С много любов и малко инат - добре дошли при нас, в арабския свят! -82

  • 29 827
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
http://www.submission.org/YES/child2.html

В този сайт има занимания за деца през месец Рамадан Simple Smile

  bouquet

# 91
  • Варна
  • Мнения: 336
Дани ама вие голям купон сте си направили до малките часове  Crazy Hug и ние днеска май последно ходихме на море, че утре ще стане малко по хладно  Party
И баба ми я бяха пробвали с такава измама, тя се беше хванала, но не се стигна до загуба на пари. Бяха предупредили по новините за този сорт измами!

# 92
# 93
  • Мнения: 689
Dina,Sarated- Shocked нямам думи...
Дина-какви са тези роднини Rolling Eyes
Саратед-направо са ти скъсили живота както се казва с тази случка Confused
Пазете се момичета от хорската злоба и завис.
Не отваряйте подозрителни имейли,може да има вирус,не си давайте лични данни,внимавайте с непознати,които твърдят,че ви познават и пр.

Найра-виждам,че си тук сладурко!
Ето една лесна рамаданска рецептичка за Сухур,която ще те държи сита дълго време порез поста Wink

Оризов пудинг с фурми

2 купички сварен ориз
2 купички мляко
3 с.л. захар
15 почистени и нарязани на ситно фурми

1)Ориза се блендира,но да не е на гладка каша
2)В тенджера се разбърква с млякото,захарта и фурмите
3)Вари се на умерен огън о-о 20 мин или докато фурмите омекнат,често се бърка
4)Поднася се охладен или топъл

  chef

Днес съм на кулинарна вълна.
Алджировици и Марокановици,къде сте?
Утре ще правя Алжирски Бузджин Берберски хляб с печен сос Crazy
Някой знае ли,тунезийци и населението на Атлас ги обожават тези питки.
Ще видим утре дали ще се изложа,малко ме съмнява моята семолина Thinking

Аа,Найра-сайта ми е блокнат ooooh!да не би да има и игрички не баш за деца?

Даниела-много спиш ти:30 мин...и аз бях така по едно време,заради Сара..Какви диети,какви упражнения...нямаме сили да си гледаме дома и децата,не е лесно да си мама с малки дечица..

дтти-гледате ли Нур в БГ?
Появи се един дядка,дето много прилича на дядото-актьор на Амал от снимката Thinking
Дали не е същия?

# 94
  • Мнения: 106
Добър вечер,момичета  bouquet
Времето е ужасно,постоянно вали и е студено,отиде си лятото Sad
Теzи иzмамници са особено дръzки и иzобретателни.И моят дядо беz малко да се улови в мрежите им. Явно действат и според професията-бяха вzели преводачите на мушка по едно време.
Лили,интересен бургер,успех с тортата Simple Smile

Лека вечер

# 95
  • Мнения: 2 804
Момичета , като ви чета и се плаша , направо ужасни хора нямам думи да изкажа яда си .
А наистина не ми е лесно , но ако си навия на пръста да спортувам имам и уреди у дома няма да ми се отрази зле .

Я да ви питам как е по вашите земи с дрогата ?
 
Тук освен алкохола дето се консумира в неограничени количества много голям процент от по младото поколение използват и дрога . Даже и онзи ден са хванали един млад мъж дето блъснал и убил едно момиче на 25 години и при това бременна .
Сега се затяга положението и ако те хванат дрогиран направо ти вземат книжката , но едва ли ще ги спре и това .
Много се страхувам един ден като тръгнат на училище децата ни , как ще ги опазя от толкова лошотия .

# 96
  • Мнения: 1
Лили Не съм на мерила нещо което да не е като за деца  ooooh! ноо ето един друг с игричкии,и уроци доста се заиграх и аз днес  Peace

http://www.islamicplayground.com/Scripts/default.asp

Още тази седмица ще пробвам пудинга  Hug благодаря ти много!
Щях да ти кажа за синя боя ако ти трябва за сладки,там нямали специално за сладкиши бойчки?  newsm78 ако не знам ,че и със степче може да пробваш,ама синьо  Laughing ....
Мегли как би ми се искалоо и тук  да застуди малкоо... че ужасни жегии....

# 97
  • Мнения: 569
  Привет отново!
  Благополучно приспах малкия преди половин час , а преди това закарахме тати на летището, тъй че съм сама и изцяло ваша Heart Eyes
  След обяд пак се мотахме в един Мол, има разпродажби - 75% намаление на повечето места... много ги обичам  Joy
  Взех доста неща на малкия , верно че са летни , но то поне още 2 месеца ще е топличко и 2-3 парцала за себе си , макар че освен да ги трупам в гардероба напоследък не намирам друго приложение Crossing Arms
  Naairah-благодаря!  bouquet
    Лили- и аз ще пробвам пудинга , а на малкия дали мога да дам от него? Или е много сладко с фурмите newsm78
    А колкото до роднините, ами какви са- такива дето да те е срам да кажеш , че са роднини Embarassed Мъжът е първи братовчед на майка ми -лека и пръст, и е много свестен човек , но жена му е много коварна жена-изтормози майка му и баща му, а на него явно успя да му промие мозъка с годините и ето до къде се стигна...както и да е - аз съм простила , но се надявам и те да се осъзнаят един ден Naughty
     Лили-после да сложиш снимки на твоите кулинарни произведения,ако можеш- много интересни идеи!
    Дани е нашата супермама  bouquet-плаж , разходки , игри , меню от 3 курса  Hands ClapА и мерак за фитнес имаш !
    Аз бях толкова сигурна , че покрай всички грижи и задачи около малкия ще отслабна, особено като проходи , но нищо такова не се случи-тоест отслабнах в началото , но като се поуспокоиха малко нещата пак качих и сега няма мърдане Confused
   
   

# 98
  • Мнения: 333
Добър вечер момичета!  Hug

Изпита си го взех (алхамдулилля) с триста зора и нерви. Изпита ми беше в 9:30 сутринта, а преподавателката уж щяла да дойде в 10:30, мина 10:30 - няма я. После от учебен отдел казаха, че щяла да дойде към 11-12ч. мина - няма я. И накрая дойде към 14ч. Ние 30 души я чакаме половин ден гладни жадни и в задушна стая.  #Cussing out Дойде жената и е влязла да пие кафе в университетското заведение.  #2gunfire Ходихме всички на главата й за да й кажем, че я чакам от 5часа. И най-накрая започна изпита. Писах 3листа. Борех се за тройка, колкото да взема изпита. Като се заяде с това, че съм объркала едни латински наименование още в началото каза ела на ликвидация.  #Cussing out Аз съвсем откачих, трябваше да съм на работа и закъснях за работа с 2 часа, докато я чакам да се натътри че да имаме изпит и накрая за едно нищо ще ме остави на ликвидация, а всичко друго беше вярно и предостатъчно за 3. Спорих с нея и се противих, въпреки, че не ми е по характер да се противя към преподаватели, винаги съм имала уважение към всичките си преподаватели, но наистина не се сдържах вече, защото това си беше чиста гавра и несправедливост.  #Cussing out Както и да е важното е че го взех. Излях си болката на бързо.  Grinning

Дина Това с роднини е мн лошо.  Confused
Малкия наистина мн е пораснал , МашаАлла!  Heart Eyes Въобще не е слабичко-нормално си е даже детето.  Hug

Кате Ахиял Добре, че не сте се хванали на измамата. Какви хора има само. До къде стигна света .. това е то възползват се от слабите места на хората.

Лили 100 години да бях мислила нямаше да се сетя за такъв вариант с Пам.  Laughing Голям майтап ще е ако се покрие завинаги.
Днес на работа като бях , както всеки ден имаше мн арабски туристи и една беше цялата в черен чаршаф. Приятно ми става като видя арабски хора в градчето ни.  Heart Eyes  Grinning
После дай снимки с тортата.  Party

Найра Много интересни сайтове.  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 1
helloooo Дезърт  Hug и на мен много хубаво ми става като видя арабски туристи из града ни  Wink а тази с черното явно е била с Абая ...ех как и аз искам по време на Рамадана ама ......  Cry

Аз си говорих с една приятелка за Памела, и тя цял ден умуваше и се пулеше ,чак и стана кофти как може Памела, а не тя да се хареса на този Принц( като по достойна от Пам)  Laughing
 И си мислихме,че дори да се покрие с нещо,очичките и ще шарят и заигравата   Grinning

Момичета,аз ще мога ли да си направя албум при Вас?  newsm78

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 23:54 от Naairah

# 100
  • Мнения: 3 804


честит рожден ден Рали и на MERI-AM

# 101
  • Мнения: 106
Тъй като  и аз съм сама като Dina,реших пак да се включа.Дина,и аз много обичам намаленията LaughingНаистина е ужасно да бъдеш измамен от близък човек,роднина Sad
Оризовия пудинг с фурми на Лили звучи доста апетитно,но за съжаление не вярвам да намеря фурми,имам сушени вкъщи,но едва ли ще свършат работа.
Дани,ние въпреки че нямаме все още деца и аз се питам,как би могъл човек да ги опази в днешно време.Онзи ден 8-годишно момиченце иzчеzнало на път zа вкъщи,връщало се от училище,което всъщност било съвсем близо до дома и.Имаше много мащабно издирване,намериха я,но мъртва,в едно езеро.Какво ли им е на родителите?Ужасно.

Naairah,дано и при вас се zахлади,че явно е доста горещо,но на мен направо ми е студено.
Хубаво е ,че има арабски туристи във Варна Grinning
Така,а сега се местя от компютъра пред телевизора Laughing
Лека нощ  bouquet

# 102
  • Мнения: 1


Честит РОжден ден и от менн!  Peace

# 103
  • Мнения: 2 804

Честит Рожден Ден на Мери-Ам и Рали !
Много здраве и успехи в живота !


Мегли , не зная как се преживява загубата на дете , но със сигурност е най-жестоката загуба за един родител .
Да ни пази Аллах , децата ! - Амин . Praynig 
Дина , мила желание има , воля ми липсва !

# 104
  • Мнения: 110
Честит Рожден Ден,Рали и Мели-Ам!

Бъдете много обичани, щастливи и всеотдайни към любимите си хора!!
   

Общи условия

Активация на акаунт