В последния триместър вече сме, а НОЕМВРИ месец с бебе ще се фукаме!

  • 12 764
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 690
Честит празник и от мен!!!   bouquet

Стискам палци всички проблеми да се оправят и нещатата да се наредят! Шамс, Лайдибейби  Hug Praynig

Калоян още вдига температура, а за днес имахме планове за зоопарк и пикник, но ще видим...

# 211
  • София
  • Мнения: 167
Момичета да ви кажа, в началото на бременността само завиждах на тези, които бяха в края на 7,8 месец и ми се виждаше нереално. А сега и ние сме вече от тях и хем нямам търпение, хем започвам да се чудя как ще се справим с малкото човече в къщи! Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 3 789
Здрасти на всички мами и кореми и от мен и беба Hug
Лейди, не знам какво се случва, но стискам палци да е фалшива тревога и всичко да е наред! Praynig
Мая, завиждам ти за това, че сте приключили с ремонта, ама съвсем не благородно Embarassed, на нас тепърва ни предстои ooooh! Снощи до късно с милото слагахме книги в кашони, които днес ще закара на вилата. Аз тази сутрин разчиствах останалото.....направо се плаша от всичко, което предстои......Уж обещаха, че ще започнат от понеделник.....сега се очертавало за към сряда.....а трябваше ремонта да приключи в края на месеца...охххх май и до средата на Октомври няма да е готово, а така се надявах към средата всичко да е никел и да започна шопинг за беболина Flutter   Нямам търпение да започна да пазарувам  Praynig Flutter
Милото обеща утре да отидем до Мечо Пух, да видим какво има, да проверим дали там има нашето креватче, а др. седмица ще ходя да гледам една количка и ако ми хареса- направо ще я взема Peace

Честит празник на всички!   Hug  bouquet

Снощи беболина явно беше навлязла в серия, ама такова разтягане беше в корема ми, че с татито само я гонехме с ръчички по тумбака и се споглеждахме и смеехме.  Party Явно беше решила да ни забавлява и да ни изнесе своята "програма- представление"  Blush Mr. Green  Heart Eyes 
А тази сутрин беше също много сладко, защото милото днес е на работа, а не му се ставаше и ме беше гушнал и сложил едната си ръка върху корема ми, а бебона отвътре започна да ръчка и да се върти, все едно му казваше "Здрасти, тати! Ставай, че ще закъснееш"  Heart Eyes Blush
Много са сладки тези моменти, но колкото и да са хубави и приятни, нямам търпение да си я гушна вече, живи и здрави да сме само!  Praynig Flutter Praynig

Хубав и спокоен уикенд на всички ни!  Hug

# 213
  • София
  • Мнения: 160
Здравейте на всички и честит празник
Ladybaby  надявам се всичко при теб да е наред
 

# 214
  • Мнения: 827
Момичета благодаря ви за стиснатите палци Hug Положението е такова че се оказа че съм с антифосфолипиден синдром- за това съм загубила предишното бебче.Лошото е че лечение се прави преди да се забременее (и продължава през цялата бременност) защото след това вече няма да има този ефект. И сега само се моля да не се повтори случката и да избутам до края Praynig Лошото е че протича безспимптомно и няма как да се хване навреме за да се извади бебчето Cry Всичко е в Божите ръце  Praynig

# 215
  • София
  • Мнения: 3 789
Лейди, стискам силно палци и се моля горещо всичко да има добър край!  Praynig Praynig Praynig
Не знам какво означава това, заболяване ли е, състояние ли е, но няма ли все пак някакви признаци, по които да се познае и да се определи (дано да не се прояви!  Praynig). Предполагам, че док по-честичко ще те наблюдава  Peace
Мисли положително и знай, че този път не е като предишния! Това и аз не спирам да си го повтарям!  Praynig Peace Praynig

# 216
  • Мнения: 1 031
Лейди вярвам, че всичко ще е наред докрая. Всички сме с теб Hug горе главата Hug Hug

Ние днес направихме една голяма разходка по Главната, ама понеже много ме боли кръста от 1-2 седмици, изтърпях докато Гоги се обзаведе с обувки и запрепирах да се прибираме. Сега вече сме се излегнали вкъщи на хладно и си мързелуваме на воля Mr. Green
Да се похваля, че обувките на синковеца са убиец, ама и цената им си я бива - 40 лева. Като се замисля, че 1 час по-рано си купих на мен чехли за 20 лева  Crossing Arms детските дрехи и обувки са неоправдано скъпи, като се има предвид, че всеки сезон се купуват нови.

# 217
  • Мнения: 313
Лейди всички ще стискаме палци нещата да се оправят  Hug

# 218
  • Мнения: 22
Лейди,  Praynig за вас!  Hug

# 219
  • София
  • Мнения: 167
Лейди, цял ноемврийски отбор е с теб. Чакаме принцесата да зарадва мама скоро!
Аз отивам да се разкрасявам, че от толкова работа не ми остана време.

# 220
  • Мнения: 24
Mdaaaa - produljavam da imam problem s kirilizatora - uvi mai 6te se naloji zaradi taia glupost da preinstalram winows ooooh!
Ladybaby i az stiskam paltsi - dano vsi4ko da e ok s vas Praynig
Boje kak te4e vremeto - ve4e sum v 8 mesets - mi to sled 1,5-2 mesetsa 6te se rajda
4estit praznik i ot nas - dnes s tatitio imame godi6nina - po to4no 6 godini ot kakto se zga4osahme -  Laughing
Ha dano vse taka da ni vurvi - ot men lek den - ama e jega ooooh!

# 221
  • София
  • Мнения: 218
Честит празник !!!
ladybebi стискам палци всичко да е наред Praynig

# 222
  • Мнения: 30
Здравейте...
Да попиша малко и аз - бях днес на преглед, вече със сигурност знам, че бебенцето ми е момиченце, видяха и яйчници, органи, всичко... имам си прекрасни снимки на чипо носле и големи бузки  Grinning, док каза, че е сънливка. Обърната наобратно, с главата нагоре/било причина за ужасни киселини това/ и я мързи да се потруди и да се завърти. Килограм и 350, 35 см, в 28-29  седмица. Трябва да си променя линийката...
Всички изследвания и резултати са наред, с бебето всичко е наред, остава само чакането... което сякаш е все по-трудно за мен...
И малко недостиг на желязо при мен, но това е заради вегетарианския ми начин на хранене май... Искаше да ми изпише рибено масло, което да пия и аз отказах. Увеличи ми витамините за последните месеци.

За стерилизацията на шишетата препоръчвам методите за студено стелиризиране и в началото само стъклени шишенца със силиконови биберони, а не каучукови.

Лейди, миличка, пожелавам ти всичко да е наред с теб и бебчето...  Hug

# 223
  • Мнения: 3
Leidi  прегръщам те силно  Hug и се моля да имаш НАЙ -хубавото и здраво бебче на света   Praynig  Peace !!!!  Praynig Praynig

# 224
  • Мнения: 78
Лейди, всичко ще е наред.Ние и Бог сме с теб Simple Smile
Тонеска,честити ви обувки.Ама този Гоги ще го изям, много сладък с тази четка, помага детенцето, помага.Ами пусни и ти малко снимки да видим новичко де.
Вале, честито осмо квадратче!
И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички днес!
Много ми е жега ,не издържам.Пуснахме малко климатика, но ме е страх, нали още съм на антибиотици.НОщем се будя по сто пъти, сега подремнах, а се събудих мокра.Обикаляхме за легълце, харесах легло-тип люлка с шкаф за повиване  и ракличка, има чекмедженца.На Бертони е.Тук в Пазарджик голям избор няма-4-5 модела.Цената е 350лв с едно матраче,което ми се стори чист дунапрен.Я да кажат мамите с опит някой ползвал ли е подобен тип легло, доволни ли сте.Видях и кокосов матрак, представях си че е по-твърдичък, нищо подобно, пак мек.На тед има детски тип сандвич и ортопедичен, та сечудя и за тях, но цената им е доста височка май.Иначе ходихме и до магазина на фирмата, от където си поръчахме спалнята, има легълце подобно, но само в каталог, а аз искам да го видя и да добия представа и хубавото е, че могат да го изработят по поръчка какъвто цвят искаме, а ни  се ще да е цвят орех като спалнята да се връзват.А по-натам ще купим сгъваема кошара, една приятелка ме навика да не купувам, да си купя дървено легло, а кошарата от нея подарък.Отивам да готвя супа!

Общи условия

Активация на акаунт