"Отчаяни съпруги" - сезон 5, тема 2

  • 43 394
  • 444
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 282
Сезона е от 22 епизода и не свършва януари...

# 106
  • Мнения: 1 716
Сезона е от 22 епизода и не свършва януари...
Има 24 епизода-Season 5 will have 24 episodes.

# 107
  • Мнения: 487
Момичета,на 4-та серия от 5-ият сезон нещо не съвпадат субтитрите! Rolling Eyes Съвпадат само до 4-тата минута и натам не и при вас ли е така и има ли субтитри за тази серия? Sad

# 108
# 109
  • Мнения: 487
Всъщност епизода някъде към 4-тата минута прекъсва и започва по-напред и затова субтитрите изостават доста и не съвпадат.Изтеглих този който е даден на първата страница 5 епизод от 5 сезон,някой знае ли къде да го намеря без прекъсването?

# 110
  • Мнения: 77
Всъщност епизода някъде към 4-тата минута прекъсва и започва по-напред и затова субтитрите изостават доста и не съвпадат.Изтеглих този който е даден на първата страница 5 епизод от 5 сезон,някой знае ли къде да го намеря без прекъсването?

В Замунда или Арена би трябвало да го има.  Ако не ти се тегли наново, кажи какъв плейър използваш за да ти обясня как да си настроиш субтитрите (да отговарят точно до секундата). Пиши ми едно ЛС.

# 111
  • Мнения: 128
Зривет от мен.
Изгледах до 7-ма серия от 5-ти сезон. Много съм доволна. От 7-ма нататък обаче имам проблем. Свалих си сериите и субтитрите от Замунда. Но когато искам да ги пусна, филма тръгва, не и субтитрите. Възпроизвеждам го на WinDVD  newsm78.

# 112
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Зривет от мен.
Изгледах до 7-ма серия от 5-ти сезон. Много съм доволна. От 7-ма нататък обаче имам проблем. Свалих си сериите и субтитрите от Замунда. Но когато искам да ги пусна, филма тръгва, не и субтитрите. Възпроизвеждам го на WinDVD  newsm78.

Имената на файловете на филма и на субтитрите трябва да са абсолютно еднакви, ако има разминаване дори с една буква или точка не тръгват, за това направо си копирай едното заглавие и го пейстни върху другото, така ще си 100% сигурна, че имената съвпадат.
Успех  Peace

# 113
  • Мнения: 77
Дори и да не съвпадат пак можеш да ги отвориш. Кликваш с дясното копче, избираш "Open subtitles"/"Зареди субтитри" (в зависимост от езика), излиза ти екран, избираш си субтитри, кликаш на тях и воала! Така можеш да си пуснеш "отчаяни съпруги" със субтитри от "приятели"  Mr. Green

Но наистина е по-лесно просто филма и субтитрите да имат АБСОЛЮТНО ЕДНАКВИ имена, както ти е обяснила marulka_s  Grinning

# 114
  • Мнения: 35
Правя запис, а като изгледам последната серия ще чета   bouquet

# 115
  • Мнения: 1 629
Хора утре има нов епизод Whistling

# 116
  • Мнения: 459
Е, дочакахме Party

# 117
  • Мнения: 721
Хора утре има нов епизод Whistling

 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

Доживяхме!

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички фенки!

# 118
  • Измир
  • Мнения: 664
Супер!

Чакали са ме да родя и да се прибера  Laughing

# 119
  • София
  • Мнения: 6 370
Ееее, супер! Браво, аз си мислех, че доста повечко ще трябва да почакаме след новата година. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт