Растат в мамини тумбачета ЮНСКИ пеленачета!!! Тема № 5

  • 13 325
  • 279
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 989
toni_81 ,аз също съм се записала при един доктор в Света София.Може и да се съберем компания в родилното юни месец  Laughing
Лека вечер на всички и от мен  Hug

# 226
  • Варна
  • Мнения: 31
Добро утро Simple Smile Много се радвам за всички, които са ходили на преглед и са видели малките съкровища  Grinning Една малка плодова закуска от мен, въпреки, че аз закусих съвсем не толкова здравословно  Blush

И аз вчера бях на ЖК за първи път. Мериха ме теглиха ме. Засега съм напълняла само с 2 кг от 54 съм станала 56, а си мислех, че са повечко. Бебчо е пораснал от миналия понеделник и вече е цели 6.2 см. Отначало програмата им ме изчисли за 11 седмица, но после лекарката като видя бебо на ехографа каза, че не може да бъде щото е доста голям за 11г.с. и се оказа, че програмата им работи грешно,а на ехографа и на тяхното хартиено кръгче показа 13 г.с и всичко е наред. Другия понеделник съм на един куп изследвания, а после чак на 22.12 пак на преглед и на следващия ден на БХС.

# 227
  • Мнения: 3 294
Добро утро , на всички бъдещи мамчета .
Аз вчера много зверски се ядосах на работа на една колежка , че веднага след това получих нещо като спазъм на корема , не беше болезнено , но корема ми се свиваше и отпускаше  newsm78 Незнам дали да си мисля че може да са били контракции и възможно ли е да са се получили от това ,че съм се ядосала ????  newsm78 Съжалявам ако въпроса ми е глупав , но за мен всичко е ново .  Embarassed

# 228
  • Мнения: 753
На мене определено ми е ставало лошо като се ядосам /не си спомням да са били контракции при мене/, но е напълно възможно. С почивка би трябвало да отмине. Иначе знам, че при такова силно '"срязване" може едно Но-шпа са де пие.
Малко е трудно да се обясни какво е точно контракция. Аз първия път започнах нормално раждане и разбрах какво е до интервал 3-2.5 минути. Силна режеща болка. Сега моят лекар ми напомни, че опасни са само болките ниско долу централно и продължително. А имах и в 8ми месец един път подготвителни контракции се казват на Х и Бракстън. Пих еднократно Но-шпа.
А на теб как ти мина?

Наистина щади си се. аз поради напрежение в офиса 2006 от 6-ти месец останах да проектирам от нас под предтекст, че ми е много жега /то беше и така/. А всички работодатели знаят, че пожелаеш ли, ще ти дадат болничен. На никого не се ядосвай. В моя бивш офис беше гъмжило от стари моми /готини мацки, но и завист и т.н Wink, та се спасих Simple Smile/.
Пожелавам ти радостни мигова и никакви ядове:)

# 229
  • Мнения: 835
Mindi, успокой се. Опитай се да не се ядосваш. Можеш да пиеш Но Шпа, съвсем безобидно е. Ако се притесняваш отиди на лекар.

# 230
  • Мнения: 1 059
Добро утро и от мен! И аз да ви се оплача  че почти нямам какво да облека. Добре че засега съм си вкъщи, защото ми стават само едни дънки и то с разкопчано копче. Трябва да изляза да си взема нещичко, но мисията ще е много сложна защото при нас няма голям избор с дрехи за бременни.

# 231
  • Мнения: 9 814
Добро утро и от мен!
Малко оптимизъм, де!
И по-малко нерви!

# 232
  • Мнения: 1 475
Добро утро и от мен!



......и успешен ден на всички ви.....  bouquet

# 233
  • Мнения: 753
somebody, големи вкусотии, мерси! Де да можех да ги хапна всичките...Simple Smile

# 234
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен! Аз вчера посетих моята докторка и се регистрирах за ЖК. Гледахме бебето, което си отговаря на седмицата-12. Мята ръчички и крачета. Във вторник ще си правя и изследванията. Аз докато се похваля, че при мен всичко е о'кей и вчера бях с много ниско кръвно и едвам стоях на краката си. С предходната бременност бях така, мислех че този път ще ме подмине, но явно не.
Благодаря на Франческа за паролата за албумчето. Всички майчета са много красиви и положителни. Вярвам, че ще имате много красиви бебета.
И нещо, за което сега се сетих. Мисля, че човек трябва да си определи приоритети в живота и само за наистина важните неща да се ядосва. Сега е времето да сме спокойни и усмихнати.
Желая ви усмихнат и ползотворен ден!

# 235
  • Мнения: 3 294
Благодаря ви момичета , снощи пих но шпа две таблетки , днес не съм , знам че трябва да съм спокойна , но сега съм прекалено чувствителна и явно емоциите ми са засилени . Засега ще изчакам с лекаря , тъй като утре заминавам за софия и вдругиден съм на ФМ . Дано да отминат  Praynig
somebody много добре изглежда закуската ... мммм  Hug

# 236
  • София
  • Мнения: 597
Добро утро и от мен.Мисля днес да ходя на кола маска newsm78
И много се чудя, дали да не пийна но шпа преди процедурите...
Когато ходих последния път мнооого ме боля, а после и корема ме заболя.
Хем не ми се ходи, хем не мога да се търпя вече.
Вие как сте с колата маска?

# 237
  • Мнения: 1 475
    За това нош-па и аз толкова се чудя, сама си намалих дозата от днес по 3 хапчета на ден , не по 6 и без това ще ги пия до 15 декември, а трябваше до неделя да пия по 6- ама пусто му, много ме е страх да приемам хапчета, точно сега, въпреки ,че знам , че не вреди!
    Мен обаче продължава много да ме мъчи задуха, вечерно време, не знам от какво е- някой случвало ли му се??
    Тази сутрин получих пореднната порция много силно гадене, снощи пак, като че ли ми се възвръща с пълна сила! Гърдите спряха да ме болят, но са все така големи и твърди!!
  Аз не ходя на кола маска от две години, само с бръснач,и то интимните части пък и аз съм от странната женска  порода слабо окосмени, нямам косми на ръцете, на краката имам по косъм на 10см повърхност и то едва забележими, няма да ми се смеете, но не съм си ги махала на краката от морето и нямам нищо по 5 косъма едва забележими на крак Mr. Green

# 238
  • София
  • Мнения: 597
Е, защо да ти се смеем, аз благородно ти завиждам!
Ако бях като теб сигурно нямаше да ходя на това мъчение, но уви....

# 239
  • Мнения: 199
Mindi мен пък ме присвива корема всеки път преди преглед, срязва ме даже на моменти. Като мине прегледа и нищо ми няма. Всичко е от притеснение.

somebody не така  Simple Smile със закуската. аз толкова да обичам синьо сирене и бри, и другите видове меко сирене, пък сега не мога да ги ям. А на Нова година по традиция си взимам една хубава доза.  Cry Добре поне, че маслините са позволени.

viper  зарязала съм си епилатора от месец насам и само с бръснача действам, което хич не е добра. Не толкова от болка, колкото, че нямам сили за нищо. В събота се разхождах час и половина пеша и после спах три. С похапване преди и след Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт