ОКТОМВРИЙКИ влизат в месец девети, есен настъпва и време за отчети

  • 12 276
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 020
Алис мисля, че момичето, с което Светли поддържаше връзка от Русе, роди наскоро  newsm78
А от мамите София някоя няма ли й тел? дали е удобно да й звъннем? newsm78

# 241
  • Мнения: 10
И nie чакаме вести от нея.Можеби не може в момента или и аз незнам точно как е минала цялата работа.На Деним ще се обади ако има нещо,но..................
Не сме родили още Русенки споко hahaha

# 242
  • София
  • Мнения: 183
Александра, аз сигурно щях да ги излъжа в болницата, че контракциите ми са по-начесто та да ме взимат вече за наблюдение. Според мен е много важно в такъв момент да се следят тоновете на детето. Бебето беше ли се смъкнало в малкия таз? Защото на мен доки ми каза че ако тръгне естествено раждане а беба не може да слезе няма да допуснат да продължаваме така и ще ме срежат защото ситуацията причинява страдание и за майката и детето. Не се изкефих много ама имам ли избор. Та незнам дали ситуацията е такава ама не е ли редно да те приемат? Ето има и други родили с нерегулярни контракции.

Мен днес за малко ме заболя шкембето  Rolling Eyes Мъжът ми само се ослушва и очаква всеки момент да му кажа че е настъпил момента  Laughing Много филми гледат. Аз пък си мисля, че има още време.

Сисилия, не съм забравила за кафенцето  Peace Има да бутаме колички  Party
Еличка, благодаря ти за милото предложение  Simple Smile И все пак мисля да слушам доки, че не ми се ражда по-рано. И мъжът ми ще ме ошамари ако разбере, че не слушам  Laughing

# 243
  • Мнения: 132
Здравейте Hug
Аз като раждах си отидох лакирана с френси в цвят с компл. за изписване PeaceНа краката не се лакирах.Не съм си махала нито ноктите нито бижутата пък Дени няма поражения Joy
Аз от вчера усетих че имам контракции но не болезнени само ми се стягакорема но за мен е новост преди не съм усещала и то ми е малко неприятно ама.........Аз искам ако може да родя към 6-7.10 за да се прибера за моя РД който ми е точно на тррмина LaughingТака хем няма да преносвам хем няма да родя много по рано пък и ще съм се наспала в болницата LaughingАма с тоя Магнезий дето още го пия може и да не стане точно така newsm78

# 244
  • Мнения: 37
ох, незнам дали се беше смъкнало...според мен още не,на доктора му се спеше и само измрънка на сестрите(които гледаха филм), че има време и това беше!

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
Мен днес за малко ме заболя шкембето   Мъжът ми само се ослушва и очаква всеки момент да му кажа че е настъпил момента   Много филми гледат. Аз пък си мисля, че има още време.

Хихих, и моя така. На най-малкото изохване от моя страна скача и с много пребледняла физиономия ме пита " Какво става, почва ли се?" Mr. Green 
Преди три дни понеже май ми падна тапата, като му казах, изтърва една играчка дето я държеше.  hahaha  А гнезденето е при него, а не при мене. Вчера ми изкара обувките,дето ще ходя с тях да раждам и ще ме изписват и ги чисти и боядисва. Кошарата и стаята ги намества и нарежда сто пъти. Почна и бутилки да стерилизира вече, колкото и да му разправям че от това стерилизиране толкова рано, смисъл няма, ама той тренирал.
Хваща кучето и го люлее като бебе и му говори като на бебе. hahaha hahaha hahaha
Вчера тренира и къпане на бебе.  Joy

Днес едвам го заритах насила на вилата, да иде да се разсее малко, че ще откачи. Иска да е до мене денонощно, да не изтърве нещо.  Сложил и един календар на компа, който да отброява дните и часовете до секциото ми. Laughing

# 246
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте Simple Smile Аз да се отчета за цирка - много съм доволна. Номерата бяха много интересни, особено едни италианци с коне, лъвовете... Ама каквото и да бяхме видели като дойде последния номер, всички зяпнахме. "Колелото на смъртта", тия братя Балкански са просто... абе нямам думи. Като малките деца изпищявах и плясках с ръце. А накрая по-младият като си завърза и очите  Shocked Абе забавно беше и определено ме разсея, разнообразие си е Simple Smile

Че като свърши и на рожден ден ходих Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 183
Пуки, правилно ти е казала, че сега на смяна ще са друг екип и може да ти обърнат повече внимание  Peace Поне в Пловдив изборът ти не се свежда само до една болница. Стискаме палци!

За лака за нокти и аз знам, че не трябва да се слага. Като им пречи, да включат към задължителния тоалет и махане на лак  hahaha Аз май ще съм само с прозрачен.
Ама виж грима незнам какво им пречи  Laughing Познавам жени, които от години не са се виждали без грим (първата ми съквартирантка никога не си махаше очната линия, а след баня първото нещо което правеше е да се нацапотри), както и такива където бих препоръчала на доктора да не ги вижда негримирани  Joy Ох, от скука вече ме пере сачмата.

Тони, нищо не казваш Whistling

Ох, Пуки, ще ме убиеш от смях  hahaha Абе, сигурна ли си, че бебо не са го имплантирали на мъжа ти  Joy Поне кучето е видяло малко внимание  Wink

# 248
  • Мнения: 817
Пуки, поведението на мъжа ти ми се вижда много мило, явно и той с нетърпение чака малкият да се появи  Grinning

mylili и аз тъкмо се чудех пък грима с какво пречи. Аз ако съм си вкъщи съм без грим, ама ако съм излизала някъде трябва да си махна грима, да си изтрия лака, че тоалет да си направя в банята  Laughing То бебето може и вкъщи да се роди  hahaha

# 249
  • Мнения: 899
Мен днес за малко ме заболя шкембето  Rolling Eyes Мъжът ми само се ослушва и очаква всеки момент да му кажа че е настъпил момента  Laughing Много филми гледат. Аз пък си мисля, че има още време.
Моя пък вика "Като ми звъннеш по тел. все си мисля, че раждаш"  hahaha
ох, незнам дали се беше смъкнало...според мен още не,на доктора му се спеше и само измрънка на сестрите(които гледаха филм), че има време и това беше!
Представям си картинката  Close. За тях е поредното дежурство, а за теб дългоочаквано събитие, край което се върти живота ти в момента. Май няма пресечна точка, а би следвало да има, нали работата и призванието им е да посрещат новия живот по най-добрия възможен начин. Отвращават ме такива ситуации, обичам хората, които си харесват работата, а не гледат на нея като наказание

# 250
  • Мнения: 218
Мацонки, от вчера "гнездя" и не спирам да върша нещо, имам усещането, че ей сега и тръгвам към болницата, а симптоми няма (само от време на време някоя по-дълга и болезнена контракция)... Никъде не намерих горе-долу колко време преди раждането започва този процес  newsm78
Иначе, при нас мъжо не "гнезди", но е толкова притеснен милия, все едно му е за първи път  hahaha

Снощи да ви се оплача, поканихме съседите на гости (че май това беше последната удобна събота). Уж казаха, че заминават на вилата и няма да дойдат, оставиха ми детето си да си играе с Денис, за да си изчисти мацката къщата (не че аз през това време си нямах работа) и така 2 часа. Към 20 ч съседката дойде и каза, че решили да не ходят никъде и ще ни дойдат на гости. Зарязахме всичко (гладене, подреждане) и се заехме скоростно да приготвяме маса и вечеря (нямах нищо приготвено)...
Всичко ОК, въпреки че малко се издразних, че ме въртят така, но... Малко преди да си тръгнат се оказа, че дъщеря им е със зелени, гъсти сополи и течащи зачервени очи, т.е. заразна. М....ка му, как пък на никой не му запука, че ако прехвърли вируса на моето дете и зараждам, няма кой да стои вкъщи с него и да го гледа!  #2gunfire
Просто, не за първи път се убеждавам в егоизма и непукизма на тия хора и май оттук-нататък ще предпочета да си спестя нервите и последствията, въпреки че на маса е приятно с тях и децата ни си играят добре... Crossing Arms

Оплаках ви се... Sad

Сега се надявам Денис да не е прихванал сопола, че тъкмо оздравя...

# 251
  • Мнения: 817
Имаме си бебе!!!  newsm44

Преди малко получих следното съобщение:

ПРЕДИ МАЛКО РОДИХ НАШАТА ЗВЕЗДИЧКА СТЕЛА. 3050 ГР. И 49 СМ. - МНОГО Е КРАСИВА-НОРМАЛНО РАЖДАНЕ-И ДВЕТЕ СЕ ЧУВСТВАМЕ ДОБРЕ.


Мамата е забравила да си напише името, но сега ще се опитам да се свържа с нея!

# 252
  • Мнения: 218
Сев, 100 % е Светли, виж на първа страничка е избрала име - Стела!

Но, ако ще звъниш първо, да не бързам да честитя....

# 253
  • София
  • Мнения: 183
Това е бебка на Светлито  Simple Smile На първа страничка си е записала името на щерката.
Ей, да й е жива и здрава Стела и да изпълва живота им само с радост!
Поздрави Светлето от нас ако се чуете!

# 254
  • Мнения: 37
И аз мисля, че е на Светлето... честита да им е малката рожбичка и да им е жива и здрава..Ееее много се радвам на такива новини...

Общи условия

Активация на акаунт