Чакаме с нетърпение през ЮНИ наште мънички Сладури! ТЕМА 21

  • 10 507
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 199
Малее и аз да кажа. От вчера към 6 часа ме няма и вие сте написали роман  Laughing

Вярно аз пропуснах да си напиша РД - 31.12.1976 - козирог.

Да ви се оплача, от няколко дни насам всеки ден ми се яде сладко, най-вече шоколад. Добре че поне си го деля с една колежка, та само по половин хапвам.

За нахута някой питаше - аз съм си правила хумус няколко пъти, много дълго се вари, като боб, но после само с пасатора, добавя се сусамов тахан, лимон, зехтин, кимион и готово. Вкусно и полезно. Нахута е по-полезен и от боба и лещата.

# 46
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.Най накрая смогнах да ви изчета а колко имам да ви пиша....

Ходих сутринта на лекцията на 9 месеца с Поли не можахме да се намерим и да се познаем затова утре ще нося списание 9 месеца и табелка за Юнските мами като резерве та да не се чудим къде сме.Ще гледам да ида към 13 без 5 да съм там от по рано.Лекцията беше много интересна на мен нали ми е първа бременост а и ще се оправям сама много ми беше интересно.Запознах се с други майчета малко са по напред от мен ама много усмихнати .добре си прекарах мисля и на 23  да ходя ще има лекция за къпането на бебето.

Ходих и на заболекаря каза че не може да ми слага никакви упойки не било хубаво имам 3 дупки за правене ама още не ме боли.2 ми ги почна и не ме боля хич.....многог е внимателен доки.....така че пак съм в понеделник.....

Като гледах на срещата мамите какви кореми имат аз направо нищо нямам  smile3515затова не съм си сложила снимки.като ми порасне ще сложа....

# 47
  • Мнения: 1 475
edno_momiche- незнам точно, но аз си мисля, че 5-ти месец е опасен, тъй като бебето почва да расте и да натежава на матката  и има вероятност от преждевременно раждане, лично за себе си, аз се притеснявам от този месец главно заради това, понеже на една позната също с конизация като мен, роди в 22 седмица преждевременно, поради скъсената шийка, втория път лежа от втория до 8-мия месец непрекъснато за да може да оцелее бебчо и сега това го мисля, но пък лекарите ми казват, че ми е екстра шийката до момента ще видим, на  следващия преглед!Всъщност това е важно за всички жени, защото някой жени по рождение са с къси шийки и без да има някаква хирургическа намеса и е много важно да се следи, дали не се получава разкритие от 5 месец натам!

Във връзка с това исках да питам BEATRIKS, тъй като и тя е с конизация  нещо по- специално по този въпрос казвали ли са ти?

# 48
  • Мнения: 3
Добре дошли на новите майки.Честито и на майките разбрали пола ние вчера пак бяхме на 4 де ама не е 100 %.

Тенкс за инфото за грипа ама аз съм си в къщи. Днес една от майките каза че ако усетим нещо можело да се взима осцилококсиум или друг но хомеопатичен препарат нямало проблем за бременни....

Айде да идва утре че срещата може да стане с преспиване там толкова имаме да си лафим и като гледам какви сме бърборани.Акато гледам колко ще сме няма да смогнем да се наприказваме.Добре че мола работи до 10 часа ха ха ха  Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 2 658
Gydelichkova, за Бритата, не се пие само от нея вода, както и не се пие само минерална вода. Трябва и чешмяна да пиеш, поне в София е хубава. Филтъра на Бритата е на основата на активния въглен и филтрира всички соли и минерали, които са полезни за организма.
somebody, според мен ще имаш момиче, щом като толкова време не го виждат ясно. Моята се криеше по същия начин. В 18 седмица доктора ми каза, че мисли че е момиче, защото не се вижда нищо между краката, но не е сигурен, защото тя винаги си ги стискаше. Като ме прати на фетална кардиография във 24 седмица и баща и беше с мен, тя сигурно в негова чест си беше вдигнала така хубаво краката, че нямаше как да се сбърка, че е момиче. Wink
azvasi, да Ескимо се пие, аз го взимах 2 седмици и мисля другия месец да взимам пак две седмици.
Amabel, oпределено се взима Цитросепт от бременни, аз даже питах доктора в сайта им да ми препоръча точна доза за прием. Сега на него разчитам да ме опази от болести. Лошото е, че е много горчив и на малката, колкото и да го разреждам с много вода и да я подслаждам, не го пие.

Само да допълня и за моята зодия, да ме запишете. Аз съм близнаци 15.06.1977.

# 50
  • Мнения: 25
ДА ВЗЕМЕТЕ И МЕНЕ ДА МЕ ПИШЕТЕ ЗА СРЕЩАТА.....ВИРТУАЛНО и някоя от вас да изяде един Биг мак и заради мен!
 Joy

# 51
  • Мнения: 9 814
Академикът препоръча осцилококцинум по едно на седмица.
Цитросептът също вършел чудеса.
Въпреки това, той каза че, няма застраховка.
Дори и да си ваксиниран..... Sad

# 52
  • Мнения: 1 475
Шарки, аз биг маци не обичам, обаче всеки път се възползвам  от KFC, това ми е любимото място за хранене на мен, а то е до Макдоналдс, тъй, че аз от там ще поръчвам , ама съм склонна заради теб да се прежаля и да изям двойна порция пилешки крилца и бутчета заради теб естествено  и за десерт любимите ми сладоледчета, от едно място близо до кентъкито gydi

Petia, а дано се окажеш права Hug Peace Praynig Добре де, един мъж като си стиска краката, пак ще го позная ,че е мъж smile3508, докторите, толкова ли не различават ,като бебето е със стиснати крака дали е момче или момиче newsm53

# 53
  • Мнения: 9 814
Биг Мака ще го хапна аз. Оххх, как ми се прияде....

# 54
  • Мнения: 1 291
Успокоява ме факта че има ядене в Мола Simple Smile 13 часа си е идеално време да се натъпче човек Simple Smile И на мен КФЦ -то ми е наай-любимата храна, но това в този мол е отврат, взели са правата от оригинала, обаче са някакви европейци и не го докарват,ама хич.
Представям си нашата среща какъв оборот ще докара на Мола  hahaha

Май ще оставя кана Брита за известно време.

Somebody и на мен ми намирисва на момиче, с този кръгъл корем..Пък и до сега никъде да не са видял пишурка newsm78
НО..ако случайно е момче да не вземат да ти потънат гемиите, утре приятелката ми която ще взема е с 2 момчета и сега чака 3то, като разбра че е момче пак -иска да го маха-защо Naughty нали пак е детенце плод на мъжа й нея..е не го махна но каза че не го обича Sad
Така че не се настройвай прекалено

# 55
  • Мнения: 255
ayas, правилно си забелязала-раче съм  Peace
На мен по описанията ми се струва, че съчетание от вода от кана Брита и минерална е добре...ама всеки си решава.

# 56
  • Мнения: 199
И аз Макдоналдс не обичам, но виж за сладоледа и аз се точа от сега  Laughing

... Мале как ме рита след тоя шоколад. Поне през нощта спи  Wink

# 57
  • Мнения: 136
И аз обичам и КФС, и Макдоналдс, ама утре най-вероятно ще се насочва към щанда със здравословните храни. Имат много хубави сандвичи (поне така изглеждат, не съм яла никога), най-различни фрешове и мюслита.

Ееее, може ли така за Бритата  Crossing Arms  Аз чешмяна вода не съм пила с години, много ми е гадна и толкова съм свикнала с минерална, че веднага усещам, като е сипана от чешмата. В заведенията редовно ги надушвам какви са мошеници.

Ескимо-3 аз продължавам да си го пия всеки ден и поне до края на месеца няма да го спирам. В интерес на истината, аз досега не съм си мерила корема. Онзи ден се сетих, ама вкъщи имаме само ролетка, а шивашки метър ни липсва. В неделя ще ходя на гости на мама и тати и ще се възползвам от техния. Дано стигне де, че както съм я подкарала, и от въздуха май вече се издувам.

# 58
  • Мнения: 639
petia_tag, след доста опити, мога да ти споделя как Цитросептът не се усеща, че горчи. Лоши опити са вода, чай и безалкохолни - отврат е! Най-добре е в мляко - плодово прясно млекце (например тези на Фибела, в кутийките) или прясно мляко с Нескуик - повярвай ми, нищо не се усеща! В натурален сок също е добре (на мен в портокал не ми горчи).

# 59
  • Мнения: 25
...и КФС обичам somebody...нали и аз бях "софиянка" преди 4-5 години и си хапвах!
Благодаря.... Hug

Ще чакаме готини снимчици от срещата! Да си изкарате много весело!
От мен приятна вечер и страхотен уикенд! ако имам време ще се вкл. събота или неделя ако ли не ме чакайте в Понеделник!
 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт