hug
Току що си влизаме от пътуване до Боженци Grinning...изкарахме страхотно, хотелчето беше много добре, поглезихме се и от утре отново сме на старта за работа ooooh!
Да се отчетем и ние от консултациата - 11кг и 85см. За сега на ясла няма да я пускам Елена...може би догодина живот и здраве като се роди бебчо.
Ох, при нас вече и филмчетата не помагат при яденето ooooh!...сутрин за 10 минути си изяжда попарата, но на обяд и за вечеря не иска...яде само глупости от сорта на кренвирши, маслини, шунка, абе все неща дето не се ядат с лъжица.
Дайте идеи как се справяте с яденето, освен с филмчетата newsm78...

Това е от за сега Hug
Целувки от мен, Елена и бебо  bouquet

# 246
  • Мнения: 423
Магеста  newsm20 newsm20, незнам от къде си се сетила за това филмче, Владко докато чу музиката и залепна, така 2 часа, а мама пи кафенце на спокойствие! fiuuuuuu Допреди това признаваше само Тъбисите, и от време на време Том и Джери или Уди Кълвача!
 Ние сме болнички, е бяхме, запътили сме се към оздравяване! И този път не мина без АБ. Ама какво да се прави. За яденето нямаме проблем нито в къщи, нито в яслата, яде си детето, то и личи 14,300кг, в къщи като го теглим за сантиметри незнам Embarassed
Ние сме от биещите деца, много ми е неудобно пред другите родители с които излизаме и вече да ви кажа избягвам срещите си с тях. До онзи ден дето се вика бягах след него да не падне сега бягам да не бутне или да не удари някое дете. В пясъчниците взема на всички кофички, лопатки изсипва пясък в/у тях  #Crazy
Да ви се оплача-  Вчера сутринта остявям аз детето с баща си в къщи и отивам на магазина да напазаря, абе за 20 мин. Спокойна не бързам, оглеждам стоките, избирам, плащам и се прибирам. Баща му с почервенели от  яд очи ме посреща. Питам аз какво става, наш тати станал беше от сън и се излегнал на канапето в кухнята по бельо и уж с едното око гледа детето, с другото телевизора. По едно време усетил течение, скочил, тук Влади там Влади нямаго, входната врата отворена и детето го няма. Не сварил да нахлузи дънките и да бяга бос на улицата. Наш Владимир "избягал" , живеем на първия етаж и спокойно слязъл по стълбите, пресякал улицата и отсреща на площадката на пързалката качен и се хилил като видял баща си да бяга. Мъжът ми разправя подкосиха ми се краката, и ми идваше каза да го набия, ама се сдържал и затова му били така червени очите.
По отношение на такива и подобни бели практикувам успешно метода наказание. Седнал на неговото легло и стои докато не му кажа че може да стане. Реве, жали се, вика баба си и дядо си ама там стои!
Та така това от нас! Лека вечер!

# 247
  • Мнения: 183
Здравейте, мами ! Добре дошли на всички завърнали се !!!  bouquet

Магеста, тамън да ти звъня вече по телефона, да ви видя къде се губите и хоп- ти се появи ! Hug И на мен не ми се отваря торента. ако имаш скайп или кю-давай да го дърпам от теб директно. Тъкмо и аз се замислих, че ни трябват още филмчета. Ние си имаме скромно само Франклин, но и той си  ни е добър, понеже си има каска и колело. Също като Дани  Wink

Лелелеее, Катя разбирам го мъжа ти и на мен ми се изправи косата само докато четох какво е станало и като си помисля какво е можело да стане, слава на бога, че не е !  Praynig

Ивчок, и аз така обичах да си намирам разни неща преди време, когато за кратко бях в Германия. Най-любимото ми беше една прекрасна нощна лампа. Там хората си ги оставят ей така пред входа с една бележчица- "Подарък". И на мен ми останаха очите в лампата и си я взех, разбира се  Laughing

# 248
  • Мнения: 125
Поли, ти от къде мислиш ни е цялото обзавеждане?! Flutter

# 249
  • Мнения: 3 326
Ивчок, натъжаваш ми много...

# 250
  • Мнения: 183

Пешеходке, аз се успокоявам в подобни случаи с мисълта, че всичко е въпрос на гледна точка. В крайна сметка човек ако се чувства комфортно така мобилен и необвързан с вещи какво толкова.
В този ред на мисли сега се опитвам да продам на Дани столчето за хранене и количката с кошницата за кола. Е, вярно е- изпълвам се с носталгия за първите вещи свързани с едно толкова малко същество. Но след това се успокоявам, че вече не ги използваме и все пак вече се намира всичко по магазините и в който и момент можеш да си купиш, или при повече късмет някой да ти заеме за временно ползване при нужда.

# 251
  • Мнения: 320
Пък и по Фенг Шуй, всичко което не се използва, задържа стари енергии и не позволява на ново да влезе в живота ви. Wink

Ние изкарахме първата си хрема с малко температура. Много гадно, мъчи се детето 2 нощи, не можа да спи, да яде... Rolling Eyes Но снощи се наспа и днес вече всичко е нормално. bowuu

# 252
  • Варна
  • Мнения: 893
мацки да ви се похваля - една моя съученичка роди на 25ти, и нямам търпение да минат 40 дена че да го видим малкия мъж  Heart Eyes казва се Кирил - 3,100кг 50 см да й е жив и здрав!  Mr. Green
приятелката ми Мая е вече в 6ти месец и корема и е станал един голям , и бебето много шавало , за съжаление е много срамежливо и още не го знаем какво е Mr. Green
а със зълвата всичко е наред за сега - вече трябва да влиза в 4ти месец, със сигурност е момченце, доста голямо!
много съм щастлива,че всичко се нарежда!  Party
Лора изведнъж стана голяма кака  Joy

и най-важното - оздравяхме  Tada

# 253
  • Мнения: 2 331
Ние изкарахме първата си хрема с малко температура. Много гадно, мъчи се детето 2 нощи, не можа да спи, да яде... Rolling Eyes Но снощи се наспа и днес вече всичко е нормално. bowuu
Thinking При нас всяка хрема е равна на ангина или бронхит.И при двамата...Маса неща съм изчела за природосъобразно укрепване на имунната система, внасям всички нужни в-ва с храната, придържам се към всичко, казано от педиатрите...и все болни...Моонлейди, моля те, сподели, ако правиш нещо за имунитета на детенце, освен кърменето, де! Praynig
Ние сега сме с бронхит.Отново с АБ, че с друго не се получи.Опитвах цяла седмица да ги закрепя и да не се стигне до тук, но...уви... Sad Sad Sad Миналата година пневмония, тази -бронхит...Какво ли ме чака догодина... ooooh!

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 12:23 от Били...

# 254
  • Мнения: 3 695
По повод новите бебенца - моята кума чака близнаци!  hug Не знаем още какви ще са:  newsm05newsm06 или newsm04, само да са живи и здрави! Бургаски попълнения ще бъдат, дано всичко е наред и изкара леко бремеността!   pregnant lovekiss

Били..., дано оздравее бързо детенцето!  Hug Heart Eyes   
ka_tq, май не е за бой Владко, ами неговия татко!  Naughty Как е пресякло улицата направо не ми се мисли.  ooooh! Confused
dideto, пробва ли да й дадеш да се храни сама или да постои малко гладна, докато сама прояви интерес и глад.  Thinking
iv4ok, много ми е странно как чужбинските деца (в някои страни) не ходят по градинките да си играят.  Confused Дано си намерите скоро компания.  Peace
пъшу, като zizzu повече ми харесваше пък.  Crossing Arms Ще организраш ли среща или няма?  Laughing Wink Аз мога да дойда, но сигурно без Вики, щото е на ясла, или пък, ако е следобяд срещата, мога да я взема по-рано и да дойдем, но нямам претенции - както решите все ще ми е приятно да ви видя с декемврийчетата.  Hug
Филмчета на Вики избягвам да пускам, само в краен случай пускам някой телетъбис, но много рядко. Обикновено си слушаме радио вкъщи с нея и танцуваме (най-вече народната музика й е любима  newsm19).  Laughing
Поздрави на всички малчугани и малчуганки. Wink  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт