"Горещо"2

  • 26 213
  • 567
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 417
Аз Златка без грим не съм я виждала, не знам дали има някакви корекции по лицето, но определено е жена, която никога не остава незабелязана. Вече го казах, но има много интересен цвят на очите - някакво синьо-сиво... Rolling Eyes

# 451
  • Мнения: 2 013
Добре де, а защо влизат нови хора в Денсинг старс? Такъв ли е регламентът?

# 452
  • Мнения: 6 417
Може за Златка да са направили изключение.  Joy

# 453
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Нагласена или ненагласена, с прическа или без, гримирана или не Grinning Златка си е пич!
Много ми хареса това, че си каза всичко, което и беше на душата и при това без грам притеснение! Евала на такива хора Heart Eyes

# 454
  • Мнения: 4 435
Нагласена или ненагласена, с прическа или без, гримирана или не Grinning Златка си е пич!
Много ми хареса това, че си каза всичко, което и беше на душата и при това без грам притеснение! Евала на такива хора Heart Eyes

Ей,изпълни ми душата. Crazy Heart Eyes
Винаги това съм казвала,харесвам такива хора,дето си казват всичко,не мислят другите какво ще кажат,и не се правят на такива каквито не са.

# 455
  • Мнения: 1 319
И за мен Златка е пич! Не може някоя си там заради ревност да пуска гнусни слухове и да бълва простотии из медиите и ти да си мълчиш. Тя пак, че по-рано не си отвори устата. Алисия можеше по много по-достоен начин да води война срещу Златка. Не в едно и две предавания тя пускаше злобни коментари "сотаджийка" била, в шоуто на Азис с една пушка се канеше да я застреля... Много си повярва тази жена и в това й е проблема.

# 456
  • Мнения: 1 952
На снимката, която пуснах Златето не само, че не е слаба,  а направо грозничко е преляла. В лицето да не коментирам на какво иде.
А пък най-смешно ми стана с това, че е известна като Плеймейтка .... добре, че беше тоя остров, та някой да й обърне внимание.
На това момиче, колкото и пъти да й гледам интервю, тя винаги има нов сериозен приятел. Незнам какво разбира под сериозен приятел, сигурно такъв дето я е чукнал повече от веднъж.

# 457
  • Мнения: 2 013
Може за Златка да са направили изключение.  Joy

Ми да вкарат и Божинов на мястото на Жоро Сървайвъра тогава.

# 458
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Златка беше естественна вчера в предаването.
А Алисия или ,ще трае или ще хваща пътя.Това е ясно и на нас и на Валери.
Затова си прави каквото иска.

# 459
  • Paris
  • Мнения: 1 728
The same myself, това дето го пишеш си е пълна глупост. Колкото и да си пристрастна не може да не признаеш, че и в лице и в тяло Златка е перфектна. Красива и адски сексапилна жена! Това с което тя спечели е искреност, неподправеност, дори импулсивността и е доста симпатична. За мен поведението на Алисия беше дразнещо. Десет минути не може да се сети коя е тази Златка, извинете. Или просто не знаеше какво да каже. В стремежа си да е над нещата. Между другото, не знам Алисия какво си е слагата в устните, но изглежда ужасяващо.

# 460
  • Мнения: 1 952
Снимките на Златка без фотошоп сами си говорят за тялото й, колкото до Алисия, не съм в час. Гледах единствено простотиите на Златка в Горещо.

# 461
  • някъде
  • Мнения: 979
Абе може  какви ли не да са поръчвали Алисия,ама вече е г-жа Божинова и ползва всички облаги,по които Златка само точи лиги.Ей това неможе да преглътне.

# 462
  • Мнения: 6 417
The same myself, какво говориш? Мъжете зяпат Златка и им текат лигите като я видят. Вярно, че не е суперинтелект, ама не пише докторски дисертации все пак. "Горещо" вчера придоби доста махленски характер, ама явно много е набрала на Алисия.

# 463
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
 The same myself , точно пък за Златка да кажеш че прелива е леко смешно. Тялото й е супер сексапилно, точно такова каквото трябва да бъде за да потекат лигите на мъжете.
Слабите само могат да си мечтаят да се харесат на мъжете, така както Златка успява

# 464
  • Мнения: 1 952
Говоря за снимката, която постнах.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт