ПЪРВИ клас почти преполових аз

  • 23 211
  • 277
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 39 960
Орхидейке честито на принцеска Ди   bouquet Да ти е жива и здрава Simple Smile

Днес бях обещала на Дияна, че ако не вали ще я взема на обяд. Но май следобяд ще я взема баща й. Мислех, че няма да учат днес. Поне не са измислили програма  за другите два дена.

# 211
  • Мнения: 1 111
 Аз моите след малко ги командировам до неделя при баба и дядо, да им се порадват и те малко. Mr. Green

# 212
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 394
Само нашите ли не ги викаха днес? Аз мислех, че е заради ремонта, но г-жата каза, че по принцип днес ще раздават бележниците на другите, а пък нашите нали нямат, и няма нужда да ходят.

# 213
  • Мнения: 2 829
Габи  си учат нормално
нямат намалени часове Thinking

# 214
  • Мнения: 2 716
 Blush
Ние сме във ваканция от 1 час  Laughing

# 215
  • Мнения: 455
Честит рожден ден на Ния и Диана!На Диана и нейната майка специални пожелания да ги приемат в най-хубавата група в детската градина Simple Smile!


Фрос, честит рожден ден и на теб!  bouquet

# 216
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И ние сме си плътно на училище. Mr. Green
 Утре заминава на гости на мои роднини,където има една 18 годишна кака,която много се занимава с нея. Crazy
 Голяма игра и глезотия ще падне. Rolling Eyes

# 217
  • Мнения: 1 033
Честит рожден ден на Ния, Дияна и Фрос!

Аз съм в болнични заради малкия, така че през ваканцията ще се гледаме тримата. Сега набелязвам план за действие:)

# 218
  • Мнения: 1 312
И нашите днес учеха по старо му,имаме и доста домашни за ваканцията,
така че  на госпожичка няма да и много скучно Grinning

# 219
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Честит рожден ден на двете малки рожденнички! Да са ви живи и здрави!
Благодаря ви за пожеланията!
Мия снощи вдигна температура. Надявам се да се оправи до понеделник, защото тогава отива на ски-училище от старата й градина.

# 220
  • Мнения: 159
Е може ли да мъчат децата с домашни, то пък голямата ваканция. Аман от тези учители.

# 221
  • София
  • Мнения: 3 614
Честито на всички празнуващи и от мен  bouquet Да са живи,здрави,красиви и много обичани!!!
И нашите днес си имаха нормални часове,дори са взели нова буква"ДЖ" имат и домашно,но не е много,каза Росен.От понеделник са с нова учебна програма-ще има да се бъркаме,докато и свикнем Simple SmileВесела и безаварийна ваканция на всички първолачета.

# 222
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
Сигурно и на Мия ще им сменят програмата. Тъкмо я научи тази наизуст и сега пак отначало.

# 223
  • Мнения: 529
Честит рожден ден Ния, Дияна и Фрос !

# 224
  • София
  • Мнения: 39 960
Хайде и Дияна вече е във ваканция Simple Smile
Похвали се за новата програма. Увеличили са й часовете по рисуване. Но ми трябваше Гугъл, за да разбера какво е "ДБТ" Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт