Бившия ми се е сгодил!

  • 5 328
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Всико на тази земя се връща един ден,ако не върху нас,то върху децата ни!Уви!ако моя ме напусне,ще е мъртав за мен,така ще кажа и на децата си, нека реве и се моли.Живота продължава и ние с него!Може утре да срещнеш нова,по хубава и истинска любов:-))Никога не се знае!:-)
Горе главата и гледай напред:-)))

# 16
  • Мнения: 2 332
МОФче, не се ядосвай - всичко това е за добро. Само те моля - накарай го по някакъв начин да ви плаща редовно издръжката (адвокат?) и стига си го съжалявала и си му давала пари. Мухльото му с мухльо! (съжалявам, ама много се ядосвам при такива ситуации).

# 17
  • Мнения: 3 634
Той до сега си я е плащал... надявам се и този месец да я плати, че съм останала почти на сухо... а и още малко от горе да плати и ще е супер (дължи ми от първите издръжки още малко пари).

# 18
  • Мнения: 2 212
МОФ-че аз не веднъж съм си казвала мнението по въпроса с бившия ти, затова този път ще ти напиша мисли, които да си повтраяш понякога с надеждата, че малко поне ще ти помогна да се чувстваш по-добре.

Имам възможността да избера дали да бъда жертва на тоя свят или авантюристка, която търси своето съкровище. Всичко зависи от това как гледам на живота.
                                                             ***
И тъй като животът винаги изчаква критични ситуации, за да покаже добрата си страна, телефонът най-сетне звънна.
                                                             ***
Има два начина да изживееш живота си. Единият е сякаш няма чудеса. Другият е сякаш всичко е чудо.
-Алберт Айнщайн
                                                             ***

Не плaчи, защото в свършило. Усмихни се, защото е станало.
                                                             ***
Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.
Фридрих Ницше
                                                             ***
Никога не преставай да се усмихваш даже и да ти е тъжно - някой може да се влюби в усмивката ти.
                                                             ***
И любимата ми :

Когато Бог отнеме нещо от твоята хватка, той не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро.
                                                             ***

Дано поне малко съм те разведрила  Hug

# 19
  • Мнения: 3 634
ОО Естер, благодаря ти... Ще си сложа в подписа някое от тези.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Голям праз, сгодил се бил.
Право каза Всъщност е Калина, че не би трябало да го познаваш този екземпляр.
Пф, добър хапетит!
И си гледай себе и двамата съкровища!:whistle:

# 21
  • Мнения: 1 399
Уф, сигурно още имаш чувства и ти е трудно....
Ама направо си е нещастница тази мърла, че ще се обвърже с Финчо. Ти си взела вече най-хубавото от него - дечицата. Гледай си съкровищата и ги остави двамцата да си живуркат, а тя да си троши главата после, като поживее по-дълго с този "хубостник".
Пък теб, любовта няма да те подмине, сигурна съм Heart Eyes
А Оливер как го приема? Дано само той не го изживява... Thinking

# 22
  • Мнения: 3 634
Мила, мърлата се казва Стела... хехе...

Оливер... той не говори за баща си... от време на време може да попита нещо от рода на къде е, но до там и стига и остава. Не знам, мога само да предполагам, дали му липсва. Но спомена ли нещо от рода на това, че тати нещо си и Оливер започва да реве, не иска да му споменавам дори за баща му. Не знам колко ли малкото му мозъче е разбрало от цялата тази супа, но моя дърт мозък също не побира половината от нещата които са ми се случили последните 6 месеца.

# 23
  • Мнения: 1 399
А, че е Стела знам Laughing Laughing, беше споменавала. И направо ми е неудобно оттогава да ти отговарям Laughing, знам че не може да не правиш асоциации Crazy

Ами, той е още малък. Дано да приеме ситуацията като нещо естествено и да не страда дълго. Пък и малката, като вообще не е живяла с него. Ама, незнам, не съм психолог. На теория е едно, на практика друго. Дано все пак да не страдат заради новото му семейство / ако се задържи дълго при Стелата, де Wink/

# 24
  • Мнения: 3 634
Ами ние с приятелките ми си имаме теория... че тяхната няма да я бъде повече от година, щото той май върви в стъпките на брат си. И той (брата) беше женен 5 години след което се разведе... и срещна една друга, та се ожени за нея... ама пък година бяха заедно само и се разведоха. Та мисля, че и тоя идиот (да не ползвам по- такава дума) ще стори същото... нещо се е поболял милия психически мисля аз... Дано му остане за винаги.

# 25
  • Мнения: 3 634
А с Неа ще стане същото което стана с мен и с баща ми. Така и не се познаваме, така и го имам за господин Никой. Историята на майка ми се повтори и с мене.

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОФче ама направо... толкова страдание за една краставица /от мъжки род/ щото ако не страдаш по тази му характеристика не виждам по какво???!!! ТА той и за пън не става - пън би реагирал по-адекватно  в създалата се ситуация...
Та спри да се поболяваш по тоя пед...т и си живей живатя!

# 27
  • Мнения: 5 468
Абе тоя човек, направо ми взе акъла с неговите постъпки... Февруари месец чакаше бебе и не го дочака, намерил друга. Заряза роденото си вече дете, заряза жената, която е майка на децата му и се хвана с някаква пача, за която се жени няколко месеца по-късно. Ми това е луда работа, МОФ.
И иска снимки на децата ти. Ами аз ако съм на твое място, нямаше да му дам, нито снимки, нито да ги види дори. Да се пукне от мъка, както ти се побъркваш от всяка негова постъпка.
Няма ли да почваш работа? Там ти пожелавам да срещнеш най-засукания си колега и да се влюби безумно в теб. А дано тогава забравиш този лигльо, който ти причинява само гадории... мунчото му с мунчо!!! Заряза децата си, за да иде под фустата на някаква шматка..., аз ей това не го разбирам хич, хич... Crossing Arms
Ама не можеш ли да го отрежеш като ти се обади другия път? Защо не му теглиш едни майни?

# 28
  • Мнения: 3 634
Каква работа бе, Ню?
Дреби е на 4 месеца... майчинството ми е до октомври, след което мога да си седя на дупето в къщи докато тя на навърши 3 годинки. Та бая време имам да се излежавам в къщи без да ми се налага да работя. Това дали искам да го сторя вече си е друга работа де. Но пък работното ми място се намира на 170 км от тук и ще трябва да се уволня от там. Не могат да ме прехвърлят да работя тук, просто не се намират работни места в тоз град. Та или нова работа трябва да диря, или да се хвана да уча нещо, че заради Фински не можах и образование да си осигуря... А и там дето работя, там засукани колеги няма.

А туй за неговото сгодяване... вчера ме жегна в сърцето когато го чух... Днес обаче ми е едно безразлично. Кефя се, че след 17 дни предприемам най-голямото си мое приключение до сега, с двете си деца. Знам, че ще си изкараме райски в България, пък наоколо да става каквото ще.

В същност, той не ми се обади да ми каже за годежа си... Неговата сестра ми звънна, каза, че го е чула от брат си. Дори и родителите му не знаеха... нали се оплаквах, че не са се обаждали... Е, аз им се обадих... Малко ги информирах за какво става наоколо, че и те са в невидение.

Но иначе много добро обобщение си направила на събитията до тук... А снимки, на нанай най ще му дам. Дори и ще си искам моята си снимка дето я имаше в портфейла си... а тази дето аз още я разнасям, нея най-демонстративно ще я изгоря.



Последна редакция: нд, 10 юли 2005, 01:27 от Мама от Финландия

# 29
  • Мнения: 5 468
Аз знам, че малкото е родено на 23 февруари ли беше... и че ти е рано за работа, ама нали в чужбинско ви карат да бачкате бързо след раждането и за това попитах. Мислех, че майчинството ви трае малко... ама виж, при теб 3 години лежачка... Добре, добре.
Пожелавам ти от сърце успех и да го преживееш възможно най-леко за теб.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт