ЯнуАрСкитЕ ни палави хлапета чукнаха годинка трета

  • 19 601
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Честит рожден ден на Анжела!!! Здраве и много ксмет в живота й пожелавам!!! Хубав празник! 

# 16
  • София
  • Мнения: 1 156
хелоу!  Hug  chef

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 378

Я кажи сега какво наготви? Mr. Green

# 18
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Или кого нагушка и кого наготви  Mr. Green  Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 378
И така става. Mr. Green

# 20
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Викаш, важното е да си признае  Mr. Green  Joy
Как сте ??нищо не казваш и  снимки от РД на Сашко не показваш ... Sad

Дес и май ти не си се отчела  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 1 156
Я кажи сега какво наготви? Mr. Green
ха! грешка в клик-ането  Mr. Green
Мали, и аз съм една готвачка  Rolling Eyes

Днес си забраних интернета, че вчера ми изтекоха очите и днес бях на Визин  Naughty (влязох в матрицата на ларедут  Close )

Хайде, дай снимки на Сашето!

Орхидейке, пиши ми на лични, ако още имаш проблеми с общия албум.

# 22
  • Мнения: 4 542
Добре дошла в клуба.  Mr. Green След известно източване на кредитната карта  Embarassed се отрезвих малко с тоз ларедут, обаче пустите му французи постоянно ме изкушават с кодове за намаление.
Онзи ден си говоря с Миро по скайп и му викам 'ще купувам пердета за софийския апартамент от ларедут', а той 'ти полудя ли бе, жена?!?!?!'

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добро утро! Hug
Хайде вдигайте дупетата  Mr. Green , хлапетата ,
тука чакам ви с кафетата!
Joy Joy Joy 


Оф да се оплача , Калоян е болен  Confused
Вчера сутринта му текна нослето и снощи към 24ч. ми направи круп  smile3518 Както спеше , се събуди и хрипти и не може да си поеме въздух , страшна картинка .Толкова се изплаши милото , че до три половина не мога да го накарам да легне , стои седнал , дреме , но не дава и дума да се продума за лягане  Sad
След малко(да се събудят лекарите и разсънят с  кафето  Mr. Green) тръгваме по болници  ooooh!

# 24
  • Мнения: 3 886
Вивка дано на сладура му няма нищо сериозно .А ти не се паникьосвай напрасно .Сугурна съм че е нещо лекинко.Кафето е супер Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 690
Вивка, как сте?  Praynig Hug

# 26
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Благодаря за загрижеността, момичета   bouquet !Дадоха ни едно "чудно" лечение -Клацид, Вентолин, Ериус, вит. С,Солволан и Виброцил за нослето(.. а последния да затвори вратата  Mr. Green ) Още се усеща странното дишане , но е много по добре Praynig- пу-пу-пу .Не съм  почнала АБ  Embarassed купих го , но нещо ме притеснява  Blush  някой да е давал Клацид ?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 156
Вивка, дано се стабилизира и изобщо не се наложи АБ. (аз все още нямам опит с АБ с децата  PraynigHug Като прочетох за този круп много се изплаших (от теб го чувам).

# 28
  • Мнения: 678
 Момичета,много ама много благодаря за пожеланията относно РД на Адито.
Нямах връзка с вас близо месец,счупи се лаптопа и малко преди РД ни дадоха нов,стария не ставал.
Честитя Третата годинка на всички дечица,със закъснение.

Детския празник мина супер ,много по -хубаво от миналата година,и н почти на половин цена в сравнение с предния Wink
Снимки ще кача след малко.
Снимката с Колите съм я правила аз.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=337883&pid=10372425&view=3

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 15:53 от Пепито

# 29
  • Мнения: 196
Вивка,преди 2мес.пихме Клацид,никакви странични ефекти.Ако се наложи го почвой и не се притеснявай,ако мине без него още по-добре.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт