Отговори
# 270
  • Мнения: 59
edno_momiche  и fate честит рожден ден  newsm51
да сте живи и здрави и много усмивки  newsm59

# 271
  • Мнения: 35
edno_momiche и fate, честити ви рожденни дни.Пожелавам ви много здраве,щастие и най-прекрасните и добри деца през юни newsm51 newsm51

# 272
  • Мнения: 9 814
edno_momiche, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА, СЪБРАНО В ЛЮБОВТА НА ТРИМАТА МЪЖЕ ДО ТЕБ!

/Е, двама са още в теб, де Wink!/

fate, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!

# 273
  • София
  • Мнения: 215
Ednno _momiche  и  Fate ,честит рожден ден ! Бъдете винаги толкова лъчезарни и усмихнати ! newsm59

# 274
  • Мнения: 69
  bouquet Честит Рожден Ден, edno_momiche и fate Simple Smile))
Пожелавам ви много слънчеви и спокойни дни Simple Smile)

# 275
  • Мнения: 1 425
Edno_momiche, Fate, честит рожден ден! Желая ви много здраве, щастие, късмет и любов!



# 276
  • Мнения: 69
И аз съм решила да взема нещо от този тип кошарки Simple Smile Много са сладки... Все пак не е рано да се купува ... ,а? Замислям се да започна ... лекаа- полекааа..  Embarassed
gingerup добре дошла Simple Smile)   bouquet Hug

# 277
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Edno momiche, Fate, честит рожден ден, мноооого любов, слънчеви и усмихнати дни и бебоци през юни.  newsm59     Gift     party023     bigdance2   

Gingerup, добре дошла в юнския отбор мами.  Hug

Тъй като не разполагаме с много място, и ние сме се решили да вземем кошарка. Освен това, струват ми се и много практични от гледна точка и на разглобяване.

# 278
  • Мнения: 9 814
Е, като сте заговорили за купуване до сега криех, но ето какво съм купила аз за бебето: кошница за кола, над десет бодита, няколко неща от Ларедута, панталонки....Ще снимам и ще ви покажа.
Реших да купувам по-малко, защото с дъщеря ми дадохме над 2000 лв. за два дни- толкова бяха покупките за нея, които направихме в 8-ми месец.

# 279
  • Мнения: 69
Кошарките са леки, удобни и преносими - като си ходя в Момчилград, да мога да си ходя с все леглата  Crazy  Laughing
Относно Ла Редут... помогнете малко да се запозная ... напоследък си поръчвам разни неща по Интернет и ме засърбяха пръстите  newsm68 smile3508

# 280
  • Мнения: 1 475
Edno_momiche    и  Fate    ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ!

Желая ви леки запивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша,  здраве в изобилие и радост до безсилие и едни здрави и щастливи юнаци юни месец!

# 281
  • Мнения: 9 814
Monabalona , лично аз си поръчвам чрез една майка от форума нещата от ларедут.
Така ми е доста по-удобно и не се разправям с ходенето до митницата и пр. неща.

# 282
  • Мнения: 1 227
Едно момиче, Фейт, честит рожден ден!  bdbaloni baloni bdbaloni baloni baloni baloni

И аз мислех, че  е рано за покупки, но... от вчера и ние се оборудвахме с кошница за кола - първата покупка за малкият принц Simple Smile

Хубав ден на всички Hug

# 283
  • Мнения: 69
Какво ще кажете за този "списък" ... да се доверявам ли ? не искам да купувам излишни неща и днес съм решила да се ровя за списъци с "нужни неща"...  http://www.momentofpeace.net/2008/baby_list

# 284
  • Мнения: 3 294
Добро утро от мен  Peace

Честит Рожден ден на Едно момиче и Фейт , много любов и щастие ви желая   bouquet  bouquet

Момичета имам един въпрос към тези които са си правили мокробиология , как ви взеха секрет , влагалищно или цервикалко ?  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт