Плевен - 66

  • 24 428
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 196
Отидохме за флашка, олекнахме с трицифрена сума, шматки сме  Crazy

Ей заради това не искам да ходя  до Метро   Mr. Green 

# 91
  • Мнения: 5 317
А,Метрото си е супер:) То навсякъде като е нов персонала и в тази лудница няма как всичко да е ОК. Направо не им завиждам,като знам че съм работила на подобно място - всеки бърза,нервничи, кара ти се за нещо.Колкото и да не ти се иска понякога не се издържа. Е,има си някои,които по принцип са си сърдити,но все пак им влизам в положението.
Аз да се похваля,че днес пак бяхме на детско парти в клубчето зад ДНА-то - Дребосъче и пак съм очарована Simple Smile Препоръчвам го на всички.ЖБените са много мили и много се занимават с децата,измислят им различни занимания,става веселба Simple Smile Утре пак сме там Simple Smile Атракция,може да сложиш и техните координати в началната страниця - ето тук имат визитка http://www.zapleven.com/reference_view.php?p=ref&id=244
И се чудех дали не може да напишеш номерата на най-препоръчваните педиатри в началото - например на д-р Българанов,доц.Недкова,д-р Мира Стоянова,д-р Йонов и други ако се сещаш.Така ако му се наложи на някой спешно може да намери веднага координати.Аз например последния път така се бях ошашкала със Здравко и изобщо нямах време да питам във форума,да чакам за отговор. Направо се видях в чудо на кой да звъня и кой да питам за телефони на добри лекари.Така че мисля,че няма да е излишно.А и редовно има въпроси да се препоръча лекар.

# 92
  • София
  • Мнения: 9 914
Джина,на мен пък това клубче не ми хареса(Бяхме там на детски рожден ден.Мноооого е тясно,много.И така както е в мазето никаква светлина не влиза.Може би защото бяхме с много деца .Иначе наистина каките са много мили,празника на който бяхме беше страхотен,просто помещението не ми хареса.За мен най-доброто си е Дисни мания.

# 93
  • Мнения: 5 026

И се чудех дали не може да напишеш номерата на най-препоръчваните педиатри в началото - например на д-р Българанов,доц.Недкова,д-р Мира Стоянова,д-р Йонов и други ако се сещаш.Така ако му се наложи на някой спешно може да намери веднага координати
ОК, пращайте на лични, дано някой лекар не ме подведе под съдебна отговорност,че му разпространявам телефона  Wink
Аз в Дребосъче съм водила Бужи няколко пъти-ми клубче, като клубче, по-спокойно е  за дребосъци, това ми харесва.

# 94
  • Мнения: 5 672
"Дребосъче" може би е по-подходящо за мъници, но за пораснали като моя "Диснимания" е перфектно. На него не му трябва някой да му измисля забавления, а само да го наглеждат, докато търчи и дивее. Иначе, ако го заведа в някое по-малко помещение, ще се чуди къде да седне. Абе хубаво е, че има разнообразие, а не да е едно и да са недоволни хората. Митака даже си намери приятелчета, когато го водех редовно лятото в Дисни. Simple Smile

# 95
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не знам дали е редно да публикуваме директно телефоните на лекарите. нека Дивиана се изкаже. Мисля, че като линк (като прогнозата за времето) би било по-добре.
И на мен ми направи впечатление, че в МЕТРО се лутат и са малко хаотични, но като за първи дни е обяснимо. На касата пред мен един господин беше натоварил два големи телевизора за сума над 2000 лв и познайте - плащаше с карта. Събраха се две касиерки, докато разшифроват книгата в която е описано как става този вид плащане.  Money

# 96
  • Мнения: 5 026
Пак съм с въпрос-знаете ли Коларгола колко дълго може да се капе? Той си има срок-7 дни, изхвърлих го, но ми се ще да купя нов,че още се цифли, даже е в повече от преди. Онзи го слагах 3-4 дни, дали ще му е множко, ако почна пак, с нов?  Thinking Олинт не му действа, а Стеримара не подсушава  Confused

# 97
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А Виброцил? На една позната във Виена бяха го изписали за детето й - капала го е две седмици - сутрин и вечер.

# 98
  • Мнения: 5 026
А Виброцил? На една позната във Виена бяха го изписали за детето й - капала го е две седмици - сутрин и вечер.
Като бебе съм му капала, но съм с впечатление, че Коларгола най-бързо подсушава. Щ е купя и ще пробвам и с него.

# 99
  • Мнения: 1 956
Добро утро  Hug

По моят скромен, почти 3 годишен опит  Wink  с цифки, го докарах до там , че вече абсолютно нищо не капя.
Преди Виброцил, Коларгол, Стеримар, Мукосептонекс....абе един куп и нищо.
С капки, без капки все едно и също е времето като че ли.

Закусвам бързо, бързо и излизам по центъра  Whistling Кофти време, но мислите ли че ми дреме  Laughing

# 100
  • Мнения: 5 317
За номерата на лекарите може би ще е редно първо тях да питаме,някой който ходи при тях.Ако имат против няма да се публикуват.Но поне ако имат частен кабинет не вярвам да възразят да се даде адреса и евентуално служебен телефон.
А за клубчето аз и преди бях писала,че е супер ЗА МАЛКИ ДЕЦА. То е ясно,че както на моите не им харесва в Дисни,че е голямо и са далеко от мама,така и на големите няма да им хареса в това бебешко клубче Simple Smile Просто е хубаво,че за всеки има избор.

# 101
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Не вярвам лекарите да имат нещо против. По този начин ние им правим безплатна реклама.

# 102
  • Мнения: 22 563
Здравейте момичета, аз да се консултирам и с вас, че нощес си имахме премеждия.
Калина от 1ч като се събуди, як рев и после започна повръщане.3-4пъти доста обилно повърна, вече явно бяха само стомашни сокове. Звъняхме на педиатърката, прати ни при дежурният в ДКЦто, той ни изписа едни свещички, но ни прати в бърза помощ. Имах неблагоразумието да отида там - направо ужас. Започна се един преглед, като лекарката през цялото време гледаше умно, пратиха ни за кръвни изследвания - нямаше нищо притеснително. После дойде детски коремен хирург, който искаше да прави някакво изследване (не му запомних името) със сонда през дупето се вкарва въздух в червата и се прави рентгенова снимка. Отидохме при рентгена, но лекаря там само сръчка сестрата, явно разговаря с другият и направиха само снимка на коремчето. И на снимката нямаше нищо. Искаха да ни вкарват в болницата, но аз се подписах и отказах. От 4.30ч не е повръщала, в момента си играе, давам и да пие вода, взехме глюкоза, направих чай от шипки, малко по-късно ще и дам. Взех и свещичките и ентерол за всеки случай. Реално в бърза помощ нищо не казаха, освен съмненията за разни откачени заболявания.

До сега не е повръщала изобщо, през деня беше съвсем жизнена, нямаше температура при повръщането. Ако някой се сеща за нещо друго, може да сподели. Вече с 3ма лекари разговарях, евентуално ако може да ми препоръчате и още някой за всеки случай ако пак започне да повръща (макар че вече няма от какво) да знам при кого да отидем.

За д-р Йонов аз мога да ви дам телефон, ако се прецени че могат да се публикуват тук. Но той реално си се занимава основно с недоносени деца, не съм чувала да консултира по принцип.

# 103
  • София
  • Мнения: 9 914
Мира,много гадно се е получило при вас.Какви свещички ви изписаха -Вомитусхил?Не знам,освен някой вирус да ви е пипнал...Защо не отидете и до Авис Медика на преглед,ако те притеснява детето?Аз освен свещичките при повръщане давам и натриев цитрат,но не знам дали е подходящ за Калина.

# 104
  • Мнения: 5 317
Мира,много съжалявам за вас и за Калина ,дано няма нищо. Честно да ти кажа,че май е било по-добре да я заведете в Авис клиниката.Аз също се чудех дали в събота и неделя мога да заведа децата при нужда в детското отделение в Окръжна,но ако трябва да ги водя в спешното,изобщо няма да се занимавам.Един път ходих докато кърмех,че имах проблем и втори път няма да стъпя там.
А за доктор Йонов хубаво е да има номера му за такива мъници,той е неонатолог. Аз в началото колко търсих номера му и така и не го открих.Прегледа ни само в родилното и бях много доволна от него.

Общи условия

Активация на акаунт