Математически турнири

  • 105 626
  • 847
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 225
ние се върнахме без една задача  Sad

# 91
Някой може ли да каже какви са задачите за 2 клас, защото в нашия град(село) няма такива състезания, синът ми се справя засега много добре с математиката. Благодаря Ви предварително!

# 92
  • София
  • Мнения: 11 828
И ние се върнахме.Като цяло е доволен от себе си,но ще видим резултатите какво ще покажат.

# 93
  • Мнения: 2 716
Привет!
Ние също "сме се върнали"  Joy Всъщност щерката е още в СМГ (сигурно пръскат коридорите с някаква наркоза, щото седят там постоянно) Сега щяло да има мач и тя ще го гледа. Не е решила една тъпа задача, но пък сложните ги е опаткала. Както и се очакваше.
Ще видим в Понеделник как се е справила.

И сега насочвам поглед към следващата събота - НПМГ - "Черноризец Храбър" - там има и парична награда.

# 94
  • София
  • Мнения: 11 828
А кога излизат резултите?Моят син май е объркал най-лесната задача.
Вчера е попитал и никой нищо не знае за Черноризец Храбър.

# 95
  • Мнения: 1 225
И при нас нищо не се говори за "Черноризец Храбър" Sad
Може ли повече инфо  Praynig

# 96
  • Мнения: 2 716
На 01.11., в НПМГ,  срокът за записване е изтекъл, такса 6 лв.

# 97
  • Мнения: 4 877
Моят син - 2 клас, каза, че са били "супер бебешки задачите". Да, ама май е направил 2 елементарни грешки.

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 15:06 от май :)

# 98
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Моят син - 2 клас, каза, че са били "супер бебешки задачите". Да, ама май е направил 2 елементарни грешки.
И моя така каза, но открих теста в плика- те са им ги дали и установих, че има само 4 верни отговора. Оказа се, че са му били лесни само на пръв поглед. Започнах да му обяснявам сгрешените, той се ядоса- незнам на мен или на себе си и каза,че няма да ходи повече на олимпиади  Crazy Сега полагам усилия да го убедя, че не трябва да се отказва, а да се учи от грешките си, ама трудно възприема. А не пожела да реши повече от 1 - 2 задачи от една книжка за избираема подготовка, която му пробутвах да решава няколко вечери подред преди състезанието. Дано някой ден да преодолее мързела си и да да вложи повечко ентусиазъм в решаването на задачи  Praynig

# 99
  • Мнения: 1 225
Някой знае ли къде ще има резултати и класиране?  Hug

# 100
  • Мнения: 24 467
А някой може ли да копне тука задачите от събота?
Ще ми е интересно. Ние не сме от София и съответно не ходим на този турнир, та няма откъде да ги знаем. Ще ходим на Черноризеца, обаче, на 01.11 да се пробваме.

# 101
  • Мнения: 42
Къде и кога да чакаме резултатите?

# 102
  • Мнения: 950
Радвам се че ви открих  Hug  ,сина ми е 4-ти клас и се справя много добре с математиката ,но да си призная досега не съм го занимавала допълнително със задачи ,но това  ще се промени от днес  Grinning

# 103
  • София
  • Мнения: 2 952
А някой може ли да копне тука задачите от събота?
В кой клас сте?

# 104
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А някой може ли да копне тука задачите от събота?
В кой клас сте?

Джуди е трети клас  Joy . Джуди, ще се пробвам да ги взема от съучениците на моят, но не обещавам.

Общи условия

Активация на акаунт