Ноемврийчета 2005 - 25

  • 14 317
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 465
Привет и от мен в този слънчев ден Grinning

Никики, Криста е невероятна - надявам се в съвсем скоро време да е толкова здрава, колкото изглежда и на снимката. Hug

Ние наистина ще си имаме девойка Grinning Вчера ми беше втората ехография. Всичко с бебето е наред, резултатите от тритеста са перфектни.
Снощи бяхме и на цирк. Не бях ходила от много години. Много ми хареса, но и ми се видя посмален цирка Laughing, явно спомените ми са от дете. Поло беше много впечатлен, даже през антракта не искаше да излезем навън да подишаме чист въздух. Толкова сме заспали, че не бяхме предвидили никакви джобни пари за пуканки и захарен памук и разните му там светещи дрънкалки. Естествено не приемаха заплащания с карти Rolling Eyes и детето гледаше с жаден поглед придобивките на другите деца. Tired
Днес времето е страхотно и следобяд смятаме да излезем в стария Антиб на разходка и да купя от любимия ми детски магазин нещо за бебка и за Поло Party
Приятен и слънчев уикенд на всички  Nature Sun With Face babydust7 Flowers Bouquet

 

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 20:02 от Pollia

# 241
  • Мнения: 3 100
семейство Филкови имат годишнина на 15 март т.е. утре   Flutter Отсега желая приятно изкарване на празника  Hug
благодаря,ч е си се сетила. в понеделник е. няма да празнуваме, а ми се искаше - ще подминем уж критичните 7. бях планирала голямо парти с всички, които присъстваха на сватбата ни, + още други хора, но нашите кумове се разделиха и някак ми се стори неуместно. + това, какво са 7 години - някаква цифра и толкоз. ще има други моменти, в които да правим грандиозни партита - сега не е моментът.

ники - излишно е да се повтарям за криста - красиво, усмихнато и лъчезарно дете е. дай боже да стане здраво като скала!

# 242
  • Мнения: 506
Hug Hug Hug Благодаря Ви за пожеланията, много много благодаря!От вашите усти, директно в резултата на ЯМР след месец! Hug Hug
 И да държа се, то избор няма, а Крис не може и не може да заспи на обяд, като навита пружинка е всеки ден Rolling Eyes , ум не ми побира как може да й има нещо такова!  CrazyНадявам се скоро да се стопли времето и да ходим на разходки, да поизрасхождаме енергията. Hug Hug Hug

# 243
  • Измир
  • Мнения: 663



МомИчета почерпете се!
Днес със съпруга мИ навършваме 6 годИнИ съвместен жИвот!

# 244
  • Мнения: 506
olgarita ЧЕСТИТО!    bouquet Да Ви Е ВеЧнА ЛюБоВтА!   bouquet
       

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 15:28 от nikiki

# 245
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честито, Олгарита! 100 години поне още да сте заедно!

# 246
  • Мнения: 811
Честит празник на семействата на Майчето и на Олгарита! Желая ви безоблачно семейно щастие и много любов още години, години напред!

# 247
  • Мнения: 3 100
10х. дано е тъй  Peace

# 248
  • Измир
  • Мнения: 663
Благодаря за пожеланИята!

МаИк, честИто И на вас!

# 249
  • Мнения: 1 541


Честит празник на майчето и олгарита  Hug Безоблачно семейно щастие, гладът житейски път и все повече общи интереси, тръпки и емоции през годините   bouquet

# 250
  • Мнения: 1 465
Майче и Олгарита, желая ви много семейно щастие, разбирателство и взаимна обич!! family smile3531 Flowers Four Leaf Clover

# 251
  • Мнения: 152
Майче и Олгарита, пожелавам ви много любов и семейно щастие.  Mr. Green поздрав от Кити.
Ние сме в къщи. Чакамеда избият пъпки, за да е сигурно, че сме със скарлатина. за сега има Т и много червено гърло с мехурчета.

# 252
  • Мнения: 1 465
Бубе, може и без пъпки да я изкарате. При Поло нямаше пъпки.
Малее личи си кой не е на работа Embarassed

# 253
  • Мнения: 811
Извинявам се за спама по личните съобщения, но си пожелах нещо, свързано с Ади и реших да повярвам, че ще стане! Охх, дано, защото ще ми донесе спокойствие в близките командировъчни дни.
Надявам се, че не се сърдите  Blush

  bouquet  bouquet Hug

# 254
  • Мнения: 592
Dominika щом е за Ади Hug

*MILADY* - вие да не би да си взехте куче?

Общи условия

Активация на акаунт