Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 32

somebody не се притеснявай, моят най-вероятно е по-голям. Вече съм качила 5-6 кг. и не се побирам в старите си дрехи, добре че си взех много удобен панталон за бременни.

Иначе и аз ставам до тоалетната по най-малко 5-6 пъти през нощта, странното е, че през деня ходя по-нарядко. Късно заспивам и се събуждам към 4-5, и през деня съм като ударена...

Гаденето ми изчезна (дори си позволявам по едно кафе вече  Wink), но въпреки гаденето от самото начало апетитът ми е огромен  newsm22
Гъдите са ми по-малко напрегнати.

Аз гледам да ходя на две седмици на преглед (поне ще е така до края на третия месец). Иначе моята лекарка сподели мнението, че веднъж на месец е ОК.

# 46
  • Мнения: 143
Момичета бързам да ви се оплача  Cry днес за малко да ме вкарат в болница но,аз отказах и сега съм на домашно лечение Rolling Eyes Всичко това е заради този стомашно чревен вирус дето съм лепнала и вече 8 ден се влача със страхотни болки и не мога да изляза от  smile3550
днес като се обадих на моята лекърка да и кажа тя така ми се накара че,можело съм да получа контракции  и ме прати при джипито за направление за инфекционист и двамата ми викат те сега сигурно ще те вкарат в инфекциозно отделение  Sick ама само като чух и викам няма да стане тая работа.Та отивам при специалист и докато ме видя и ай де влизай в болницата ама аз като съм се запънала кота магаре на баир и не та ми изписаха гентамицин и някакви прахчета против обезводняване и ме пратиха на изследване та за сега ми се размина и ще си стоя в къщи да се лекувам.
Оплаках ви се, пазете се много и чао за сега от мен   bouquet

# 47
  • Мнения: 9 814
Михайлова много съжалявам.

Ох, ако можех всяка седмица щях да ходя на преглед.
Това ходене по веднъж в месеца на преглед ми се вижда тоооолкова рядко Mr. Green

И somebody мога ти кажа, че от време на време така ми се подува коремът, че приличам на бременна в 6-ти месец smile3534
Така че, ще се снимам тогава.

# 48
  • Мнения: 136
Момичета, а какво ще кажете, да си направиме в албумчето под албумче- Коремчета на юнки 2009 и да се качваме едреещите коремчета- за момента съм почти сигурна, че имам един от най-големите кореми за толкова ранна седмица от всички ви, хората ми дават 4-ти, 5 месец вече!! smile3534 Joy Wink

Somebody, на мен от почти 3 месеца все ми е издуто коремчето. Странното е, че не е шкембе, а леко прилича на коремите на сомалийчетата. Само сутрин ми е горе-долу плоско.  Дори се чудя как ще различа бременното коремче. Междудругото, кога трябва да ми проличи?

Гърдите на мен ми нараснаха още в първия месец и бяха много чувствителни. От 1-2 седмици вече не ме болят, но като си представя още колко ще растат, ще стана истинска млекоцентрала. ..

# 49
  • Мнения: 199

И somebody мога ти кажа, че от време на време така ми се подува коремът, че приличам на бременна в 6-ти месец smile3534
Така че, ще се снимам тогава.



и аз така  Laughing

# 50
  • Мнения: 1 475
Gydelichkova при всеки си е индивидуално!Аз онзи ден не си спомням, чие албумче гледах, пак от бг-мама, имаше, една мацка в 13г.с имаше корем, все едно ще ражда след 2 месеца, пък не беше пълна, нормално телосложение, пък "колежките" и по месец едни плоски, плоски, някой съвсем леко издути, така, че явно при всеки си е индивидуално!

Михайлова, бързо оправяне и не се давай на тоалетната, яж много компот от дренки, направи си ориз с вода и захар, действа много добре на стомаха!

# 51
  • Мнения: 639
Колко много сте изписали днес!
Да си призная, като чета и малко се поуспокоявам - и за разните признаци, и за липсата на такива, и за килограмите...
На мен също ми се струва много рядко това ходене по веднъж на месец на ехограф, но нали за нас най-важното е да чуем, че всичко е наред и то наистина да е така!
За ходенето до тоалетна - през деня, докато съм работа, ходя само веднъж, максимум 2 пъти, но вечерта, през нощта и сутрин си наваксвам. Добре че още сме на "пиклива" тема само, че като ни почне и запекът ... тогава определено по-голям зор ще има и нужда от съвети  Laughing Аз за всеки случай съм се запасила с ошав от сини сливи без костилки, накисвам го малко в студена водичка - за да го измия, а не да се скашне, страшно вкусен е!
За коремчето - ту го имам, ту го нямам, сутрин съм с почти плоско коремче, всичко ми става, а вечер - добре че съм си с анцунга в къщи  - като плондерче ставам  Laughing

Михайлова, бързо оздравяване и пълно възстановяване ти пожелавм!

# 52
  • Мнения: 165
И аз снощи бях с ужасно главоболие, по принцип страдам от мигрена и в нач.на бременността тъкмо се зарадвах, че беше изчезнала, но в последните седмици пак се появи, не пих нищо, но днес се запасих с разтворимия Ефералган с вит.С за краен случай. Гледам обаче, че на листовката пише да не се употребява вечер, ако е с вит.С, а пък точно вечер главоболието ми става непоносимо.

# 53
  • Мнения: 165
Михайлова, на мен при тези вируси много ми помага на стомаха ентерол, предполагам, че не е проблем да се приема, защото са дрожди, също оризова вода, както каза somebody и рехидратиращи прахчета. Дано скоро да оздравееш. 

# 54
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз съм със страшно главоболие втори ден, въпреки, че ми е ниско кръвното, с кафе се регулира и не е от това. Парацетамола нещо не ми действа при много силно главоболие и пия Нурофен.
Аз ходя на 3 седмици на ехограф,но определено с второ дете е много по-спокойно. Simple Smile Изобщо не се и замислям дали всичко е наред, а съм сигурна, че е така. Wink

# 55
  • Мнения: 689
Изцяло подкрепям идеята на somebody за подалбумчето. Ще е много сладко  Peace
Михайлова, желая ти бързо оздравяване!
А относно прегледите - ходя на около месец.

# 56
  • Мнения: 69
Хееей, изумихте ме днес  Shocked! Не съм влизала от вчера, а вече си имаме тема N7!  Hug

 После ще ви чета с интерес, а сега отивам на концерта на Графа!

Сладка вечер! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 216
запис и от мен Hug

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 859
После ще ви чета с интерес, а сега отивам на концерта на Графа!
Ей завиииждам ти, браво!

# 59
  • Мнения: 9 814
Качих си големият корем в албумчето.
Но забравих да се надпиша коя съм. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт