Отговори
# 195
  • Мнения: 2 577
а се отчета.
За 23 отпада кукления театър, защото бюрокрацията по транспорта е една дълга , та широка. Говорих с театъра и ръководството и те ми предложиха друг вариянт- да отидат на място и да изнесат представление не само за децата от дома, но и за хората от селото. Може да го съчетаем с торта за децата след представлението и забавления. Дата: 12 юни/петък/
Тази събота предвиждам да отидем при бебетата.

# 196
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=61130
Момичета, стегайте се в кръста и се включете  Peace Ние за съжаление сме далеч, но никога не се знае Laughing  Може да заведете деца от някой дом-колегите от оффроуд форума няма да върнат никого, още повече част от тях вече лично се познават с нашите деца  Peace

# 197
  • Мнения: 2 214
Здравейте момичета!
Имаме официална покана от бебешкия.
1 юни 10.30 в дома ще се сътои празник по повод 1юни.
ДБМ Пазарджик е поканено, поканата е в мен, ще я оставя на театъра.

# 198
  • Мнения: 27
Здравейте ,момичета!
Ще ви помоля да видите този репортаж.
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=131928
Помогни на Атанас - изпратете SMS с текст DMS ATANAS на номер 17 777
Атанас Георгиев от Пазарджик постъпва за лечение на бронхопневмония през 1995 година и вследствие от натравяне с антибиотици получава бъбречна недостатъчност. През 1996 година Наско е включен  на хемодиализа и в списъка на чакащите за орган. От високото кръвно, което поддържа, получава двустранна ретинопататия и загубва зрението си. Единствения шанс за Наско да прогледне отново е трапансплантация в чужбина на стойност 50 000 лева.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 15:19 от FANI_MIMI

# 199
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
мОМИЧЕТА, ЕДНА МАЙКА, ТОКУ-ЩО РОДИЛА БЕБЕ ПРЕЖДЕВРЕМЕННО ПРЕДИ 3 ДЕНА ИМА НУЖДА ОТ КРЪВОДАРИТЕЛ-ИМАМЕ ЛИ НЯКОЙ-СПЕШНО Е, МОЛЯ! зНАМ, ЧЕ СТЕ ПЕЧЕНИ-МОЛЯ ДА МИ ПИШЕТЕ НА ЛИЧНИ ИЛИ НАПРАВО ТУК-ЩЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА!Сори, не видях, че пиша с вкл. капс-лук  Embarassed  Жената е от Пазарджик и е там-във вашата болница!Бебето е в кувьоз-родено е в първата седчица на 8-ми месец-надявам се да мине всичко добре! Praynig

# 200
  • Мнения: 2 577
Нямаше ме в града.
Благодарим за поканата от бебенцата, Скорпи, кажи подробности някаква кръвна група трябва ли?
Фани Мими, повече инфо можеш ли да ни дадеш за детето?

# 201
  • Мнения: 2 214
За съжаление не мога да дам кръв, с много низко налягане съм и не дават лекарите но мога да накарам някой, кажете трябва ли още и има ли значение каква група.

# 202
  • Мнения: 2 577
Лили, то трябваше за понеделник.  HugПредполагам са намерили хората. Трябваха още двама човека само.
Честит празник на всички!

# 203
  • Мнения: 2 577
на 12 юни от 10 часа кукления театър ще гостува на децата в дома в Лесичово с постановката КОСЕ БОСЕ.
Платила съм всичко общо 120лв с път и постановка.
С превоза за сега нещата са ужасно сложни. Фирми с лиценз искат космически суми, за да доведат децата в града.
Ако някой има желание и кола да отидем и ние - нека свирка Hug

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:04 от Луда Яна

# 204
  • Мнения: 2 577
Здравейте!
От Комплекса за социални услуги сме поканине за участие в дискусия на тема: Наблюдение на детския тред - механизъм, участници, цели.
Дата: 10 юни/сряда/ от 11 часа.


Около 20 юни мислим да заведем децата от бебешкия в детски кът и там да направим парти за рожденици.
На 12 юни Куклен театър - Пазарджик е ангажиран от нас за представление в с. Лесичово за децата от дома.
 Децата на убитат майка/ по-горе има линк/ имат нужда от дрешки. Учителката на двете момчета е помолила да помогнем. Бебенцето пък е на 1.5 г. и има нужда от памперси. В момента децата живеят при дядото.
Подробности за годинките на децата ще дам малко по-късно.

# 205
  • Мнения: 2 577
Днес видях едни невероятно щастливи деца.
Куклен театър  изиграха страхотно представление за тях - Косе Босе.
Първоначално възпитателките наредиха пейките много далече от сцената и декора, категорично отказаха да ги преместят по-близо, защото щели да да пречат децата на актьорите, но ги убедихме и ги преместихме. Ми те децата не мръднаха, толкова бяха захласнати. Участваха активно в сцената, в репликите, подаваха реплики и те. Тази постановка е една от най-награждаваните, дори в Турция са били с нея имат и награди за актьорско майсторство точно в тази постановка. Очарована съм от сърцата на тези хора и от таланта им да грабнат вниманието на децата.Накрая всички дечица получиха лакомства и дъвки.И там бройката е намаляла, вече не са 45 а 31 дечица, има осиновени. Най-накрая са направени нови шкафчета в санитарните помещения и щори за горните етажи.
Снимки ще ви дам по-късно.
Благодарности на Петър Цветков от Пазарджик , кой то дари игрчакина децата на стойност 200лв.

# 206
# 207
  • Мнения: 163
Личи си ,че децата са били много щастливи Peace Peace Peace.

# 208
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Hug Hug наистина изглежда страхотно! Браво момичета!
А това ме впечатли още повече!
И там бройката е намаляла, вече не са 45 а 31 дечица, има осиновени. Най-накрая са направени нови шкафчета в санитарните помещения и щори за горните етажи.

  Peace
  bouquet

# 209

Общи условия

Активация на акаунт