Коледното пазаруване започна, февруарките броят килца и дни

  • 15 790
  • 286
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 409
Ако вурсчета са кремвирши или наденички, то в руските магазини има доста прилични, като българските са.

Мами, вашите бебунковци като ви наритват понаболява ли ви понякога?
Моето преди беше взело пикочния ми мехур за батут, а сега иска да ми седне на реброто. И като се опънеее, май още не знае, че изхода не е през стомаха ми , а е другаде. Хем ми е малко дискомфортно, хем ми е хубаво  Crazy

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 00:12 от krassina77

# 61
  • Мнения: 30
Ама какво направихте вие?!Като гледам повечето сте направо януарски мами!Какво стана с февруарките? Laughing Laughing Laughing

# 62
  • Мнения: 1 797
Привет и от мен в новата тема!

Нямам сили да пиша много тия дни, че това местене ми цеди всички силици.
Добре дошли на новите мами Hug
Тия дни само се каня да се обаждам на лекарката, при която ще раждам, за да ида на преглед, обаче все не остава ред ooooh!
И багаж не съм приготвяла, да минат празниците и тогава...

# 63
  • София
  • Мнения: 66
здравейте в новата темичка Simple Smile
Аз само се записвам, утре ще чета Simple Smile
 Hug и   bouquetза всички

# 64
  • Мнения: 233
Ама какво направихте вие?!Като гледам повечето сте направо януарски мами!Какво стана с февруарките? Laughing Laughing Laughing
ами, Даримка, лично на мен положението ми беше тръгнало натам още от самото начало.
аз съм за 1-2ри февруари, днес единия лекар каза "абе, знаеш ли колко малко раждат на термин?!".
пък бях с "несигурен статус" докъм 4ти месец, защото забременях след абразио, без наличие на менструален цикъл и нищо не можеше да се сметне със сигурност...
както и да е, светнаха ме, че 2 седмици по-рано от начално определениш термин си е съвсем нормално и бебето си е доносено.
а то моето както върви големичко...то по-хубаво да не става дундаче от 4 кила, за да излезе...
абе, живи-здрави, каквото-такова!

# 65
  • София
  • Мнения: 2 508
Леле, момичета, каква е тая летаргия, не ме плашете! Моето бебе ако спре да мърда, аз ще откача!!! Направо ще искам да ме приемат в боница или да ме израждат! Joy Моля ви, кажете ми, че не се случва на всички... Shocked

# 66
  • Мнения: 592
...само да се запиша в новата тема - утре ще дочитам май май че укаснях доста тази вечер.

# 67
  • Мнения: 409
бульовче - И аз нямах цикъл преди да забребенея. Бах на лечение за ендометриоза. Та и моя термин е малко измислен от ехографите. Хич не ми се вярва,че ще откарам до февруари. Но точно както и ти казваш 2 седмици по-рано хич не е беда.

# 68
  • Мнения: 1 121
Цоп в новата темичка Laughing

Това за летаргията за първи път го чувам. Синът ми беше много по-спокоен и не риташе много-много в корема, обаче девойката ми разказва играта. Имам чувството, че постоянно се опитва да прави салто вътре и въпреки, че не успява, не спира да се пробва.

Ох, много ми се доядоха вурстчета. Направо ми иде да пална колата и да отпраша за Германия, поне ми е близо Laughing

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте, сладки бремелинки!
Само се записвам,че много съм изпуснала! От три дни нямам интернет, а държа всичко да изчета!  Laughing Ние с бебка сме добре!
Ако се организира срещичка, аз ще дойда!
Връщам се да чета и дано да само хубави неща!
Май си имаме нови мамчета  newsm78 , ако е така добре дошли!  Hug
Тази вечер ходих на театър и много се изкефих на Стоянка Мутафова!
Много целувки от мен!  newsm51

# 70
  • Мнения: 89
Добро утро,работливи или поспаливи мами!
Аз не че съм се разшетала,но и да поспя до по-късничко не ми се удаде.Събудих се в 6.30 от киселини... newsm78 Моят мъж вече си четеше някакви негови проекти,а сега даже и излезе..голям сомнамбул си имам вкъщи Laughing
  Момичета,вие какви елхи мислите да украсявате?Аз незнайно защо,но за първи път се замислям за изкуствена и идеята се превръща в натрапчива.А изобщо никога не съм ги харесвала!Последните две години имахме елха в саксия,но тя пак се мъчи и игличките й падат при това парно..Днес трябва да решавам вече и да украсяваме!

Бульовче,дано не ти се стори нетактичен един такъв въпрос,но защо при майка педиатър избираш друг такъв за детето си?Питам,защото майка ми също е педиатър(сега по принуда на гениалната здравна реформа е джи пи...) и би се получила доста деликатна ситуация,ако я прескоча..

Vasi_k,продължителният дозиран прием на флуорни добавки не само не е вреден,но е и условие за ефективност..Принципно идеята е за прием на флуор най-малко 300 дни годишно до 18-годишна възраст,т.е. до окончателния пробив и узряване на емайла...За бебета някои препоръчват флуор да се дава след 2-3-и месец.Аз да си призная не съм никак редовна в това отношение,но пък пия само минерална вода,та може би пропускът ми се компенсира.

# 71
  • Мнения: 4
Добро утро, момичета!Супер е, че днес не сам на работа,но в понеделник пак сам парва писта! Аз са6то пия зимафлуор , но моя приятелка ми каза,че се били появявали жьлти петна по зьбите. И аз понамалих малко приема,но не сам го спряла! Ако някоя мама е по-компетентна по вапроса тя да каже! Малкото футболистче в мен марда като побьркано,на моменти дори ми причинява болка-явно някои от органите ми доста му пречат! Но пак малко остана от неговото царство-господарство! Joy hahaha За срещата на софийските мами имам една молба кам вас,ако ви е удобно - тьй като пропуснах двете преди това,ако е удобно да го наравим на 30.12,че до тогава сьм на работа,пьк много ми се иска да се включа!Но ако не става-здраве да е! newsm45 newsm17
Лек ден на всички!

# 72
  • Мнения: 89
Хрумна ми идея за място на срещата! newsm44 Нали това все ни е "препъни камъка".. Laughing Пица-ресторант "Тоскана"-ул."Верила"3.Това е пресечката на бул."Витоша" при магазина на М-тел до НДК.Много е уютно!Вчера пак бяхме там и сега ме осени тази гениална идея.Така че,ако искате: 30.12., 13.00 ч,там!Давайте още предложения!Само се чудя дали все още се води и пицария,но предястия има със сигурност! Laughing

# 73
  • Мнения: 4
Хрумна ми идея за място на срещата! newsm44 Нали това все ни е "препъни камъка".. Laughing Пица-ресторант "Тоскана"-ул."Верила"3.Това е пресечката на бул."Витоша" при магазина на М-тел до НДК.Много е уютно!Вчера пак бяхме там и сега ме осени тази гениална идея.Така че,ако искате: 30.12., 13.00 ч,там!Давайте още предложения!Само се чудя дали все още се води и пицария,но предястия има със сигурност! Laughing


Аз съм за

# 74
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, пуснах тема за тая летаргия, че направо ме разбихте:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358192.0

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт