Вече чака първото кокиче малкото ни октомврийче

  • 10 586
  • 309
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 285
изпуснах и този сериал.
трябва да гледам повторението Joy Joy (т.е. да се върна да го изчета)

Тук сме доста майки, няма как да сме на едно мнение по тези важни въпроси.
Животът е доста пъстър, интересен и свеж с разнообразието си.

Аз съм много либерална - приемам всяко мнение, всякакво изказване, но за себе си знам и никой не може да ми се меси, както и не давам акъл. Ако някой дойде и ме попита за нещо се отзовавам, ако не - да бъде жив и здрав по пътя си.
Силно се осланям на интуицията си и на инстинктите си и не съм подвеждана!


Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 22:30 от shivani

# 121
  • Мнения: 31
Поля, това с плодовия Данон сериозно ли?


Да. Разбира се, опита само две-три лъжички.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 154
Манана, ето нещо, за което мога да пиша!

Тея стафилококи Краси ги има от доста време. Хеленка днес ми каза за сребърна вода, ето линк: http://www.momentofpeace.net/2008/srebarna_voda_opisanie В листовката пише, че действа и при стафилококи! Много широкоспектърно действие има водата, а няма токсична доза! Тази вечер за пръв път му сложих капки в нослето  и още нямам наблюдения, но ще пиша при подобрение!

# 123
  • Мнения: 80
Мане колко много сте изписали, че и нова тема Simple Smile
Моите мъници още ядат по максимум 120 мл, просто повече не искат, аз спазвам старат схема единица прег количеството броя на месеците и една нула от зад, имам предвид 1+3+0 + 130...
Аз от вчера се включих при вас, но наистина е тъпо да има сръдни и дразги Simple Smile няма смисъл...за мен всяка е добра майка и е най - доброто за своето бебе Wink

# 124
  • Мнения: 4 303


Кло и Сикониум аз се присъединих официално към прекрасната компания Юли,
но се чуствам уютно от самото начало.

Това е нормално, аз не очаквам всеки да се чувства като мен, или да усеща по моя начин нещата. Мога да говоря само от свое име.
Не ме разбирайте погрешно, аз можех да се включа при октомврийки от самото начало, но винаги съм недолюбвала отчетните. В един момент обаче, просто почуватвах нужда да споделям емоции, притеснения и надежди с някой, който може изцяло да ме разбере. Но просто не се получи, осъзнавам, че не положих особени усилия, винаги се включвах вяло и много рядко, аз си знам защо и какво е провокирало това. Откривам в темите много неказани неща, явно не на всеки му стиска да си каже мнението, защото някой ще го нападне за откровенността. Както и да е, излишно е да се чопли повече, принципно всеки гледа от неговата си камбанария.  Peace

Манянче, всъщност май ти ми похвали осцилококцинума, не фийл ю  Thinking Как ги даваш гранулките, аз веднъж в седмицата, силицеята също. На следващия ден след приема, секретът и е по-засилен, до колкото знам, така и трябва да е.

# 125
  • Мнения: 668
Манана, ето нещо, за което мога да пиша!

Тея стафилококи Краси ги има от доста време. Хеленка днес ми каза за сребърна вода, ето линк: http://www.momentofpeace.net/2008/srebarna_voda_opisanie В листовката пише, че действа и при стафилококи! Много широкоспектърно действие има водата, а няма токсична доза! Тази вечер за пръв път му сложих капки в нослето  и още нямам наблюдения, но ще пиша при подобрение!
И аз много я ползвам, на баткото като има хрема му капвам в нослето и за два дни е ОК, а на бебо му промивам очичките с нея и спряха да сълзят.

# 126
  • Мнения: 10
Мананче,ма аз ви изпреварих всичките Mr. Green

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А откъде купувате тази сребърна вода? Има ли я в аптеките? А знаете ли че има уред за 60 лв. който прави сребърна вода? Аз все се каня да купя един.Вносител е този дето прави Златното чудо.Джи ем фарма май беше. А на мене преди няколко години ми дадоха едно шише такава вода и понеже пишеше, че за няколко минути унищожава гъбички, решихме да видим така ли е под микроскоп. И се оказа че  е верно. Така че наистина е добър вариант за убиване на разни микроби и за хрема.

# 128
  • Мнения: 678
Кло на нас ни ги изписаха на две седмици веднъж. И аз забелязвам, че секрета е по-засилен тогава. Притесних се, защото последните дни започна да се буди към пет сутринта от сополките, а като се разбуди настава едно пеене - мани-мани до към 6 и 30  Crazy
Елиска аз започнах с Коларгол (това е сребърен йодид и физиологичен разтвор) заради засиления секрлет напоследък. Надявам се да ги уморим тия гадове, че на малчо да му е добре, пък и на нас покрай него.
Ако знаете малкия каква дрънкалка получи в главата от батко си след обяд  ooooh!

# 129
  • Мнения: 668
А откъде купувате тази сребърна вода? Има ли я в аптеките? А знаете ли че има уред за 60 лв. който прави сребърна вода? Аз все се каня да купя един.Вносител е този дето прави Златното чудо.Джи ем фарма май беше. А на мене преди няколко години ми дадоха едно шише такава вода и понеже пишеше, че за няколко минути унищожава гъбички, решихме да видим така ли е под микроскоп. И се оказа че  е верно. Така че наистина е добър вариант за убиване на разни микроби и за хрема.
В аптеките я има шишенцето /голямо колкото шишенце със спирт/ струва около 3 лв.

# 130
  • Мнения: 219
Срало мече на пътече
кой го яде - "Ти"...

Това вместо запис, че ми е лигаво едно...

Този път няма да взимам отношение. Само да кажа на новите мами - Не разчитайте само на форума, четете и мненията на специалистите в преводите, които някои са си направили труда да направят, съберат, систематизират. Всеки ще реши сам за себе си кога, с какво и как на база информацията, която му е влязла в главата и отсяването на "полезна" и "недотам" Peace

Мананка, Коларгола колко време го капеш? Нали знаеш, че изсушава лигавицата и за бебета се капе не повече от 5-6 дни... И за нашия Стрептокок капахме Коларгол, ама май ефект няма. По принцип, при спадане на имунитета, както и при вирусни инфекции тези бактерии се множат и тогава трябва да се трепят. Иначе, ако не се "карат" като нас с добрите бактерии, не се пипат и се оставят да си живуркат...

# 131
  • Мнения: 678
Фийл аз го сътворих в събота и оттогава. Капя по два, най много три пъти на ден, комбинирано с физиологичен разтвор. Определено му пречат, защото почва да се дави. Сигурна съм, че активизирането им има връзка с вируса, който мина като хуна през къщата ни, но трябва да ги оправиме, че още не сме били и първия Пентаксим.
Отивам да храня гладно, съсредоточено в телевизора Октомврийче  Joy
Пък после да обърна внимание на мъж ми, че с тез форумски страсти нещо го пренебрегнах днес  Embarassed

# 132
  • Мнения: 899
Алисс,хайде мила очакваме включване
Не ми се пише. Чувствам се лоша, обиждаща, нетолерантна.....

# 133
  • София
  • Мнения: 1 546
Да кажа и аз няколко неща:

1. Клото много ме кефи. Simple Smile
2. Спомням си, че като захранвах Соня ми беше ужасна каша в главата, много ми беше трудно и задавах същите въпроси. Разбирам всички които ги вълнува този въпрос.
3. Много обичам да чета темите ни, но за съжаление рядко имам време да пиша-с две малки деца ми е трудно. Възхищавам се на Фийл, Мананка, Гери, Шари, Хеленка и всички майчета с 2 дечица, които успяват да са толкова редовни. Hug
4. Искам варненки пак да пишат тук-много им се радвам на задружността и определено липсват.

Сисилис, съжалявам за всичко което сте преживели вие и малкото адашче на нашия Влади. Като гледах снимките ти се върнах назад във времто, когато Соня носеше ортопедични каишки. Несравнимо е с вашето, но пак е много гадно. Hug

Отивам да будя мъжо, че забравих да му кажа, че на този ден преди една година заченахме Влади-то.
Лека и целувки за всички.

# 134
  • Мнения: 1 020
Еййййййййй Манянка  Hug Добре че отвори темата Simple Smile
аз съм малко  Embarassed Бях адски бясна на офталмоложката дето даде на Алекс антибиотик дет не присъстваше в антибиограмата (или съставка от него не присъстваше... четох внимателно) Та това го установих след като антибиотика не помогна.. бях  #Cussing out
и реших, че няма да го 'лекувам' а ще почиствам очето с преварена водичка и ще правя 'масажче' на слъзното каналче...
таааа така до вчера, когато едното й оче (другото помина, много рядко има гурлички) стана много зле Sad даже все едно се е разранило на външното ъгълче на очето, където е имало гурличка Sad стана ми гадно, почувствах се гузна, че не я 'лекувах'...
та сега ще пробвам сребърната вода, тя mylili също си взе... ама подействаха ли?
нали е безвредна?
Ани (Шивани) къде ти е лекарката ако не е тайна? аз все по-сериозно се замислям за хомеопат... не ми се иска детето ми да е наблъскано с антибиотици Sad
В същото време не ми се иска да взимам 'готови' хомеопатични лекарства... т.е. такива като Осцилокопциум (не съм сигурна така ли се пише), където се дава една и съща доза... нали е хубаво лекарството/дозировката да се пригоди към детето/пациента?  newsm78
а тези Биогайа помагат за регулиране на работат на червата ли? по предписание ли е? тя малката май си направи режим, на 3-тия ден е на легенче  hahaha
охххх отплеснах сееееееееее Sad
Сисилис  Hug   bouquet това, през което сте минали е ... нямам думи просто... радвам се, че всичко е ОК вече и сте здрави и щастливи! Дано и двете крачета в най-скоро време са в прекрасно състояние и ще може спокойно да си ритка без да е с обувчици  Hug
Нелкааа   Hug айде на разходка с лодка  Joy
айде ако е хубаво времето тея дни да направим още една разходка по парковетеее Simple Smile а може ако е лошо да се видим на кафенце в някой мол, та да дойде и Сев и Мариелка (сега като не е в Младост и е далече  Crazy), а и други мами, на които Борисовата и Заимов не са им удобни Simple Smile
Даре ако ще имаш време за една срещичка, давай да се организираме в твоя чест  Hug
Недииииии   Hug Heart Eyes  bouquet
Адинкооо давай да направим анкета и за едно от двете заглавия... страхотни са Simple Smile
Це;увки и гушки от нас двете за всички сладки мами и бебоци  Hug Heart Eyes baby_neutral  

Общи условия

Активация на акаунт