Към последната третина мина февруарската дружина!

  • 12 312
  • 306
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 242
dessi06 в събота...И точно сега се чудех къде да ходя на фризьор,защото моята фризьорка е извън града до другата седмица...Накрая ще оставя "косите развени от вятъра" и майната му... Joy Снимки ще има при всички положения...Този момент с мадамската рокля и ботушите с висоооок ток трябва задължително да се документира.После ще показвам на синчетата майка им каква яка баница е била докато ги е носила в корема си Joy Оле,не ме слуша главата....  Crazy
А пък ти на снимката си...мале мале...чудо! Не се и съмнявам,че мъжа ти е опулил очи при вида на жартиерите...то при вида на роклята стига...
Маминки,маминки,поне кореми като кореми да имахте всичките, та да не се комплексирам с моя,че нещо много бързо,че и остър отгоре на това, взе да расте... #Crazy

# 226
  • София
  • Мнения: 23
за желаещите да плетат ето малко материал - има много сладурски неща. но не на всичко има описание, как се плете. newsm78
http://garnstudio.com/lang/de/visoppskrift_nye.php

# 227
  • Мнения: 242
Ауууу,това ми харесва много,независимо в какъв цвят ще е...  Crazy
http://garnstudio.com/lang/de/visoppskrift.php?d_nr=b16&d_id=4

Ама ако можех и да плета нещо друго освен шал...щеше да е чудничко...

# 228

Здравейте февруарски мами!
Много сте сладки и толкова много ме разтоварвате в такива дъждовни дни, като днешния.., е и не само.... От много време Ви чета темичките, но все не се осмелявам да се включа, а винаги, когато се почувствам зле и търся нещо да ме разведри, само Вие успявате да го направите!
Аз от няма и една година живея във Варна при моя приятел и всичките ми близки хора останаха в София. Забременяването ми беше съвсем неочаквано, но наистина това е най-невероятното нещо, което може да се преживее. Малко ми е трудно, обаче, тъй като няма с кой да си говоря по бременелските въпроси, а ми е за 1ви път.... newsm78.и за това Ви БЛАГОДАРЯ, че Ви има и че винаги сте ми помагали, без дори и да подозирате!  bouquet Hug Embarassed
Много ще се радвам, ако се запознаем с Варненски мами. Ние ще имаме, живот и здраве, момченце, но термина ми е все още доста плаващ-между 19 и 26 февруари newsm78
Много цунки засега Hug

# 229
  • Мнения: 242
ivonk   Hug Добре дошла при нас!!!
Веднага ще те добавя на първата ни страничка...А за термина...на почти всички ни е доста плаващ,но обикновено пишем първоначалната дата,която са ни казали...Така че твоята коя е точно?

# 230
  • Мнения: 1 797
Айдее още една февруарска мама и още един син щъркел Mr. Green
Добре дошла ivonk  Hug
Бобси, много са сладурски тия неща за плетене, ама аз и шал не мога да плета Embarassed Особено едно пончо направо ми легна на сърцето Heart Eyes

# 231
 Thinking 26 февруари ми казаха на 1-та консултация. Много си мила! Благодаря ти! Hug

# 232
  • Мнения: 95
ivonk ,добре дошла в нашата; секта; честито  stork-boy хубава и лека бременност ти желая.
Фокси,мерси за милите думи..е постарах се да се докарам вчера..по скоро за собствено самочувствие Simple Smile
Бобси, много са готини тези неща...браво..може пък след одеалцето да докарам и нещо друго.

# 233
  • Мнения: 139
Ауу Бобсии,

Какви хубави нещицаа, жалко че не мога да плета. Толкова красиви са всички.
Дано бабет направи нещо хубаво, да ни отсрами за снимките Wink

ivonk , добре си ни дошла, да ти е все така уютно при нас Hug. И на мен ми е за първи път и форумът много ми помага.
Честито ти момченце, нашето бебе още се крие, не се показва.

Аз до сега ритах мач с един 4ри годишен сладур, после му правих чай, резултат не иска да си ходи да обядва, иска да си играем и да пием чай Whistling.

# 234
  • Мнения: 233
много е приятно да се присъединяват все още нови бремелинки към нас! на всички - добре дошли!

Mjeec, честит рожден ден! бъди здрава, щастлива и много обичана бъдеща майка!

Десика, надявам се, че си отишла на лекар! Heart Eyes

за предложението за пицария Класик - била съм там на форумска среща, макар и от друг подфорум. много е приятно на втория етаж, наистина могат да ни съберат няколко маси (събирали сме се около 20тина човека) и мисля, че на горния етаж не се пуши или поне имаше зала за непушачи, менюто си е добро, стандартно , цените - прилични. на мен ми е далеч, но бих дошла (още по-далеч ми е Бъкстон, но все пак искам да чуя повече от Нюня за заведението на съпруга й - ако ни направят местенце, в което да не се пуши, защо пък да не сме там).

и искам да ви кажа - не си слагайте на сърце изявленията на този или онзи, защото и без това ни стигат проблемите в живота. не е нужно изкуствено да си създаваме нови и притесняващи ни излишни емоции. както сме добри познати, така сме и напълно непознати (все още), всяка е под влиянието на хормони, всяка си има някакви преживявания и извън форума, за да си позволим лукса да се впрягаме така. освен това форумите са и доста подвеждаща комуникация  (по-често отколкото ми се иска). понякога една дума може да бъде разтълкувана по 10 различни начина и това може да доведе до неразбиране и конфликти. бъдете толерантни и подминавайте намеци и подхвърляния. няма сми! като тревожим себе си, двойно повече тревожим и несъвършената нервна система на бъдещите си деца! пазете тях!

# 235
  • София
  • Мнения: 2 508
Може да сме напълно непознати, но за голяма част от нас форумът е единственият начин да говорим по майчински въпроси с връстници, а не с баби, свекърви и лекари. Аз лично почти нямам приятелКИ, а камо ли такива, които имат деца и са родили... Затова мисля, че доста бързо ще си станем близки, защото няма нещо, което да ни вълнува повече в момента. А само си представете какво споделяне ще настане като се родят дечицата (с Божията помощ! Praynig Praynig Praynig).

Прегръщам ви! Hug  (Днес съм много емоционална нещо...)

# 236
  • Мнения: 242
бульовче права си!!! От моя страна край с тая тема!
Айде малко се посмейте сега...
Прегръщам ви всички!!!

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 14:30 от foxy81

# 237
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Охоооо и днес имаме рожденник!
 
Mjeec,честит рожден ден!
Много здраве,късмет,щастие и най-сладкото бебче ти желая!



Еми,честито и на твоето майче  bouquet!


ivonk,!

Десика,и аз да се изкажа че това са си живи контракции и задължително Naughty трябва да те види лекар.
За кръщене,не съм мислила още.Дъщеря ми също още не е кръщавана,та двете ще са наведнъж.С един куршум два заека Mr. Green.

Това е ресторант Бела.Надявам се да ви хареса.Няма проблем за събиране на повечко бременелки,само че няма отделна зала за непушачи.Тъй като заведението работи отскоро за сега е спокойно и няма навалица,та няма да е проблем пушенето предполагам.Цените които съм снимала имат малка корекция,но не е проблем тъй като като цяло ще има някаква отстъпка от цената.Дала съм ги ориентировъчно,разликата е в някакви стотинки.Винаги е топло.Надявам се да ви допадне.По принцип имаме още едно заведение по в центъра,но нямам негови снимки в момента.По-малко е,но е много уютно и приятно.Ако там ви е по-удобно и има желание ще се опитам да изнамеря и от там снимки.

# 238
  • Мнения: 649
ivonk  welcome

Пожелавам ти най-леката и безпроблемна бременност и Февруари сладко и здраво бебенце.

Момичета, аз в тази пицария Класик не съм ходила, но нямам против да идем. Нека само да не е задимено и ако може наистина да сме събрани на едно място. А и да е малко по-широчко, че моя тумбак много голям вече стана.

По тоя повод, вчера една колежка ме вижда и ми вика "Абе твоя корем не е ли много голям за 6-ти месец?"  Shocked А кажете какво да отговоря. Аман вече. Ами голям е и по-голям ще става, нали бебо расте  Naughty

Аз да си призная дори и незнам къде е тоя Бъкстон, но ако решите отиваме и там. Все пак има bgmaps
niunia дай малко повече инфо, зариби ни и избяга  Wink

Момичета днес е  smile3558 smile3558 smile3558, а аз имам толкова много работа  Confused Но пък за сметка на това утре ще почиваме. То може и сняг да ни завали така като го гледам какво е време настанало.

P.S. упппссссс, ти вече си дала инфо. Мерси , но сега пък тъпата антивирусна ми блокира страницата. Ще гледам довечера от вкъщи , а засега ще събирам впечатления от на другите коментарите.
Ако не ти е проблем може д ани разкажеш нещо и затова заведениице в центъра. Мисля, че ще ни е по-удобно  newsm78

# 239
  • Мнения: 23
Цоп и  аз при вас - бременилка, чакаща сини гащи в петък 13.02, за втори път.Още съм на работа и няма шанс нещата да се променят в скоро време, затова чак сега откраднах малко  минутки да ви пиша /вечер за спивам  Embarassed, след дебати с проектобаткото - ученик/.
Относно килограмите съм + 8, което малко ме притеснява, защото първия път бях качила само 9 за цялата бременост, но ще свалям "когато му дойде времето".
Довечера съм на ФМ във Фемина, така че моля стискайте палци!
На всички с повод за празник - ЧЕСТИТО!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт