Превенция и профилактика на новорегистрираните.

  • 13 146
  • 256
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 900
Цитат на: IANAMAIL
Приех го лично...
Не приемайте нищо твърде лично.

# 151
  • Мнения: X
 .....Ако пишеш от чужбина,не се меси в българските ни проблеми! Не стига,че си родоизменничка,ми акъл отдалече ще ни даваш!

Приех го лично защото ти не би могла да знаеш какви са причините за да съм тук , както и дали съм родоизменничка или не!!!
Шът! Родоизменничка си!  smile3533

Ай ся да та видя! smile3508

# 152
  • Мнения: 2 716
****1 Ако пишеш само в клюкарника, ще си останеш без звезди, но пък СЪС секс

# 153
  • Мнения: 396
40+х+2. Хич не им чети злобните правила, влизай смело, пък каквото стане. Ако си "пич" ще оцелееш и без да слушаш старите и без да им се мазниш. Слушайте мен, изпробвано е.

Тъкмо започнах да събирам изказванията в предупредителен стил , за да попитам : изобщо да се включват ли новаци , че май много дразнят!?

Добре, че попаднах на теб , та ми спести труда от събирането!  bouquet

# 154
  • София
  • Мнения: 1 783
Включването на новаци без чувство за хумор  е нежелателно  и опасно за форумския им полов живот.

# 155
  • Мнения: 396
Цитат на: IANAMAIL
Приех го лично...
Не приемайте нищо твърде лично.

Мнооого рядко ми се случва, както и рядкото щастие ./ разбирай както искаш/
По принцип съм много толерантна и с безгранично чувство за хумор!
Та мога да предложа още едно правило-предположение:
  - не всяка мама, пишеща от чужбина да е родоотстъпник!

# 156
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
не всяка мама, пишеща от чужбина да е родоотстъпник!

Аз не мисля,че е искала да те нападне лично или да обиди някой(много навътре взимаш нещата).Просто малко ирония от нейна страна(на мен ми стана смешно),както ми стана смешно изказването на Reza
 
Цитат
6. Обръщай специално внимание на лентичките. Те говорят много. Не дразни жени в ранна и напреднала и въобще каквато и да било бременност. Хормоните са опасно нещо.
Joy

# 157
  • Мнения: X

 
Цитат
6. Обръщай специално внимание на лентичките. Те говорят много. Не дразни жени в ранна и напреднала и въобще каквато и да било бременност. Хормоните са опасно нещо.


това важи и за диетуващите, да не се забравя  Mr. Green следете и техните лентички

а новите Дон-жyани - колкото и да се пънете Joro01 ще си остане винаги нр.1  Twisted Evil

# 158
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
това важи и за диетуващите
ДА,ДА и пак ДА!!!Само като видя лентичка "На  Дюкан съм от ...." и много внимавам.
 LaughingОтначалото се чудех,кой е този Дюкан(и аз като "Кой е стрий?")

# 159
  • Мнения: 3 521
55+х.  Ако все пак желаеш да получиш силен гръб, а не главната роля в "Танцуващият с вълци" мини на Дюкан, започни да правиш торти и изхвърли ролките.

# 160
  • Мнения: 396
Цитат
не всяка мама, пишеща от чужбина да е родоотстъпник!

Аз не мисля,че е искала да те нападне лично или да обиди някой(много навътре взимаш нещата).Просто малко ирония от нейна страна(на мен ми стана смешно)....

Хърби, навих са! Peace

# 161
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Хърби, навих са!

Това пък какво беше?

# 162
  • Мнения: 3 091
Joy Joy Joy
И априлска тема пуснал ... паднах от смях!

55+х+х. Модерният ССФ имидж е: аз съм бяла и добра, стоя си боса в кухнята, чистя, готвя и пера, кърмя поне от 6 години, имам Фурла, Прада... , и ... свиря на арфа  Mr. Green

55+х+х+х. Форумът има светла и тъмна страна. Докато лекомислено пишеш поредния си постинг в клюкарника не забравяй, че  форОмките и форОмците си пишат в скайп, кю, мю, разменят си лични съобщения, смс и други под.

# 163
  • Мнения: 4 586
Цитат
Хърби, навих са!

Това пък какво беше?
ОК, включвам се.

# 164
  • Мнения: 2 716
Сексът във форума е винаги групов.

Общи условия

Активация на акаунт