Гоблени-40

  • 64 687
  • 448
  •   1
Отговори
# 360
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Flutter Мерси, did_tag!

# 361
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Оле всичките твои ли са skorpion страхотни са  Hug

# 362
  • Мнения: 7 108

http://skorpions.multiply.com/photos/album/17/17
 Тук е част от моята гордост. Надявам се да Ви хареса!

Ти просто нямаш стигане! Отдавна съм те признала  Peace.

# 363
  • Мнения: 643
Силванапеи, попаднах на маргаритките, дето ги търсеше ,заповядай:

http://stitchfanclub.com/nature/1629-p-43.html

трябва регистрация първо

# 364
  • Варна
  • Мнения: 1 123
skorpion поздравления Hug Това си е музейна експозиция Simple Smile Всичко показано на страницата ли си ушила ти? И коледните и другите гоблени са чудесни. Браво за целия ти труд!

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 610
Прасчо, сестро Shocked ти ме уби със тази Венеция, много е красива може ли схемата?Някой ден може да и дойде и на нея  реда Embarassed.Колко е голям гоблена?
 skorpion  колекцията ти е фантастична, комплименти!

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 13:39 от poepie

# 366
  • Мнения: 45
Поздравления и от мен,Скорпион!  bouquetСтрахотна колекция наистина!

# 367
  • Мнения: 0
ДА СЕ ПОХВАЛЯ.  Grinning Получих си фара Rocky point, подарък от дъщерята наистина пристигна за 10 дни. Много съм радостна. За първи път ще шия оригинален дименшънс.
Скорпион, евала ти за колекцията, наистина е грандиозна работа. Можи би си права за конеца да е от 3 ката, но аз шия ве4ер и на 4ерна панама и 3 конеца много ще стане. Следващият ще пробвам с 3.

# 368
  • Мнения: 70
skorpion #Crazyнаправо удивителна колекция
zhanka ,честито за този фар-много мераклии има за него и аз съм една от тях
аз съм шила с три ката конец на българска панама и кръстчета
ама на аида нищо до сега не съм шила-даже преди да вляза в този форум не бях чувала за подобно нещо,а да не говоря за дизайнерите Embarassed-благодарение на момичетата научавам все нещо ново и се  newsm78 коня огън/лед как да го захвана:1:1
гобленов бод или кръстчета и във всяка дупка ли-само се чудя и се мая и де ще му излезе края

# 369
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте момичета,току що получих от Аксиома- едната африканка http://www.axioma.3clab.com/lanarte_jpg/prolet08/35020_400.jpg
.....но малко съм стресирана на пръв поглед от схемата и обяснението  Embarassed Rolling Eyes.Имам  въпрос-1.за едно квадратче от панамата се считат две нишки/т.е отговарят на един знак от схемата/ ,така ли  newsm78.
Какво точно те притеснява? Схемата е голяма и четлива. Точно така - две нишки са един знак. Аз в началото се притесних, че е ситно, но се оказа, че се шие много леко. Върни се няколко странички назад и ще видиш моята Африканка.

# 370
  • Мнения: 636
Силванапеи, попаднах на маргаритките, дето ги търсеше ,заповядай:

http://stitchfanclub.com/nature/1629-p-43.html

трябва регистрация първо


ina221 ,огромно Благодаря   bouquet...spinki проблема беше ,май че не я зачетох основно-сега мисля,че ми се избистриха нещата  Rolling Eyes.Само се чудя още с тая среда,трябва да започна да шия гоблена от средата на панамата или мога и от долния край ,както нормален гоблен-от средата  ooooh!..и има ли значение дали хоризонтално шия или вертикално бодчетата- /////
/
/
/

/

# 371
  • Мнения: 617
Skorpion мнооого впечатляващо! БРАВООО!

# 372
  • Мнения: 643
Аз дименшъна го сгънах на четири и започнах от средата-така пишеше в инструкцията. Виж какво пише.
Иначе кръстчетата и гобленовия бод си ги шия и хоризонтално и отвесно, преценявам накъде имам повече бодове с този цвят. Не знам дали го обясних хубаво.Само че на кръстчетата отзад чертичките, които се получават, трябва да са отвесни, не като на гобленов бод, защото може да не ти стигнат конците.

# 373
  • sf
  • Мнения: 10 280
gallaksia, аз апочнах Огън и лед на черна Аида 14 с кръстат. Добре се получава. А и така си е дадено по схема.

# 374
  • Мнения: 434
donsita,имаш като моята бенка и на същото място    hahaha

 Нищо по темата,но не се сдържах.
 

Общи условия

Активация на акаунт