Шампанско с радостни сълзи, че ново ОКТОМВРИЙЧЕ пак се появи!

  • 11 465
  • 277
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 156
Честито на първите ни октомврийски бебчовци! Hug Да са живи и здрави, и да радват родителите си Heart Eyes
Инче, според мен това е "бебешкият пубертет", който минава от самосебе си Thinking
Лека вечер и успех на всяка, на която й е дошъл реда! Hug   

# 151
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТИ НИ ПЪРВИ ОКТОМВРИЙСКИ БЕБЧОВЦИ И БЕБКИ.
ПОЖЕЛАВАМ СКОРОШНО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ НА ВЕЧЕ НАСТОЯЩИТЕ МАЙЧЕТА И БЪРЗО ВКЛЮЧВАНЕ ЗА ОТЧЕТ   love001  love001 newsm51 smile3525.

# 152
  • Мнения: 678
Инче за пъпчиците най-добре да ги види педиатър, защото може да са много неща - бебешко акне, претопляне и едва най-накрая бих казала алергия. Но както някой по-горе е споменал Нивеа съвсем не е добра козметика за бебе. По добре си вземи всичко да е на една марка, така ще можеш най-лесно да разбереш дали има алергия към нея. Доколкото си спомням и при нас малкия май беше получил някакъв обрив от олиото на НИвеа.
При мен бебето го усещам най-често да си разходи някой крайник из корема ми, но определено не са толкова чести движенията, както в 7-8 месец.
Севче не се сдухвай - когато бебка е готова, тогава ще се появи  Peace
Софко може би баткото започва да усеща, че скоро ще има друг, който да се нуждае от повече грижи и затова сега се глези  Grinning При нас положението е почти същото  Crazy

# 153
  • София
  • Мнения: 285
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ЕЛИ78





ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ НА ЕЛИЧКА МАМА






При мен бебчо също се движи по-бавничко и ако нещо го притиска (ластик или друго) си протестира. Не си дава и малкото място, което му е останало. Но си е спокоен и кротък. Днес усетих стягане на два три пъти на корема, но бях в градския транспорт и беше задушно и тъпканица.  И при мен го има това изчистване на организма! Идва си времето и това си е!

Да пожелая добро разположение на духа на Ел и Мимисофия за утре!


  bouquet

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 21:17 от shivani

# 154
  • София
  • Мнения: 285
Момичета, само да ви кажа, че днес сутринта ми писа Сикониум - утре я приемат в болницата (не разбрах в Добрич ли  newsm78), защото е с прееклампсия  Rolling Eyes
Така че, да стискаме палци и за нея - най-вероятно тези дни ще предизвикат раждане!  Praynig


Фийл ю, дръж ни в течение за Сикониум. Най-вероятно тя ще поддържа връзка с теб щом вече ти е съобщила за влизането си в болница за наблюдение!

# 155
  • Мнения: 899
 Честити рожбички на Ели78 и Еличка мама!!! Ама днес каква луда надпревара, все едно знаят бебоците, че е първия ден на техния месец  Laughing. Пък утре какво ни чака - ще стискаме палци като за световно. На Ел пожелавам спокойствие за операцията и един прекрасен малък резултат   bouquet! Успешно разрешаване на проблемите на Сикониум  Praynig! Чакаме хубави новини от Капучино! Още някой с болки и контракции ??? Така и така стискаме, давайте  Mr. Green
Шарийз, при мен движенията са по-бавни и плавни, но по-силни, бебка заяква май  Wink
Кафе не пия откак съм бременна  Peace.
За изписването съм подготвила и чорапки (памучни), и терлички, на място ще решавам какво ще обуваме. Забелязах на снимките на Светли от родилното, че бебчето е завито с две пеленки - една по-малка и отвън по-голяма, и двете плюшени мисля. Аз съм приготвила само една плюшена от комплекта, дали няма да е малко  newsm78. Мислех си навън ще се покаже само колкото да я качим в колата  Thinking
Днес нещо се разкихах и разсополивих, дано само с това си остана  Praynig

# 156
  • София
  • Мнения: 183
Алис, според мен няма нужда от две пелени. И ние сме приготвили дебело плюшено порт бебе. Няма да я омотаваме все едно отиваме на северния полюс.

Софко, наистина скоро ще обсъждаме темата за ваксините. Педито каза, че най-подробно ще ни разясни за всички видове и възможности. За сега си мисля, че комбинираните са удачен вариант, защото с един куршум няколко заека. Но ще проучваме допълнително въпроса. Тъпото е, че има педиатри, които ти бият живата ваксина по ЗК и нищо не ти обяснява и ти ако не си направиш труда да проведеш собствено проучване хич няма и да разбереш за другите варианти.

Ох, днес бая се посмяхме покрай бебе Явор  Joy Да е живо и здраво детето!

# 157
  • София
  • Мнения: 368
Ей, как се зарадвах................
Еличка, честита ти Александра, миличка, да ти е жива и здрава, да расте много щастливо и красиво детенце! Прегръщам те много и ти желая бързо възстановяване!
Честито синче Никола и на Ели! Многода радва цялото ви семейство малкия сладур!

# 158
  • Мнения: 1
Здравейте,аз съм приятелка на Miss Fairly .Тя днес си има момченце на име Виктор,3,350кг и 50см.
Да и е живо и здраво и да и носи само радост. Laughing smile3525  ylinfant newsm07

# 159
  • Варна
  • Мнения: 340
Хайде още едно бебче  Laughing.

Честит син на Miss Fairy   bouquet, да е много кротък за радост на мама и тати  newsm30

# 160
  • София
  • Мнения: 285
Даааа! И Мис Феъри е вече мама! Честито БЕБЕНЦЕ!


# 161
  • Мнения: 8
Честит малък победител и на Миската,много поздрави от всички нас и много целувки на малкия сладур! mamma Нещо  и Бебочка ми се губи напоследък ,ей не останахме !

# 162
  • Мнения: 899
Кой каза, че Мис я няма  Mr. Green. Да й е честит малкия бебок на Мис Феъри, бързо възстановяване и отново при нас !!!

# 163
  • София
  • Мнения: 183
Мис Феъри, честит ви син! Да ви носи много радост, а на теб бързо възстановяване!
Брей, ако продължаваме с това темпо скоро и моя ред ще дойде  Crazy Хем много се вълнувам, хем ми се разтрепериха гащите  Mr. Green

# 164
  • Мнения: 678
Леле човек за малко да остави без наблюдение форума и хоп ново бебе се появило  Mr. Green
МИС ФАЙЪРИ да ти е жив и здрав сина, много да ви радва и много да се обичате   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт