Звездни компромати - 38 част

  • 30 630
  • 380
  •   1
Отговори
# 300
# 301
  • Мнения: 17 546
Фърги прилича на майка на Джош! Колко ли е по-голяма от него?

Малката много прилича на баща си!  Sad

# 302
  • Мнения: 3 634
Малката много прилича на баща си!  Sad

Много!  Sad

А Бекъмица е неузнаваема. За първи път да я харесам чистосърдечно - лице и тяло.  Thinking

# 303
  • София
  • Мнения: 280
Тайра
сладур
Nikki Shamdassani не знам каква е ама гифчето ми хареса   Mr. Green
Jennifer Garner and Ben Affleck
Patrick Dempsey на младини
Grace Jones
и пак

# 304
  • София
  • Мнения: 23 152
А Бекъмица е неузнаваема. За първи път да я харесам чистосърдечно - лице и тяло.  Thinking

Абсолютно! На първата снимка изглежда красива, в първия момент помислих, че не е тя  Wink За тялото нямам коментар  Peace

# 305
  • Мнения: 2 407
А Бекъмица е неузнаваема. За първи път да я харесам чистосърдечно - лице и тяло.  Thinking

Абсолютно! На първата снимка изглежда красива, в първия момент помислих, че не е тя  Wink За тялото нямам коментар  Peace
Аз не я харесвам.

# 306
  • София
  • Мнения: 23 152
Фърги прилича на майка на Джош! Колко ли е по-голяма от него?
Мани, остави... по-млада е от него с 3 години! Той е `72 набор, тя -`75! Просто човекът си изглежда перфектно за възрастта, за разлика от нея.

# 307
# 308
  • Мнения: 669
След толкова години доживях да харесам Викито Бекъм на снимка(на живо не я знам..), имам предвид първата от ракламата на Армани.
Матилда наистина прилича невероятно на баща си..На снимката ми изглежда тъжна и самотна(дано само така ми се струва).
hahaha Сладко!

# 309
  • София
  • Мнения: 23 152
Докато търсех други снимки на Виктория от новата кампания на Емпорио Армани (но не открих), попаднах на тези:
тук Бекъм жена си ли е налегнал или неизвестна
дупето му

# 310
  • Мнения: 743
Докато търсех други снимки на Виктория от новата кампания на Емпорио Армани (но не открих), попаднах на тези:
тук Бекъм жена си ли е налегнал или неизвестна
дупето му


До колкото си спомням това бяха снимки от друга сесия, преди година или две. С Виктория, разбира се. Бяха доста сполучливи.

# 311
  • Мнения: 414

Лелееее, одрала му е кожата........

Добре, че ми попадна тази темичка да се посмея малко  Joy

# 312
  • Мнения: 13
Докато търсех други снимки на Виктория от новата кампания на Емпорио Армани (но не открих), попаднах на тези:
тук Бекъм жена си ли е налегнал или неизвестна
дупето му


До колкото си спомням това бяха снимки от друга сесия, преди година или две. С Виктория, разбира се. Бяха доста сполучливи.




Намерих още снимки от тази фото-сесия на Виктория и Дейвид


Тук е с много готин тоалет  Crazy Искам такова палтооооо Laughing

Ох.. тази   жена не е красива , но дори в широки дънки и потниче пак е мн . стилна . Wink


Секси    Бодигарда    на Дейвид . Laughing

# 313
# 314
  • Мнения: 733
Инфантилна, момичето на снимката на твоя аватар е много по-красиво от новата адреналинка. Според мен в него има нещо по-изтънчено и нежно.

Божура , на аватара е самата Инфантилна (доколкото знам е модел) и наистина е много красива.  Peace Иначе и аз съм в отбора, който не харесва новата адреналинка. Типично цинично плеймейтско излъчване има. Явно са търсили момиче, което да излъчва сексапил за да грабнат мъжката аудитория, амо то нейното чак .....

Тези са ми като восъчни статуи от музея на Мадам Тюсо... особено тя - все едно е ваяна с длето...

Последната фотосесия на Виктория е жестока! Браво на фотографа!!! А бодигарда на Бекъм ми взе ума  Heart Eyes За първи път го виждам... ами че той в пъти по-хубав от Бекъм!!!

Кейти Холм ей, изтормози се това момиче с тоя мъж, стопи се  Confused
Джулия Робъртс не прилича на себе си...
Кейт Хъдсън кога направи такава фигура  Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт