Шампанско с радостни сълзи, че ново ОКТОМВРИЙЧЕ пак се появи!

  • 11 462
  • 277
  •   1
Отговори
# 165
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Ех че много бебета са се появили.  NeWS51Честито на първите ни октомврийски бебета. Да са живи и здрави и да радват мама и татко.  smile3501Няма да ги изреждам поименно, защото станаха много. Ние чакащите се изнервихме май.  Запис.

# 166
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Мале,мале,днес имаме порой от бебенцаа!!!

Мис Феъри,поздравления за синчето !Да расте здраво и послушно детенце!!!

Ели_78,честит Ви син !Много здраве и късмет му пожелавам!

Еличка_мама,поздравления за принцесата!Нека бъде здрава и много щастлива!

# 167
  • Мнения: 817
Честито бебче Виктор на мама Miss Fairy! Да бъде много здрав, послушен и да радва мама и тати!

# 168
  • Мнения: 10
Верно да не ви остави човек за малко и глей кво става.

ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ И НА МИСКАТА  bouquet

Значи не само мойта бебка излезе мързелана hahaha,ами викам така и така няма много място вече за шаване да вземе да излиза.Ама хем искам хем ме гони шубето,то така като седиш и се ослушваш е по-гадно като си тръгне ненадейно май е по добре,че нямаш време за размисъл Joy

# 169
  • Мнения: 899
Намирайте си занимания, аз така правя и не остава много за мислене и притеснение. Дали ми се събира час на ден да полегна или поседна бездействайки, все има какво да се свърши, а ако няма хуквам по улиците. Арогантността ми по отношение на наближаващото раждане стигна дотам, че преди малко си лакирах ноктите и на ръцете, и на краката  Mr. Green. Това при положение, че наскоро говорихме как е по-добре да се тръгне за родилното с нелакирани и изрязани нокти, напълно съм съгласна с това и така смятам да се явя. Един вид се правя на непукистка, нямаща никкво намерение да ражда. Ха амаха, ще им раждам, как пък не  Crazy

# 170
  • Мнения: 10
Намирайте си занимания, аз така правя и не остава много за мислене и притеснение. Дали ми се събира час на ден да полегна или поседна бездействайки, все има какво да се свърши, а ако няма хуквам по улиците. Арогантността ми по отношение на наближаващото раждане стигна дотам, че преди малко си лакирах ноктите и на ръцете, и на краката  Mr. Green. Това при положение, че наскоро говорихме как е по-добре да се тръгне за родилното с нелакирани и изрязани нокти, напълно съм съгласна с това и така смятам да се явя. Един вид се правя на непукистка, нямаща никкво намерение да ражда. Ха амаха, ще им раждам, как пък не  Crazy
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Mного ме разсмя това АЛИСС,и  да не хукнеш като дойде момента с лака към болницата,или мъжо ти по пътя да те изтрие поне Joy
Айде аз отивам да се хоризонтирам вече, желая ви сладки сънищаааа smile3524 newsm46

# 171
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Честито и на МИС ФАЙЪРИ.  bouquet  bouquet  bouquet

alliss3 , супер идея, ама кажи кво да правим след като се лакираме. Grinning И мене вече почва да ме гони перото. Страх си ме е и само за това мисля.

# 172
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Ха-ха  Joy и аз мислех да се лакирам тъкмо. И съм с едни големи маникюри. Мислих си ако тръгне на бързо, кога ще имам време да ги изрежа и да махна лака, но и аз като aliss3  не мисля че ще раждам скоро. Crazy пък не се знай  Crazy Майка ми така е била, разхождала се по центъра видяла се с приятели и я свило стомаха, това става в 7 месец тя не е очаквала да ражда. И аз съм наследила от нея хубавите нокти да вмъкна само.  Embarassed И така каза ,че си ги изпилила в стената по време на раждането. #Crazy

# 173
  • Мнения: 966
Мис Файъри

Ели_78
Еличка мама


Честити ви бебенца!Много да ви радват и да ви слушкат!!!!
Пловдивската група не останахме  Wink

# 174
  • Мнения: 219
Честити бебенца на Ели78, Еличка и Мисс! Здравички и послушни! Ей, много пъстро стана днес бе! От утре започваме с 2, ще видим до края на деня колко ще са....

Не съм чела постингите от половината ден, но утре ще наваксам....

Лека!

# 175
  • Мнения: 899
Честито и на МИС ФАЙЪРИ.  bouquet  bouquet  bouquet

alliss3 , супер идея, ама кажи кво да правим след като се лакираме. Grinning И мене вече почва да ме гони перото. Страх си ме е и само за това мисля.
Знам ли, ние с тебе и фризурите оправихме, вече сме толкова красиви, че няма накъде повече  Crazy. Освен да драснем по чаршията да радваме народа, с тия достолепни кореми незабелязани няма да останем  Mr. Green
Ох, така ме развеселихте, а ми беше скапано като влязох - нали виждате колко е часа  Whistling. Спала съм точно час. Носа ми подпушен, дишам през устата като риба на сухо, само притичвам до терасата да вдишна свеж въздух....ако можех да си пренеса леглото там...Беба ме ръчка тук и там и ми причинява болка, спи ми се адски, а не мога. Безсънието е нещото, което ме сдухва тотално. Не си ли отспя (и то вечерта!) всичко ми е накриво  Cry. Отиде ми хубавото настроение от деня, утре ще съм парцал. Хайде, раждайте, че да ми се повдигне духа  Laughing
ДНЕС е ден за прегледи, успех на всички и добри новини!

# 176
  • Мнения: 44
Добро утро , дай Боже и днес  такъв бебевалеж  като вчера !

Краси , честито миличка ! Да ти е жив и здрав малкия победител -Виктор !Много да ви радва  и да ви слушка !

Честито и на Невидимата , Еличка и  Ели 78! Момичета вие  сте вече щастливки  със съкровища в ръцете!Да са ви живи и здрави !

...искаме  вече и ние  Rolling Eyes 

# 177
  • Варна
  • Мнения: 340
Добро утро  Simple Smile

Днес стискаме палци на двете мами с планово секцио и да видим дали няма да имаме и друго бебче  Simple Smile.

Аз да ви се оплача - вчера бях на преглед, оказа се, че бебо е към 2 800 гр.  Confused, много малко ми се струва. Аз не че много вярвам на обикновените видеозони, но все пак... Споделих на доктора, че много съм притеснена бебо да не страда заради малкото околоплодни води и как при тази хубава плацента /така казват и двамата ми лекари/ това бебе не расте и другата седмица ме вика на запис на тоновете /досега никой не ми е правил/. Та аз до края все ще съм на тръни.. не че е проблем бебето да се роди малко при положение, че е доносено, но аз съм си поставила една психологическа граница от 3 кг. и ако се роди по-малко сигурно ще умра от притеснения  Mr. Green. Оплаках ви се и вече мога да тръгвам за детската градина да водя баткото  Laughing.

Приятен ден на всички   bouquet

# 178
  • Мнения: 3 453
   Здравейте и от мен Laughing

  Честито на всички мами от вчера!Да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват.  bouquet

Стискам палци на момичетата, които са на секцио -дано всико мине гладко Praynig Praynig Praynig


   Ние с бебо сме добре, доки вчера ни гледа  и каза, че едва ли ще дочакаме термин..бебчето върви чудесно, дори е едричко.

   Хеленка, недей така мила- всичко ще е наред.Тези видеозони много грешат за размерите.Важното е да е живо и здраво детенцето Hug

# 179
  • Мнения: 4
Добро утрона наспалите се Grinning helenka,мисля че не трябва да се притесняваш толкова за килограмите на бебо.Аз съм с термин 16.10 и моята бебка на 30.09 беше 2900 гр.,докторът ми каза ,че може и да е повече(видеозона не е кантар),иначе имам достатъчно околоплодни води,и плацентата ми е2-3степен зрялост.А що се отнася до записа на тоновете ми правиха на 30.09 и на 7.10 пак ме вика.Дано да съм била полезна с тази информация Grinning :

Общи условия

Активация на акаунт