на ясла,на градина,или вкъщи е ЛЮЛИНСКАТА дружина

  • 20 132
  • 275
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 181
 blagovesta, благодаря за отговора, това имах предвид под малки и големи. Лек ден на всички, аз си допивам кафето и отивам на тръстиката.

# 166
  • Мнения: 9 973
`Деси`, бая се посмях от сърце на снимката на Деян. Много сладко е заспал Hug
Това случайно пред 706 блок или бъркам?
срещу Киров,пред фотото и кейбълтел

Добро утро!Кой ще пие кафе?

# 167
  • София
  • Мнения: 747
Хей,аз там работех,има едно кафе-рок кафе Библиотеката,поне по мое време беше рок,сега е......

# 168
  • Мнения: 12
Добро утро на всички люлински мами. Kissing Heart

# 169
  • Мнения: 9 973
ако някой иска да сложа снимка към РД моля да ми прати на лични,да я пусне тук или мога аз да си я копна ако е в профила или в подписа му.Размера няма значение,аз ще  я преработя

# 170
  • Мнения: 1 931
 Добро утро от нас.
`Деси`  копни снимките от профила на моите. Хубаво ще стане, като се виждаме из Люлин ще се познаваме така като виждаме снимките тук. Ако пък искаш може да ги снимам и да ти пратя на лични, но по- лесно ми е да ги вземеш от подписа.
Ние от Декември ще се местим в друг апартамент и нещо малко се притесняваме, но иначе вярвам, че ще е по-добре там. Ще имаме една стая в повече и за децата ще е по- добре, повече пространство за игра. Иначе сега сме нагъчкани в гарсониерата, в едната стая спим всички, а другата е кухничка. Дано да не грешим с преместването.

# 171
  • Мнения: 9 973
Добро утро от нас.
`Деси`  копни снимките от профила на моите. Хубаво ще стане, като се виждаме из Люлин ще се познаваме така като виждаме снимките тук. Ако пък искаш може да ги снимам и да ти пратя на лични, но по- лесно ми е да ги вземеш от подписа.
Ние от Декември ще се местим в друг апартамент и нещо малко се притесняваме, но иначе вярвам, че ще е по-добре там. Ще имаме една стая в повече и за децата ще е по- добре, повече пространство за игра. Иначе сега сме нагъчкани в гарсониерата, в едната стая спим всички, а другата е кухничка. Дано да не грешим с преместването.
бъди сигурна,че ще е за добро. HugДецата са малки,бързо ще свикнат,по-кофти е за вас с тати

Ще копна тези снимки,а ти ако решиш после прати други и аз ще ги сменя Wink

# 172
  • София
  • Мнения: 747
Аз пък нямам подходящи Sad,до утре ще се опитам да набавя

# 173
  • Мнения: 2 722
Деси и аз в профила имам тонове снимки, може да вземеш нещичко /те са в албума хронологично натрупани/

Благовеста - няма начин разширението да е за кофти. Гледай позитивно.

# 174
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз пък нямам подходящи Sad,до утре ще се опитам да набавя

Ще набавиш ти, аз съм болна...т.е. не мога да снимам  hahaha

# 175
  • Мнения: 9 973
отивам да звънна по телефона да поръчам ,иска ли някой? Crazy

# 176
  • Мнения: 459
отивам да звънна по телефона да поръчам ,иска ли някой? Crazy

Чета, чета, но не схванах какво изпуснах? Какво ще поръчваш?

# 177
  • Мнения: 9 973
Чета, чета, но не схванах какво изпуснах? Какво ще поръчваш?
слънце Joy

# 178
  • Мнения: 1 027
Добро утро  Hug
Аз, аз, аз искам слънцеееее  Mr. Green
Момичета, в коя градина е скарлатината  Confused какви са и симптомите?
Мерси за програмата за театъра   bouquet Има ли някой инфо колко места има там  newsm78

# 179
  • София
  • Мнения: 2 530
120 места

Общи условия

Активация на акаунт