Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее !

  • 12 321
  • 231
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 098
Габи,втора си засега. Grinning Хайде успех и да поведеш!  Hug

# 136
  • Франция
  • Мнения: 152
Марица, благодаря и на теб за пожеланията  Heart Eyes за Ани

Гласувах за Габи

# 137
  • Мнения: 409
Здравеите.И аз глсувах за Габи Peace Peace,дано спе4ели.Оф тази тема за де4ицата всеки пат се разплаквам като гледам сира4ета.Бях сервиторка преди в БГ,идва една женица с две де4ица иска6е да купи вафли,но има6е само за една,4е ми стана толкова кофти 4е ги по4ерпих.Моя вика ако спе4ели6 от тото 6те ги раздаде6 вси4ките пари с твоята ду6а:lol:.Така искам да взема сира4е за празниците ено време бях гледала в БГ ,4е може.Като бях в болницата в БГ има6е ено сира4е на годинка теже6е 6 кила цял ен никои не го поглежда и яе6е с биберон все хоих а си го видя и трагвах  разплакана.Тежки са тези работи ени искат де4ица други ги оставят.Дивана е написла правилно Peace.Мими нямате ли у4ителски савет и а се саберет маиките,заено с маиката на това дете и да разясните работите.Хаее целувки и лека  bouquet

# 138
  • Мнения: 52
Здравейте момичета  Hug
Гласувах за Габи и аз казвам дано да спечели  Praynig
Павка  Hug да оздравяваш ходи ли на лекар
Силрай  Hug благодаря ти за статията браво много хубава инциатива и успех момичета  Peace
Чакам имената на децата  Peace
Вени  Hug много се радвам че Елиа е добре да я нагушкаш от мен  Hug
Мимимного хубави снимки  Heart Eyes
ще си взема от батидото на Вал  Blush надявам се да не ми се сърди  Rolling Eyes 
 Наистина тази учителка не вижда ли какво става за какво е там.И аз мисля като останалите момичета че трябва да се говори с майката на този побойник.Дано повече не се повтаря  Praynig
Рози  Hug Hug Hug
Пакри  Hug не се ядосваи мила всичко ще се оправи с документите  Peace вие с бебчо сте добре много се радвам че курса ти харесва  Grinning
Саби ти как си  Hug
Рали  Hug как е малката госпожица избрали си подаръците
Момичета какво да ви кажа ходихме във фитнес и ни казаха че не поемат отговорност.Аз мисля че нищо не може да се направи.Вече ще имаме обица на ухото да се ходи със стари дрехи но там вече няма да ходи.Добре че ключовете и телефона са били с него.Как да е да е жив и здрав ще му купим друго но той много лошо го приживя.
На всички които не съм споменала много  Hug Hug Hug

# 139
  • Мнения: 1 156
Здравейте
Габи, гласувах за теб, ако можех и с двете си " вързани" ръце 6те го направя.

Моми4ета, мног интересна дискусийка се заформя. И аз съм на мнение, 4е трябва да се подход отговорно и тн. Не искам да навлизам в подробности, за6тото за всеки отговорността е разли4на. Знам едно ,4е " Един реве за дете, друг реве от дете". И ако един проектородител не си дава сметка в на6ия "изроден" , материален и ли6ен до голяма степен от духовност свят на какъв риск излага детето си, не знам как би могъл да отгледа един 4овек.

Н4ухте ли по новините за инициативата в Мадрид. жените, които не искат децата си Ще могат да се обаждат директно на 112 и  дадават координатите си, така 4е да взимат вендага бебтата от социалните служби и да не бъдат  хвъляни на улицата. Само в МАдрид има над 2500 двойки които 4акат за осиновяване. Така 6те е по лесно за вси4ки.  Но да ма6 дете само заЩото природата повелява так или заЩтото вси4ки останали и мат ми се струва не само безотговорно, но и много егоисти4но.
 Би било  хубаво     и в бг да има такива инициативи, като тазли в Мадрид, но уви, там вси4ко куца. За съжаление там е " Господи, колко мъка има на тоя свят, господи"  промълви Моканина и подкара кару4ката нататък"
Все пак всеки живее с надеждата да види бялата лястовица.

Ей станах патети4на. Не ми се смейте, моля.

Лека ве4ер.

# 140
  • Ispania
  • Мнения: 4 487

Батидото е специално за Val Peace

Аааааа,мерси мерси,,,, Hug,с кеф си ги пия
  bouquet Hug  bouquet

# 141
  • Spain
  • Мнения: 3 752
Габи успех ти желая и все така напред!
 МАрица като каза " пак 4ерпака" реших 4е са ме развен4али  Simple Smile  даже ходих да си гледам мнението по горе да видя там ли е или най-накрая са го махнали  Mr. Green
 Рали как сте Simple Smile май напоследък тук се заси4аме по 4есто   Mr. Green
ГериП все се 4удя и аз как може да има толкова безотговорни родители - спомняте ли си например миналата година някакъв испанец си беше надрусал детето , да било се успокояло .. и какви ли не неща още все дават по телевизиите
Миммии и на мен ми се иска , но аз сама се спирам и знам 4е не ни е време . решила съм оба4е 4е до 3 години най-много  трябва да забременея . ина4е пък съжалявам 4е не забременях веднага след Гери - да са породени . така 2 заека с 1 куршум ..ама на няма връщане назад- тогава пък ми тежеше отглеждането на 1 бебка и все повтарях каква ли лудница ще е ако са 2 Simple Smile
PAkri   упоиката ми я сложиха към 12 през нощта - аз родих в 5  .в болницата отидохме още в 11 сутринта защото ми изтекоха водите , но 4аках за разкитие . времето докато ме приемата , настанят не си го спомням защото все още нямах контракции и вклю4ително и тогава се майтапиха с мен ( мъжа ми и приятели ) 4е аз май не съм тръгнала да раждам . после като ме настаниха бях доста време без контракции но като по4ват си го разбираш Simple Smile . исках да убия някого . но ми беше по лесно защото ве4е си лежах ,бях си релахада и само виках по Иван  и го псувах  Simple Smile . да съм изкарала 2 4аса най много . може и пове4е да са били но накрая като ми сложика епидурала се живееше . е когато излиза бебето малко го усещаш - поне аз така бях но контакциите не се усещат . майтапи на раждането колкото искаш - и това цял живот ще го помня - у4ила аз 4е трябва да напъвам ...оба4е не усещам контакция и питам " кога" ? " н е усещам кажете ми вие - нали уж трябва да помагам   - и доктора ми се смее и вика - " лежи си там  , ние си знаем работата "  Laughing . е боли разбира се няма какво да се лъжем , но аз такъв страх имах пък то не било кои знае колко . незнам как е сега но е добре ако искаш още в на4алото като влизаш на прегледа да си кажеш 4е искаш епидурал  . в нашата болница съм 4увала 4е ако не заявиш предварително после и да умоляваш и да пла4еш не ти слагалли- незнам колко е вярно и допълнително 4е подписваш едно лист4е 4е ги освобождава6 от отговорност .
Амига дано сега да му купите още по хубаво яке на мом4ето Simple Smile

# 142
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 933
Здравейте, момичета! Досега съм се разписвала в другите теми, предимно "Нашите деца" , а тук само четях. Днес се реших да ви пиша и да ви помоля за съвет или мнение. От 5 г съпругът ми работи в чужбина, последните 2 години е в Барселона. Фирмата, за която работи, му поема всички разходи (квартира, пътни, храна), но без абсолютно никакви осигуровки. Сега има възможност да започне същата работа към друга фирма. Вярно, заплатата ще е по-ниска, но ще бъде на трудов договор и с всички осигуровки. Когато говорим по скайпа, му обяснявам, че ако се наложи, ще замина при него, но пък тук трябва да оставим възрастни родители (неговите и майка ми). Като ви чета, виждам, че някои имат проблеми с намирането на работа или пък не са толкова доволни. Далеч съм от мисълта, че ще работя нещо по специалността си (детска учителка), но не се боя от работа. Освен всичко друго, дъщеря ни се е насочила да следва в Испания (за България и дума не дава да кажем), а таксите не са никак малки.
Мислите ли, че ако се решим да се преместим в Испания, ще успеем лесно да се устроим и най-вече как ще се адаптираме - все пак аз скоро ще стана на 40 - малко късно за емиграция, но пък ако с това ще осигуря по-добро бъдеще за децата си .....
Малко дълго и объркано стана, но се надявам да ме разберете. Ще ми е полезна всяка информация и вашите мнения.

# 143
  • Мнения: 3 098
Ла Ада,не бе. Grinning Иска ми се още една кулинарка в нашата тема,викам айде пак да го спе4ели наш 4овек. Wink

Гери П,тука пък се борят за правото да абортират.Дават ги как с една яхта навлизат в международни води и там вземат хап4ето.А за бебетата бяха намерили до нашият контейнер едно бебе.Една бабка докато си купувах цигари,ме информира.Та от нея разбрах,4е тук който си намери бебе,не може да си го осинови.

YanaDG,обмислете го добре и си преценете.Никоя от нас не би могла да каже дали и как ще се адаптирате.Зависи от много фактори.Каквото и да решите_успех.

Искам да ви питам за моят микрофон.От известно време не ме 4уват.Прегледах настройки във Уиндоус,в скайп,вси4ко е шест.Свързано е вси4ко както трябва.Но пак ми излиза тъпият надпис Заглушен микрофон.Опитах да кликна върху бутона,никаква реакция.Т.е. вси4ко е нормално,а всъщност не могат да ме 4уят.Да взема да пробвам с друг микрофон ли?

# 144
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Марица, на ХР ли си или на Виста?

# 145
  • Мнения: 1 156
Марица , и това искат да променят за децата. Ако намери6 бебе, има6 право поне приемен родител да му стане6, или поне такава е идеята, За яхтата го гледах. ... #Crazy нямам думи.

Вес, много си лакони4на напоследък. ДОлументи ли оправя6, какво ли... Hug

Рали, идеята за диска не е никак ло6а, но това на ли4ни трябва да го обсъдим. Или на кафе Grinning

Мдааа, аз отивам на ба4кане....
6ефката се върна, сега си 4акам белгийския 6околада и не знам какво о6те от Германия. Пък сетила се за мен жената бе. Аз 4естно казано не о4аквах, но ето, подаръци ми донесла....
 

# 146
  • Мнения: 217
Добро утро моми4ета ,минавам да ви по4ерпя,нашето слънце в4ера навърши 5 годинки

# 147
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
дунче, да ви е живо, здраво и кротко и ярко да грее слънчицето ви  bouquet  bouquet  bouquet



Марица, ако рестартираш компютъра?

YanaDG, а ти искаш ли да заминеш, имаш ли сигурна работа в бг?
щом дъщеря ти се е насочила да учи насам май пътищата са ясни, а и мъжа ти какво мисли по въпроса.
за адаптацията всичко е индивидуално и при всеки е различно, никой не може да ти даде категорично мнение.
никога не е късно за промяна, а щом тя е за по-добро Wink

# 148
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Честит рожден ден на малката красавица   bouquet.Да ви е жива и здрава и все така чаровна  Hug!



Момичета,аз определено не съм добре,все по-тежко я карам.Най ми тежат нощите,не мога да си намеря място,не мога да спя,понякога ме боли много и после през деня съм като парцал.Вече на няколко пъти си мисля,че ще раждам,но после се оказва,че е лъжлива тревога и не знам,моя мъж го побърквам Crazy.Страх ме е да не стане като лъжливото овчарче накрая,като дойде момента да не ме вземе на сериозно Confused.Ей такива работи при мен,оплаках се Tired.Ох,само се моля да не се бави вече много,ама да видим.

Габи,и аз гласувах за теб,дано да имаш късмет   bouquet.

# 149
  • Мнения: 350
Здравейте момичета, тамън да кажа добро утро и се сетих че е 11 и половина.
Саби дано по бързо да минава вече, и по леко за теб и бебче. newsm17 Цунки на Йоана, дано тя да те слушка.
Честит Рожден Ден на малката принцеса Кари на Дунче! Да расте здраво и послушно дете! smile3525

Момичета да ви се оплача трябва да купувам май ново легло на Никол,  newsm45че това дето го имаме вече се скъса тотално и още малко остава да падне на земята. Хайде отивам да чистя и после ще пиша още.

Общи условия

Активация на акаунт