БЪДЕЩИ ЮНСКИ МАМИ 2009! ТЕМА №25

  • 10 518
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 136
Ами да ми е жив и здрав Боянчо, така ще се казва.

Сега се сетих, че и аз преди 2 години си открих хемороид - докато се къпех, го напипах и се разревах, защото не ме болеше, а просто си беше твърдо топченце и веднага помислих, че е тумор. Изкарах си акъла, разпитвах наляво и надясно какво може да е, най-накрая с едно огледало се гледах, комична картинка беше. Но както внезапно се появи, така внезапно и си замина.

А един колега, който е голям шемет, също така напипал нещо в дупето си и се притеснил, че има киста. Разказал на някаква негова приятелка много обширно какво му е, тя му казала да си купи някакво лекарство, май Гливенол беше. И отишъл той в аптеката, ама забравил името на лекарството и казал на аптекарката, кято била някаква готина мацка: Дайте ми един "Вагинол". Тя го изгледала учудено и го помолила да повтори и той: Искам един Вагинол. Момичето, разбира се, не била чувала за това лекарство, а и как звучи само, та го попитала от какво се оплаква и колегата трябвало пак да обяснява. И защото изобщо не се притеснява от нищо, тръгнал дори да се събува и да показва. Ох, голям смях беше, докато го разказваше  Joy  hahaha

На мен от няколко седмици много леко ми се е показала тази линия, но не става по-тъмна. Може би е до кожа. И пъпчето май няма да ми се обърне, а така ми се искаше...

# 256
  • София
  • Мнения: 2 658
моят корем си е ниско долу за сега. Може и това бебе да си го нося ниско като Габи. За сега нямам кафява линия. Нямам и окосмяване като миналия път. Но пъпчето ми тръгва лека-полека да се изравнява с кожата. На мен миналия път не ми изкочи чак като копче, но и бях с малък корем, този път ще видим как ще е.

# 257
  • Мнения: 167
SOMEBODY-моя корем също е голям но не се е вдигнал,напротив много е ниско.Доколкото знам някои жени носят ниско бебоците.При мен може и да е от това че бебетата са 2.Когато ме гледат на ехограф казват че едното е долу а другото горе.Аз усещам бебетата доста ниско наистина.За линията-имам я от 1 месец вече но моята е от пъпа на горе.
А нормално ли е това-вчера усещах бебоците цял ден без да спират,а днес не толкова често.Всеки ден различно-при вас така ли е?

# 258
  • Мнения: 68
Хей, ама Боян е и нашето име и е прекрасно!   Hands Clap

# 259
  • Мнения: 165
При мен започна да се втвърдява коремчето вече над пъпа т.е. там където ми беше стомаха и явно расте нагоре, а не напред засега тъй като много не си е проличал още, нямам кафява черта предполагам, че ще се появи в последния триместър като преди. Нарастването нагоре по принцип е до 36 седмица и като знам колко време има дотогава, направо се чудя накъде ще расте. Вече като хапна малко ми става много тежко, явно поради изместването на стомаха и трябва да намаля още обема на порциите. В последните месеци преди си спомням, че най-много ми страдаше черния дроб, краченцата на бебка постоянно ме ритаха там и беше доста дискомфортно.
Колкото до обръщането на пъпчето си мисля, че има още доста време при мен се получи в последните седмици, само че не ми беше комфортно, така че Gydeli4kova не бързай, че после да не кажеш ох, защо го поисках. Grinning

# 260
  • София
  • Мнения: 597
А моят пъп е много смешен. През лятото си пекох шкембето много на слънцето и коремчето би придоби един хубав шоколадов загар. Сега имам нещо като пъп с белег от лапарото и с бял ореол около него  Laughing
Иначе коремът ми се вдигна изведнъж нагоре, бях в 19-та седмица. Абе вадя вид на истинска бременна вече  :blush

safira, аз не бях усещала малкото човече два дни и се бях притеснила много, но ме зарадва след това още повече - заякваме, заякваме...

Такава линия още нямам

# 261
  • Мнения: 136
safira, да, напълно нормално е да не ги усещаш непрекъснато, няма нищо притеснително. Аз онзи ден дори не се усещах бременна - лъскахме гардеробите вкъщи като луди, то не беше катерене, клякане, ставане, превиване и никакъв дискомфорт не усетих, а предишния ден Боянчо се размотаваше из корема ми като бесен.

brambolina, супер за името  coolcool  Живот и здраве, ако се засичат в бъдеще, ще е весело като им викаме, ще има да уточняваме към кого точно се обръщаме...

Моят корем върви право напред, не е нито нисък, нито висок. Довечера, ако не забравя, ще го видите.

vanny_76 , ай, няма да го искам повече, че да не стане наистина като в приказката: внимавай какво си пожелаваш, че понякога се сбъдва  Praynig

Ох, много ви моля, в събота да ме подсетите да ви разкажа за отношението на онзи мой колега към мен, откакто разбра, че съм бременна...

viper, влезнала си в 6-ти месец. Супер  newsm24


Ей, днес имам по-малко работа и май се уливам с писането...Голяма съм бърборана значи  smile3506

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 17:33 от Gydelichkova

# 262
  • Мнения: 1 291
А моят пъп е много смешен. Сега имам нещо като пъп с белег от лапарото.

И аз съм така, какъв хубав корем си имах с пиърсинг,докато не ме клъцнаха на лапаро и ми се загрози,сега чакам да минат ражданията на трите деца и ще заминавам на корекции.

Линия имам но не е много видима и също тръгва от гърдите надолу.И окосмяване имам.И пъпчето почти се е обърнало,още малко му остава.Всичко е налице.

Досега бях на зъбар да ми оправи счупения зъб, 1 час ме работи, и то не беше подритване то не беше чудо.Не можах да се съсредоточа в зъба защото през цялото време имаше шаване и побутване, явно усещаха че нещо става.
Оказа се че имам още едно мъничко кариесче дето се е появило и съм готова.За венците нищо не можа да ме посъветва освен да ползвам разни води.

Боян е страхотно име! Поздравления
Леле хора почнахме за 1 ден да изписваме темите-да не вземат да ни резнат туй удоволствие,какво затишие..това ако е затишие

# 263
  • София
  • Мнения: 597
Мдааа, от понеделник съм там newsm35
Само дето този 6-ти месец е от пет седмици и ще мине бааавно

# 264
  • Мнения: 79
Виждам че си обсъждате пъпчетата да ви кажа и аз за моя
малко е излязъл и чак сега забелязах че ми се вижда конеца от бебе не се е заличил
е има съвсвм малко но незнам дали е нормално,а аз каква съм паника...незнам кого да попитам

# 265
  • Мнения: 199
somebody моят корем забелязах че се вдигна преди около 2 седмици май беше. А от тогава вече е и пораснал. То принципно така нависоко по-голям изглежда.
Линия още нямам.

Gydelichkova чела съм това-онова за нумерология. Но мисля да не смятам името или заради сметки да не си променям решението. Една приятелка много повече от мен се влияе от тези неща и мисли, смята и направи така, че името на детето и да е с най-доброто в нумерологично отношение съчетание. Перфектното просто. И накрая детето се роди на една от най-тежките според нумерологията дати. Нищо не е случайно и не може хей така да си променяме съдбата според мен. Затова аз мисля да се въздържа.
Пък може да се каже, че и нашето си дойде с името, защото и аз и мъжа ми сме си мислели за едно и също име по едни и същи причини, без да споделяме предварително  Simple Smile
Сега като ме подсети може и да го сметна, но не мисля да го променям по тези причини.

# 266
  • Мнения: 136
Да бе, защо този 6-ти месец е по-дълъг от останалите  newsm78

Междудругото, гледам, че темите на мацките от другите месеци са по 21-22 страници. Дали чак като попривършваме 20-тата, да не правим нова? Гледам, че напоследък, като стигнем до 19-та страница, се пуска нова. Ако искате, да рискуваме този път, че с това темпо до юни номерът на темата ни ще е трицифрено число   bouquet

greenlife, какво е името, ако не е тайна  Wink

# 267
  • Мнения: 1 475
Пъпа и моя е бая вдлъбнат, хич не го виждам да изпъкне с тази вдлъбнатост! Simple Smile

За имената, аз пък съм чула, че  е е хубаво името да съдържа буквата Р, защото тези личности били по-силни характери- малко глупост ми се вижда това, ама да кажа  и аз какво съм чула!

За темите и и аз съм за 20стр!! Peace

# 268
  • Мнения: 2 118
Още един Боян и от мен, и предния път и сега нямаме друг вариант за мъжко име, аз от ученичка още съм си го харесала.

# 269
  • Мнения: 199
На моето гардже ли  Simple Smile - Никола.

А ако питаш за приятелката и най-благоприятното, става дума за съчетанието между трите имена, смята се общия сбор.

Общи условия

Активация на акаунт