Март'09

  • 13 113
  • 298
  •   1
Отговори
# 135
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте и от мен, момичета,

Най-напред да честитя на Танчето (видях че ме е изпреварила Flutter) и да й пожелая късмет и много сила на малката принцеска, аз съм най-близо до нейното положение, бебчетата са ни "колежки" и се намират на едно и също място, както разбирам.

А сега да се отчета - имаме си бебка, роди се на 03.01.2009, с тегло 1400 г, 38 см. мъничка, но слава Богу жизнеспособна и се казва София Летиция Heart Eyes
Минахме през всичкия Ад от 28.12, когато отидохме през нощта в ТК, където преживях неимоверен ужас и се сблъсках с най-безочливото безхаберие и нечовечност(но за това сега не искам да говоря, още повече че много от вас ще раждат там и не искам да всявам смут, просто ако имате проблем НЕ ХОДЕТЕ ТАМ). След няколко дни с изтекли води и страшни контракции, се самоизписах и ги накарах едва ли не със сила да ме пренасочат към МД. Там спасиха живота и на двете ни. Страшно съм благодарна на всички екипи, които взеха мерки и успяха да удържат положението за 3 дни, за да сложат 4те инжекции за узряване на дробчетата на бебка и да проведат интензивно антибиотично лечение заради голяма инфекция, която никой не е открил от месеци #Cussing out

Благодаря на Бог, че детенцето ми е живо и здраво, просто доста мъничко, но вярвам, че е силна, че е на правилното място и ще си я приберем скоро Praynig

Желая късмет на всички нас  bouquet

П.П. Искам публично да се извиня на Дума, която ми звънеше всеки ден, но аз нямах смелост да й кажа какво става, просто умирах от страх пред неизвестното. Сега съм относително по-спокойна за малката ми душичка.

# 136
  • Мнения: 2 495
Ихаааа, още едно бебче...макар че е толкова мъничко Heart Eyes
Честито, Любима!!!!  bouquet

# 137
  • Мнения: 143
Ехее Честито и на теб Любима!
Дано всичко е наред с малката бебка!   bouquet

# 138
  • варна
  • Мнения: 11
честито любима  bouquet
Да ти е жива и здрава и бързо да ви изписват  bouquet
много хубаво именце сте си избрали

# 139
  • Варна
  • Мнения: 858
ЛЮБИМАчестито ! Да ти е жива и здрава и скоро всичко да е наред и да си я приберете! А на теб бързо възстановяване и кураж!  newsm51
Чета и не мога да повярвам, толкова дни да не ни кажеш нищо,но те разбирам  Hug

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Честита малка принцеса и от мен ЛЮБИМА. Да наддаде бързо и да си я гушкате в къщи жива и здрава. Много да ви радва и да ви обича.   bouquet newsm51

# 141
  • Мнения: 361
ех, Любима браво. Честита ти девойка, да е жива и здрава, да се оправя бързо и бързо да си я прибирате.

# 142
  • Мнения: 10 036
Здравейте майчета!
Тедсън, много благодаря за изчерпателния отговор! Hug

Смайвате ме с цени на спални комплекти!
Моите обиколници са като този. Не покриват леглото изцяло и виждаш детето. Продават се самостоятелно за 12Е.
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90129904
Сложих икейска снимка, защото е снимано добре.
Чешките обиколници са по 8Е и фирмите за спално бельо имат детски и бебешки серии.
Сигурно има и БГ фирми с такъв сортимент из интернет.
От баткото имам и чаршаф с ластик, към който е пришит обиколник. Не съм виждала отдавна такива, обаче.

Някъде из темите се говореше за мама от Плевен, която шие хубави чаршафи на много добри цени. Май в Дом и Семейство  имаше една тема за нея и се казваше "Да помогнем на една мама" или нещо такова. Изпраща ги по пощата навсякъде из БГ.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.
Какво правите, бе хора! не мога да ви смогна! Laughing

Я! Ново бебе!
Любима, честито! Разтреперих се като ти четях преживелиците!
Името е толкова красиво и женствено! Браво!
Нека бързо наддава и да може да си я вземете в къщи и дано занапред да ви предстоят само хубави изживявания!

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 17:24 от Dez

# 143
  • Мнения: 267
Леле, Любима, много ме трогна и изненада, явно си е било страшничко, щом толкова време си го кътала това малко създание. Успех и дано всичко ви тече нормално и се развивате добре - все по-силни и по-големи!

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
За Билянка и за София-Летиция -   bouquet  Heart Eyes  Flowers Four Leaf Clover  fingerscrossed

на Майките им - много сила да издържат изпитанието в момента да не са физически близо до бебчетата си  Praynig

# 145
  • Мнения: 4 428
ЛЮБИМА, ЧЕСТИТА ВИ ПРИНЦЕСА!!!  newsm51
На теб бързо възтановяване   bouquet Дано бебка бързо да укрепне и да си я приберете в къщи.
Съжалявам, че сее наложило да преживееш този ад преди Събитието  Confused
Ти имаше ли избран доктор в ТК и там ли ти беше ЖК, където не са ти видяли инфекцията?

# 146
  • Мнения: 0
 ЛЮБИМА да ти е жива и здрава малката хубавица. Бъди силна и за двете ви. И всичко ще е наред.

 Чао за днес от мен ние пак отиваме при нашите и може да останем там ден, два три. Heart Eyes Hug

# 147
  • София
  • Мнения: 263
Любима, Честита щерка!!! Да ви е жива и здрава!!!
Нека всички лошотии да останат в миналото, отсега нататък само радост и късмет!!!

# 148
  • София
  • Мнения: 5 320
ЛЮБИМА, дано вече всичко тръгне по вода и скоро да се радвате на малката бебка у дома  Hug

# 149
  • Мнения: 5
Чесито Любима да ти е жива и здрава малката София Летиция и дано скоро да си я вземете вкъщи. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт