Яслата/7/ :)

  • 17 393
  • 285
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 970
До сега все с пантофки на колев сме били.Взимам им и стелки- не запарват Thinking.Да не ги ползвате без стелки?
Сега взех на Зетпол.От един ден носене не мога да преценя още Grinning

# 181
  • sf
  • Мнения: 10 285
записвам.се само. Нищо ново не знам. Градината щяла да бъде ремонт в края на месеца. Изследванията ще пусна чак когато градината е готова за приемане на децата,че като знам как се влачат...

# 182
  • Мнения: 7 947
БЕКО - на ул.Козлодуй на спирката на тр.2 и 18 до химическото чистене /това е на кръстовището на Мария Луиза и Козлодуй/ и в едно занемарено магазинче на ул.Екзарх Йосиф - значи вървите по Екзарха от Халите към Пазара от лявата страна. Има едно магазинче за кафе с една маса на тротоара и до него - въпросното магазинче с черни решетки, едно сбутано изглежда. Ей тук: http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=8bce0a547ce16b39bb1f1492eeca78 … amp;Map44_46.y=70

Цвичките / не знам как да ги нарека/ - на Пиротска, като подминете пряката за Колев от ляво:   http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=8bce0a547ce16b39bb1f1492eeca78 … mp;Map43_46.y=149
 Магазина е за дамски обувки и бижута има на витрината, а навътре има две стъпала - там са детските.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 16:23 от viliko

# 183
  • Мнения: 545
Благодаря ви за идеите! viliko, сещам се за кой магазин говориш, преди живеех до Дирекция на полицията и района ми е много добре познат! velmar, може и причината да е в това, че е носила пантофите без стелки, не знам.

# 184
  • Мнения: 7 947
Само да добавя - БЕКО действително са ортопедични и с антибактериална стелка, но по-важното е, че са много удобни. Само не взимайте от мрежестия модел - много плитки са и на нашето краче са тесни и една ги обуваме.
За Колевите - еми ужасни са, въобще не е до стелката, която няма общо с потенето! И не мисля, че е добре и стелка да се добавя.

# 185
  • Мнения: 304
Аз ву взех сандалки за яслата. То времето е топло, пък върте още повече. Може да кара още месец два с тях, ще сложа и чорапче по-нататък.

# 186
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Зимата в яслите е отвратително топло. Имайте го предвид.

# 187
  • Мнения: 1 621
Момичета, има ли някое детенце вече посещаващо ясла в Пловдив? Интересува ме конкретно ясла 12 и до кога ще бъде ремонта. Доста ясли в Пловдив са в ремонт и отлагат приема на деца, а се опитвам да координирам бабите за гледането на Тони защото вече съм на работа.
Благодаря за отговорите.

# 188
  • Мнения: 3 034
хайде и ние в този кюп. от другата седмица с бодра крачка и сълзи в очите ще се запътим към държавното заведение, наречено "ЯСЛА".

# 189
  • Мнения: 152
Това за сандалките е добра идея. Преди време една позната леличка от детска градина ми беше казала за сандалите, но съм забравила и сега ме подсещате. Поне на първо време ще си е с тях, само ще ги изпера и тъкмо ще си ги доизноси.

# 190
  • Мнения: 1 586
И Хриси за сега е със сандалки,на Рънарс май бяха ама се оказаха много сполучливи и удачни за ясла... Mr. Green понеже са много леки като гумени.По-късно и аз мислех да купувам на КиК пантофките но като ви чета започвам да се отказвам.... newsm78

# 191
  • София
  • Мнения: 958
Сандали, а после някакви леки гуменки с лепенка мисля да взема.

Пантофите са много удобни, но се притеснявам да не е много горещо и да е постоянно с мокри крака....

# 192
  • Мнения: 304
Зимата в яслите наистина е много топло- 25,26 градуса Shocked . Ще му взема само тънки блузки, може и без потник-това после ще го преценя.

# 193
  • София
  • Мнения: 273
Ние тръгваме от понеделник,вече е решено TiredЦяла седмица ще е до обед,според мен наобед много ще мрънка като го взимам защото ще му се е доспало и прибирането ще му дойде в повече след всички нови емоции,но това е положението,така искат от градината...

# 194
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Страхотна темичка,сега я видях за първи път и то в точния момент.Ние вече изкарахме 5 дена и вече сме със сополки.Надявам се да не се разрасне в нещо повече.
Да кажа и аз няколко думички за нашата ясла.Няма да я хваля,още нищо не се знае.Но пък знам че едната сестра е добричка,а др все едно е сержант в казармата.Ужасна жена,нз кога ще се скараме с нея.Тя показва още от първата седмица как се държи с децата и то пред родителите,а пак как ли е без тях.
Докато оправям Нелито в коридора я чувам да се кара на едно момченце: ~тук има ред и дисциплина~
На нас ни каза да сме я слагали сутрин след като стани на гърнето,защото те ги слагали под определено време и неможело така.А аз си я слагам и стана така че Нелито пак и се до пишка пред коридора и каза.Помолих да я из пишкат.След като дойдох да си я взема ми казаха да я слагам вкъщи преди градината.Ядосах се мн.Как може такова нещо,че те децата могат ли да стискат и да чакат когато лелките се наканят.Безобразие,все едно са в казармата.
Не дават и да си носи играчка от вкъщи: ~домашни играчки не,само от яслата~ А Нели и всяко друго детенце за първи път ще се чувства по спокойно с нещо познато от вкъщи.Държеше си тя куклата и я стискаше,а тая скочубра и я взе насила и хайде вътре при децата.Нелито зарева и още ми остана запаметено личицето и.Милата тя,а аз нямах време да направя нищо.Но казвам ви няма да остане така.Добре че се сменят и не е всеки ден...
Записвам се и ще ви се оплаквам от време на време,еее дано има и радостни моменти и то повечко.Приятна почивка на всички...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт