Сняг натрупа,зимата вилнее - НОЕМВРИЙЧЕ в къщи си беснее

  • 13 142
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 37
Добър вечер милички,
днес нещо не съм в кондиця и настроение за писане, ама то и повечето днес са така май, нещо нямаше много раздвижване, но нощната смяна, може да обърнат резултата.  Party
Днес се отдадох на много спомени и си разгледах всички снимки и клипове на Ники и новороденото сладко бебе, как сучеше, как съм го повивала в 1-те дни в нас, как сме почиствали пъпчето, как е плачкал като е бил  гладен, 1-та лъжичка пюре, осъзнатото му отношение към играчките, абе изобщо като на лента ми мина всичко пак и си ревнах Simple Smile като малко дете.  Embarassed Rolling Eyes Mr. Green

Ники нещо ми мрънка 2 дни следобедите, така ме дразни това, ама се държа на положение.Оставих го в кошарата да си играе, ама таратанци. Thinking никаки такива....

Софи - Да ти е жива и здрава малката сладурана. Какво сте планирали за отбелязването на празника.? Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet sohappy

Ванилия
- значи търсите апартамент и да чакаме хубавите вести... Simple Smile Аз ако кажа така на мъжо, до другата година ще съм си в Стара Загора Simple Smile  hahaha

Аз съм чувала много странни неща за тази лазерна епи..., искала съм, но не знам дали си заслужава и дали наистина всичко не се появява пак, надали, затова парите са си много, а ефекта почти нулев! Според мен.

Дианче, Юлче/  - мерси днес за всичко!  Kissing Heart
Мерги - чакам по-сериозно дълъг пост...  smile3533

офф нещо ми изчезна мисълта ...пускам така, после ще допълня!    love001  newsm03 newsm10

Сетих се:.........айде пак

Баксиса прочетох за тежките ви дни, милите ми. Надявам се всичко да е зад гърба ви и да се възстановявате.  Praynig Peace  bouquet
Скреч - Митко само при вас на леглото ли спи, че те подрежда така сутрин?
Таш - какво ли става с теб?  Heart Eyes Stop
Марсуя - завидях ти за спокойния следобеден сън ..... Simple Smile
Роси - как мина в ПЛовдив?



Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 21:18 от Galaxy_26

# 256
  • Мнения: 62
добър вечер мили момичета.тази вечер пак ще похваля таткото-изкъпа сам митко без много да му се моля.заслужава голямо гушкане довечера.сега даже остана да го приспива.а докато били в банята го научил да казва "две-три" а митко го казва "де-ти",но пак е нещо.

днес гале и мен ме бяха обхванали спомени.само че от времето когато не се беше родил митко.като  младоженци,после като бях бременна.върнах се назад по повод взаимоотношенията ни с драго.искам да ви кажа съвсем сериозно и честно че до преди митко да се роди с драго не се бяхме кара ли дори за някаква дреболия.като се роди митко и минаха 2-3 месеца след еуфорията около това че сме станали родите ли и почнаха дърпанията.и те са единствено за малкия.(е някой път и заради патронажната,ама то защото се ядосва че съм добра майка,съпруга и домакиня).и така...........

жу ама аз не разбрах ти как остави стеф да спи и заведе таня на пиано?спящия сам ли го остави?

софи честита именичка.празнувате ли?

деска(простоАз) и ти ли пазариш?добре че не се застоях много ,много в сайта че на тати паричките щяха да идат.

ама съм шматка заспала  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  ooooh! тази неделя ще правим прощъпулник на дребното.и възникнаха въпроси от поканените какво се носи като подаръци.освен питка и наредените предмети какво трябва друга да приготвя?

айде за сега ви оставям.отивам да гушкам големия ми мъж.

# 257
  • Мнения: 324
Честит имен ден на Таничка! Да е много здрава, да е винаги засмяна и да носи само радости и поводи за гордост на мама и тати!

# 258
  • Мнения: 46
Честит имен ден на Таничка! Жива и здрава да е на мама и тати!  Heart Eyes  Hug
[/color]

# 259
  • Мнения: 46
Момичета има ли сред нас юрист???  Thinking Имам нужда от хелп  Praynig

# 260
  • Мнения: 160
Момичета има ли сред нас юрист???  Thinking Имам нужда от хелп  Praynig

 smile3521  Мда,Сончето  Peace

# 261
  • София
  • Мнения: 3 679
жу ама аз не разбрах ти как остави стеф да спи и заведе таня на пиано?спящия сам ли го остави?
Мда, заведох я и се върнах - той си спеше. После отидох да я прибера и той пак си спеше.

ПростоАз, ти сигурно си пуснала поръчката вече, но да ти кажа за маратонките - адидаса са си адидас, който номер си купуваш от тук, този поръчваш. За мъжките панталони незнам - аз поръчвах на мъжа ми къси панталони лятото, но на неговите официални си пише 56 и това взимах от там - нямаш ли от къде да видиш такава номерация?
Мерги, не сме решили още за вилата, понеже голям студ скова и чакаме малко да поотпусне и тогава, че то иначе ще си стоим само вътре. А аз гладя, понеже жената я махна доста отдавна - нещо ме дразнеше, та сега си бера гайлето дет се вика  Wink
За децата - и аз исках близнаци вместо второ, обаче за трето Не искам близнаци вече  Mr. Green
sladurka алкохолът не помага  Mr. Green после като имам и едно главоболие съвсем няма да се трая  Mr. Green

marusj гостите носят каквото си решат, няма нищо конкретно. И за почерпката - пак така.
Ще се пробвам да си легна.
А, Мими - като слагах Стефан да спи видях Т в стаята - 18 градуса беше, а сега може и по-малко да е. Ако мъжо издържи без да пусне нещо ще видим как ще мине нощта. Утре ще питам личната да видим на мен какво ще каже, но сигурно няма да е нищо по-различно.
Да питам за изследванията за яслата - дават ли направления или си плащаш?

Хайде лека и спокойна вечер   bouquet

# 262
  • Мнения: 46
Мерси, Мерги!   bouquet Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 2 348
Здравейте!

Снощи поне един час разнасях Митко. Явно много го болеше от лошите кътници, защото плачеше неутешимо  Sad И тази вечер имаше малко плач, но му мина по-бързо.

Днес се престраших да си покажа носа на вън и не мисля скоро да повтарям  cold

За спането на децата аз си имам моя теория. Установих, че от както има възглавница, Митко спи по-спокойно и по-дълго. Другият случай, в който го прави, е да легне върху мен. Тогава спи най-дълго  Mr. Green . Освен това в хола спи кратко и неспокойно, за разлика от спалнята и според мен е  заради климатика. В спалнята сме на маслен радиатор.

Гале, докато го приемат в яслата Ники ще стане за детска  Simple Smile .Поне в близката ясла така вървят нещата  Tired
 Да, Митя ни е съквартирант в леглото. Неговото го отказа преди половин година. Ама на нас двамката ни е добре. Само Коце мрънка  Mr. Green
Транспаранта, от де ти дойде на главата такъв ник, та да се чудя сега как да го напиша това трудно име  ooooh!

# 264
  • Мнения: 46
Трая си, трая си .... цял следобед стоя и се чудя и докато се чудя пъпките стават все повече  Cry реших да не ви занимавам и вас с моите дерзания, но ще седна да ви споделя, че иначе и сън дори не ме лови.

Мариян е с пъпки по цялото тяло! По цялото разбирайте навсякъде  Shocked Дори преди да заспи бяха стихнали до вратлето и като че ли продължават да пълзят на горе.

Сега като размишлявам дупето му е доста подсечено вече втори ден. Днес на обяд и ние като Скреч, се решихме да излезем на вън. Времето ми се стори добро, тихо и слънчево. Облякох детето и ходихме до ДК за манджа. Върнахме се. Бузките му доста се зачервиха и май се напукаха от студа, защото забравих да го намажа преди да излезем на вън  doh След дъжд качулка го намазах със Себа Мед за чувствителна кожа. След това, започнах да му сменям памперса и що да видя - пъпки по корема, по крачетата, по гръбчето, а дупето още по-червено! Мисля, че обрива е тръгнал от слабините на там.

В резултат - Мариян цял ден днес не мигнал  Shocked (отдавам го на тези пъпки  Thinking) Пъпките не изчезваха, дори като го слагах да спи одеве бяха още повече и по-червенички. Не знам дали го болят или сърбят.

Сега се чудя дали е алергична реакция и от какво ли? Възможно ли е да е от студа? Или от храна - в неделя яде риба, аз му изстисквам сокчета от цитруси ... друго ново и необичайно няма. Или става въпрос за шарка? , ама от къде пък ще я прихванем като цяла седмица не сме мърдали от вкъщи навънка. И дали е редно да го водя на доктор?!?

Хайде мамите с по две и достатъчно опит, кажете какво мислите  Praynig Hug  bouquet

Лягам си, утре сигурно ще го заведа сутринта, не знам още какво да правя.

Извинете ме, че ви занимавам  Blush

# 265
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Kaтя, мисля че е алергия . От студ не е, със сигурност . Бързо да му минава на Мариан !

# 266
  • София
  • Мнения: 2 437
Кате, заведи го педиатър да го види дали не е шарка. Нали имаше температура скоро или бъркам? Шарките имат инкубационен период повече от седмица. Ако не  е шарка със сигурност е алергична реакция. Толкова много пъпки по цялото тяло са сигурен знак, че мате проблем с някоя хана. Общо взето ви стискам палци да се окаже шарка.
Риба на тази възраст е рисковано да се дава повече от два пъти месечно, соковете за мен са нещо повече вредно, отколкото полезно (засега). Цитрусите са силен алерген, рибата също, млякото...разтовари го откъм храни. Избягвай бобовите, яйцата, говеждото месо и агнешкото. 

# 267
  • Мнения: 62
Кате, тука има шарка.И мисля ,че Мариан се шари. С нищо не мажи. Гледай да не ги чеше. Може да има Т . Можеш да даваш Нурофен.
Може да има пъпки и на дупето ,между пръстите изобщо навсякъде!
Ох, да е лека и мека !
 Инкубациония период е около 2 седмици.
 

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 09:01 от Маджурката

# 268
  • Мнения: 62
добро утро.ако може да се нарече такова.

катенце тоя сладък марянчо............... Hug според мен е нещо като алергия нали и митко беше преди така от млякото.при мариян може да е от нещо друго,някоя храна например.но може и шарка да е както казват другите.заведи го на лекар за да се успокоиш.  Hug за теб

митко се е будил тази нощ поне 30 пъти,от които половината аз ставах.не съм се наспала.събудих се с адски болки в корема.и съм като парцал.сега чакам сестра ми тя ще гледа до обяд митко а аз ще си свалям в мазето елхата,коледните играчки и ще търся едни обувки на митко,които затрих при преместването.

само да ви светна митко още спи.мисля днес да не го слагам да спи на обяд че много късно си ляга вечер.не знам дали е правилно,ама искам да го вкарам в ред.

айде изоставям ви домашната работа край няма

# 269
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,

Кате
, като чета така ми прилича на шарка - инкубационния период на варицелата е от 7 до 21 дни, така че най-добре лекар да го види. Дано е шарка, а не алергия  Peace

marusj и Стефан се буди снощи много, той по принцип се буди де, ама снощи по едно време през 10 мин. Направо ми разказа играта. И тези 18 градуса нямаха ефект. А за обедния сън - малък е още да не го слагаш на обяд. По-добре го вдигай сутрин по-рано и после да спи от 12 до 2 например и до 8 трябва да се е изморил. Стефан още спи по 2 пъти на ден и вечер заспива в 8. Сега като тръгне на ясла вече ще мине на едно спане на ден.

Скреч, дали наистина помага възглавницата - ще взема довечера и това да пробвам, Стефан спи без никаква.

Днес ще го заведа на ваксина, то малко студено навън, но съм решила и имам нагласа, та ще се екипираме добре, взимаме кухнята и при личната. Дано поне малко се вдигне мъглата. Ще взема да му намажа бузите с кремче за студ  Simple Smile То и мен си да взема да намажа направо, че мойта глава е повече навън от неговата  Mr. Green

Снощи не се стърпях и си пуснах още една малка ларедутска поръчка с кодче за БД Wink МъжО ще ме бие вече, поне нещо за него да бях сложила да замажа положението, а то само за мен и Стефан  Whistling

Във Фокса няма да ходя изобщо, по-добре по-далеч от такива изкушения  Laughing

Цеце, може ли рецептата на шоколадовата торта. Ако искаш на лични, че да не пълним темата  Hug

Хайде, отивам да си пусна още едно кафенце  kaffeetrmker_2

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт