С Дюкан си знам че ще успея - хем си хапвам, хем слабея - 135

  • 29 532
  • 722
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 178
След като свалих вече 20килца и аз се фотнах.Ей ме на http://www.snimka.bg/album.php?album_id=268859&pid=9164208

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=268859&pid=9164207

# 586
  • Мнения: 332
Добра вечер    bouquet

Видях само еднооооооо  Mr. Green
Хищници моииии.....Най хищната банда на годината    bouquet Hug

Ииииии,прекрасни снимки на прекрасни Дюканки  Heart Eyes

Татит и Цоци Много сте хубавиии  Heart Eyes

ro_shur Страхотна разлика.Браво   bouquet

Много ви обичам....лека нощ....утре ще чета,че се хоризонтирам  Hug Heart Eyes

# 587
  • Мнения: 663
tonito26 ........и ти си хубава и ти ..... ако вземеш и да се появиш на някоя от срещите ... съвсем ще ти стане хубаво

# 588
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
 wavey

Привет Бандиткииии ама как безапелационно спечелихме, а  Mr. Green Отнесохме ги като дюканка наднормени килограми  Joy Аз да ви кажа, в началото си мислех, че тия по разните му там спамове и чатове са стотици и те ще спечелят, а то какво се оказа..слаба ракия  Mr. Green Само тортите ни се опряха, но и те дори не ни настигнаха, че да има малко съспенс

ro_shur каква разлика..  smile3501 много добре изглеждаш, но не са ли ти множко още 14 кг  newsm78 ще станеш доста кльощава..колко си висока?

Всичките - страхотни стеееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз нямах възможност да дойда, защото работих тази събота и неделя  Sad а много ми се искаше да се запозная със всички... Нищо, следващия път ще направя всичко възможно, а и се надявам Тонито да се престраши  Heart Eyes

лека и kissess  newsm46

# 589
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз се заразих от канелените бисквитки, за които пишете и утре ще си ги приготвя. Обаче в рецептата пише 1 1/2 суп.л. течен подсладител, а аз имам подсладител на хапчета. Та на колко се равнява това?

# 590
  • Мнения: 663
 Joy Joy Joy :hahaha:...tania2007 ...може ли аз да НЕ ти отговарям на въпроса за бисквитите и подсладителя .... че убииме ...има у нас някакви посладители ама специалиста по тези артикули е племенницата ми ...аз или слагам повече или недостатъчно ..ако въобще правя нещо с това чудо подсладителя ....до сега за 9 месеца ...не съм употребила и половината от някакво нещастно малко шише ... с нещо течно което като почнах диетата другите момичета ме посъветваха да си купя

# 591
  • Мнения: 178
wavey


ro_shur каква разлика..  smile3501 много добре изглеждаш, но не са ли ти множко още 14 кг  newsm78 ще станеш доста кльощава..колко си висока?

     156см висока,т.е ниска Simple Smile

# 592
  • Мнения: 3 202
ro_shur, супер ти се е получил резултата. Следя те. Нали те видях на живо, седмица след началото на Дюкана  Grinning  Трябваше да подсилиш бураската група на срещата.

# 593
момичета,аз съм 2 ден на режима и имам чувството че няма да действа на мен!иначе съм сттриктна.моля,споделете вашите преживявания през тези дни!

# 594
  • Мнения: 178
Благодаря за комплиментите! Бачи, аз всъщност за голяяяяямо мое съжаление, не съм успявала да отида на ни една среща повече.Дано през новата година да нямам пропуски.

# 595
  • Мнения: 279
tania2007 на листчето което се ветрее на капачката на течния подсладител за термична обработка пише 1ч.л. Суитли = 6 с.л. захар Shocked, прецени си колко сладки ги искаш newsm78. Аз май слагам около 15 капки = 3 ч.л. захар
ro_shur браво страхотна си smile3501, изглеждаш добре с тези килограми Party въпреки, че казваш че си 156см newsm78

КОРЕКЦИЯ:


Бачи мила Hug надявам се на другата среща пак да се чудиш от къде съм ти позната Joy Joy Joy
ванесса йо  Hug, това  fight за който е виновен да не се явиш на срещата Laughing

КОРЕКЦИЯ 2:

Филюдка видях те на балконЯ, значи най-големият ни дюкански турист жив, здрав си е пристигнал в Атина newsm51

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 23:14 от *tan4eto*

# 596
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ехооооооооо, прибрах се!!
Заредена, обновена...
Имам много да кажа ама нямам време, само ще пусна моя поглед на срещата, после ще гледам и другите снимки и ще пиша..
Не знам всички никове, за да ги надпиша.. да ме извинят новичките дюканки!
Нищо особено не са ми снимките, но още едно око... Mr. Green Party
Разбира се първа в албума е ЛЮБОВТА МИ!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Whistling Hug

АБи, от няколко дни съм ти ФЕН! Кефиш ме!  Heart Eyes Прости моля те на милото, че те е клъцнало, но милото беше много весел и... Crazy

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 23:52 от katyadjin

# 597
  • Мнения: 243
            БАНДА, ПРИБРАХ СЕ ЖИВА И ЗДРАВА, заредена с много енергия и обич. Благодаря на всички за топлото посрещане, за хубавото и весело прекарване на срещата, ОБИЧАМ ВИ БЕЕЕЕЕ,  направо сте ми страшна ЛИБОФ.
            Отивам да видя снимките и да Ви прочета писанията, а утре ще се чуем по добре.
            ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ ЧАРОВНИЦИ!

               

# 598
  • Мнения: 229
Момичета,страхотна банда сте:)))направо ви завидях за изкарването!Следващия път и аз с вас!

Аз съм много доволна от моите резултати към момента -за 17 дни-6 кг.Остава голямата битка разбира се.Дано се преборя с нея поне за Нова Година,че за Коледа няма да го бъде.Поне да спретна една гала тогава,нали не се пада четвъртък:))) Grinning

# 599
  • Мнения: 663
ФИЛЮТКА ..... радвам се че си пристигнала без проблемно .... ОБИЧЪМ ТЪ ...БЕ СЛАДУР !!!!!! ама ти го усещаш и си го знаеш

Общи условия

Активация на акаунт