Дюканският отбор все по-многоброен става и не се предава - 121

  • 45 720
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 5 320
МОмичета ,някой беше писал за дюканска баница.
Мисля че рецептата беше на baci моля яко някой я знае да ми я каже,търсих в рецептите ама....неможах да е намеря Sad

Дюканска палачинкова баничка: http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/03/29/%D0%B4%D1%8E%D0% … 1%87%D0%BA%D0%B0/

Режимна баница: http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/02/17/%D0%B1%D0%B0%D0% … 0%B8%D1%86%D0%B0/

А освен това има кой да раздава тиганите и да пуска вълците, не се нерви толкоз!!!

Като как да се разбира това твърдение? Малко е обидно за нас, простосмъртните...
Убедена съм, че Вещи ще ме подкрепи: всеки има право да се изкаже, вкл. да направи забележка. Да, вълци и тигани са донякъде нейна запазена марка, особено първото, но всеки има право да "скастри" тези, които не четат. Няма някой "назначен" специално за тази цел... Който изтърпи няколко месеца в темата с ужас осъзнава, че масата хора не четат грам, дори когато им се отговаря поименно...

# 136
  • София
  • Мнения: 110
Оооо Луси  Shocked  smile3501. Направо си се стопила! Нямаш нито корем, няма ти ги и други работи   Laughing Чудесно изглеждаш .
maria_dimitrovva добре дошла !
Боби1973 приятно изкарване на морето!
М-зИленкУтУ , някой хора не се ориентират така добре като други. А даването на отговори е въпрос на добра воля, и когато тази добронамереност я няма, давайки отговор без нея се прави мечешка услуга. Къде ти остава удоволствието, че помагаш на някой, като го правиш по този начин newsm78?

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 19:38 от Ivi baby

# 137
  • Мнения: 92
Здравейте,мили момичета...ще Ви задам един тривиален въпрос...
Трудно ли Ви е да спазвате стриктно режима...
Аз лично имам проблем,в смисъл още съм съвсем в началото,но понеже принципно изобщо не ям месо и като видя месо и започва да ми се гади,да ми се повдига и това много ме плаши Sad затова гледам да забегна леко с тия рулца от раци,нооо...явно не трябва. На мен лично много ми липсват плодовите напитки и млека,абе всичко ще преживея само да не ми се драйфа като видя месо  Sick
На вас трудно ли Ви е?  Embarassed  baby_neutral   bouquet  
               

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет отново!Пак вълците е пуснала Вещи!Момичета,умната!
ванесса йо,радвам се да помогна. Hug
Lucie,страхотни снимки и страхотни резултати! yes
Krisinka,леко я карам.Има такова разнообразие на рецепти,че нищо още не ми е омръзнало,а кремчетата и десертите,които си правим със степчета заместват плодовите млека и напитки.А и всичко зависи от мотивацията ти!

# 139
  • Мнения: 831
Вани Ник   HugЕдно време си мислех,че година е дълъг период от време за даден режим.Сега съм с променени възгледи. LaughingЧестита годишнина.  bouquet 
Lucie поздравления Hug
sanny3 Hugще пуска вълци,то си е за виене Joy Joy Joy

# 140
  • Мнения: 8 242
Ние се прибрахме  Sunglasses
Квото беше море беше.. Май за тая година стига толкова  Crazy
Най-много ще ми липсва рибката но..

От утре почвам сериозно да Дюканствам мъжо.. че вече ще го  #2gunfire ааааааа.. много тигани ще има усещам  ooooh!

# 141
  • Мнения: 202
Lucie, браво, постигнала си голям резултат! smile3525 smile3525 smile3525

# 142
  • Мнения: 22
Голям сте майтап! hahahaУмрях дя се смея на някои наивности  Cryи яростните реакции!!! :  :2gunfire:35: Joy
И Вещи като пусне вълците си е върхът! smile3501 bash smile3508Само така!Обичам ви! Hug
Ама все пак не забравяйте,че и ние бяхме новички и досадни въпросителни! smile3555Няма как да има тук коридор за начинаещи, коридор за напреднали, или коридор за тези които не искат да четат... newsm62 И всеки да си "плива" в локвичката smile3521
Kristinka-за месото добре те разбирам!Аз която бях толкова месоядна,че зеленчук по-рано не поглеждах, сега като съм на само на протеини,особенно посления ден, направо не искам да погледна месо и жадувам за пипер и домати!.Затова има и други начини:белтъци с извара, кремчета по дюкански,или месото си го заливам със кисело мляко с чесън и копър и вече става вкусно.Чети дюканските рецепти- ще ти дойде вдъхновението за преготвяне на нещо което ще ти хареса!  chefА иначе видях ти клипчето!Моите поздравления smile3525и хубава и талантлива и секси и изобщо...  bouquetСега ти пожелавам да успееш в твоите нови дюкански стремежи! Hug
А аз днес правя 2 месеца в гилдията на Дюкан.И рапортувам:Два месеца стриктна дюканка, с минус 13 килограма! newsm44
Е, доволна съм но е рано още да се радвам-имам много да свалям за да се чувствам добре! newsm17
Успех и целувки на всички! newsm51

# 143
  • Мнения: 92

Kristinka-за месото добре те разбирам!Аз която бях толкова месоядна,че зеленчук по-рано не поглеждах, сега като съм на само на протеини,особенно посления ден, направо не искам да погледна месо и жадувам за пипер и домати!.Затова има и други начини:белтъци с извара, кремчета по дюкански,или месото си го заливам със кисело мляко с чесън и копър и вече става вкусно.Чети дюканските рецепти- ще ти дойде вдъхновението за преготвяне на нещо което ще ти хареса!  chefА иначе видях ти клипчето!Моите поздравления smile3525и хубава и талантлива и секси и изобщо...  bouquetСега ти пожелавам да успееш в твоите нови дюкански стремежи! Hug
А аз днес правя 2 месеца в гилдията на Дюкан.И рапортувам:Два месеца стриктна дюканка, с минус 13 килограма! newsm44
Е, доволна съм но е рано ..........Успех и целувки на всички! newsm51
[/quote]
Благодаря ти!!! Аз много Ви се възхищавам на всички вас за положените усилия и най-вече за волята и искрено се надявам да черпя вдъхновението си от вас... Иначе с готвенето съм скарана,хич ме няма,но понеже имам проблем с поносимостта си към месото,а и тъй като няма разнообразие в готовите храни,ще прибегна до рецептите!   newsm22 book newsm64 cook  Hug

# 144
  • Мнения: 425
Здравейте! Не бих искала да ви критикувам за реакциите, предполагам, че е нормално да се изнервяте на въпроси, които са ви били задавани многократно, но имайте предвид, че 120 теми са си дооооооста материал за четене. Нямам предвид заглавната страница на всяка тема и "скелета" на диетата. Другото лошо нещо е,че невинаги можеш да ползавш търсачката, за да намериш това, което те интересува, пък и както някой по-напред писа, все пак това е форум и за въпроси.
Предлагам ви съвсем чистосърдечно  Peace , ако някой въпрос ви дразни, просто да го подминете.
И сега и аз да питам- вече два пъти се пробвах да си направя дюкански палачинки на тефлонов тиган, но не се втвърдяват, за да мога да ги обърна, а просто ми остава като каша. Правя ги точно по рецептата, но нещо не ми става. Някой ще може ли да ми помогне?

# 145
  • Мнения: 459
Здравейте! Не бих искала да ви критикувам за реакциите, предполагам, че е нормално да се изнервяте на въпроси, които са ви били задавани многократно, но имайте предвид, че 120 теми са си дооооооста материал за четене. Нямам предвид заглавната страница на всяка тема и "скелета" на диетата. Другото лошо нещо е,че невинаги можеш да ползавш търсачката, за да намериш това, което те интересува, пък и както някой по-напред писа, все пак това е форум и за въпроси.
Предлагам ви съвсем чистосърдечно  Peace , ако някой въпрос ви дразни, просто да го подминете.
И сега и аз да питам- вече два пъти се пробвах да си направя дюкански палачинки на тефлонов тиган, но не се втвърдяват, за да мога да ги обърна, а просто ми остава като каша. Правя ги точно по рецептата, но нещо не ми става. Някой ще може ли да ми помогне?


Моите в началото ставаха, но от скоро почнаха да стават както описваш. Днес си купих нов тиган и станаха. Може покритието на тигана да се е захабило, въпреки че не си личи.
Успех!

Ох, и аз искам да питам нещо. До сега се рових за протеините на прах и не можах да намеря темата, в която се коментираше, имаше и снимки. Моля, препоръчайте ми някакви.

# 146
  • Мнения: 3 202
karmelitaMK Тигана да е тефлонов и силно нагорещен. 1 яйце, 3 л. трици, 2 л. кисело мляко.
Втори вариант - към горната смес добавяш малко прясно и палачинките стават 2. Отлепяш с дървена шпатулка и обръщаш направо с тигана.
Ако добавиш извара, обръщането става по-трудно.
Byrne, сигурна съм, че в сайта имаше повече коментари за протеините, но къде ли бяха  newsm78 Така и не успяхме да се видим със Зеленото Човече, за да избистрим вида и подредбата. А тя толкова време отделя там. Питай я на лични.

http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/05/02/%d0%b1%d0%b5%d0% … 1%80%d0%b0%d1%85/

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 20:57 от baci

# 147
  • Мнения: 831
karmelitaMK-пробвай да слагаш по-малко прясно мляко.Не знам дали слагаш сода в сместа,
аз във мойта слагам и нямам проблеми.
Я ,колко сме учтиви три отговора за отрицателно време hahaha hahaha hahaha
Byrne-протеини на прах потърси във фитнес магазините.Иначе Дюкан не ги препоръчва
във втора фаза.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 20:57 от rivela

# 148
  • Мнения: 92
Ей,искам да Ви поздрава много специално с тази песен...Дано Ви запали кръвта и се разкършите,пожелавам Ви да направите талия като на мацката в клипа,заповядайте : http://www.youtube.com/watch?v=6yYBdiCoR9A  newsm03 newsm51 newsm68

# 149
  • Мнения: 91
Привет момичета  Hug  Боже,не мога да повярвам, 2 дни ме нямаше и сте написали цяла книга!!!!  Shocked  Не мога да ви наваксаааааам. ВЕЩИ ,така ми хареса целта ни в новата ни тема  Laughing . Аз съм за „ЗА”. Радвам се за всичките ви минусчета.Колкото до мен, 2 дни пътувах из страната в жегата,хранех се с готови пилешки пържоли (сигурно повечко соленки),не пих достатъчно вода ,пропуснах и закуска но нямаше как.Прибрах се следобеда и между задачките вкъщи отчаяно се опитах да ви наваксам но май новата тема ще оставя за утре . Преди да тръгна на път се теглих и общо бях – 4 кг отначалото на диетата. Сега се тегля(наистина вечер и наистина след тези кошмарни дни и ми показва +2 от тези общо -4). Кофти ми е но се надявам да се оправят нещата утре сутринта или в другиден.
Чочосан ,четох те за холестерола с интерес защото и аз съм с висок такъв и силно се надявам (и го вярвам!!!! ) че ще успея да го нормализирам.Забелязвам че сте малко нервни (я да видя фазата на луната)  Laughing  Ох така се затъжих за  вас и ми липсвахте.
Моля ви както и преди за повече ПОЗИТИВНОСТ.
Вещи така искам и аз в табличката но не зная какво трябва да ти напиша за да ме вмъкнеш там,(не мога много да се оправям във форуми). Целувки и прегръдки на всички и да спинкате спокойно а утре сутринта чакам кафенцето на rivelka  Hug

Общи условия

Активация на акаунт