1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 11

  • 25 617
  • 455
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 558
Охооо змиите започнаха да се хапят Mr. Green

# 391
  • Мнения: 7 914

Зайнеп дано сама да остана и  наистина всико да и се върне Party ама и на другите две змии да си седнат на мястото, малко им е това, че са без работа Naughty

# 392
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Сънува, сънува ...

Само да знаете по-нататък какви истории и плетеници има....страшна работа. 80-ти епизод завърши в нищото -

# 393
  • Мнения: 1 558
Сънува, сънува ...

Само да знаете по-нататък какви истории и плетеници има....страшна работа. 80-ти епизод завърши в нищото - Бену изгуби бебето, Шехерезат също абортира, точно на сватбата си, защото бившето гадже на Ахмет Евлияоглу и даде отвара за помятане. същата прелъсти Керем и започна да го шантажира, когато я изгониха от Биняпа.
Веднага си редактирай поста и пиши с бели букви

# 394
  • Мнения: 7 914
Mishel_
 ти не можеш ли да четеш?
изтривай веднага поста или го прави с бели букви  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

TraYkovA
 изтрий и ти цитата или с бели букви, моля Hug

# 395
  • Мнения: 159
Mishel_   благодаря ти за инфото на мен ми е от полза, но да не ти се скарат, защото тука има правила и новините се пишат с бели букви.

# 396
  • Хасково
  • Мнения: 182
Краят на серията наближава. Ще става нещо. Да видим какво са ни подготвили.

# 397
  • Sofia
  • Мнения: 38
о не о не ое неееееееееееееееееееее
МИшел, оффффффффффффффф
ще се пръсна ве4е, няма край явно Twisted Evil #Cussing out

# 398
  • Мнения: 1
Аз много се уплаших за Шехерезада. Да не дава господ, тя нали разказваше как така един ден майка й така не искала да се събужда... Shocked  С тая сцена направо #Cussing out

# 399
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Да знаете, кога ще пускат сериите след 80-та нататък.

# 400
  • Мнения: 7 914
хахахах и онзи (г-н Ердал) как нареди Зайнеп - искаш ли да пиеш нещо?
З: чай...ако може
 той: една студена вода пий Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Бурхан реди Гани до Шехи... не си ли е взел поука, че е крадльо Rolling Eyes

# 401
  • Мнения: 1 558
Mishel_
 ти не можеш ли да четеш?
изтривай веднага поста или го прави с бели букви  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

TraYkovA
 изтрий и ти цитата или с бели букви, моля Hug
Оправих го Peace

# 402
  • Мнения: 381
аидее,още една умница дето си мисли че вече за 11 теми  тя е първата дето е най-веща да ни каже какво предстои в бъдеще hahahaмногооо минахтев този форум ,мнооого,ама дано да няма повече Peace

# 403
  • Хасково
  • Мнения: 182
Биха и шута и на Зейнеп.
Това отдавна си го търсеше. smile3508

# 404
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Mishel_   благодаря ти за инфото на мен ми е от полза, но да не ти се скарат, защото тука има правила и новините се пишат с бели букви.

Написала съм края, междувременно сериите са страхотни, така е завъртян сюжета...много е интересно.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт