Нова седмица,нов късмет,чакаме с нетърпение положителния тест!(02.03-08.03)

  • 13 124
  • 283
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 2 246
yani4ka_83, страхотна новина! Знаех си аз, че има скрити положителни тестчета! Спокойна бременост ти пожелавам и дано да са две!  newsm44

nana5kova, спокойно! Всичко ще е наред!

# 166
  • София
  • Мнения: 5 579
Мила Яничка, изпращам ти цялата положителна енергия на света! Честито, миличка! Лека и безпроблемна бременност ти желая и живо и здраво бебче на финала!  newsm51

Нана, надявам се нещата да се подредят и на следващия преглед да видите сърчице.  Praynig

# 167
  • Мнения: 7 201
E, най-после да си кажеш, сладурко!!!
Аз ти честитих седмица преди това...
И аз,и аз. newsm44 newsm68
Но и тук-Честито,Яничке!
Радвам се искрено за теб и ти желая и 2те точици да станат пухкави бебчета!
Лека и безпроблемна до края!  bouquet  bouquet

# 168
  • Мнения: 3 695
 yani4ka_83 супер, дано всичко да е наред  Hug

# 169
  • Мнения: 1 775
Валичка, Яничка, честито, мили момичета!  bouquet
Яничка, сигурна съм, че и двете точици ще растат и скоро ще чуеш две сърчица. Желая ти го от все сърце!
Нана, стискам палци всичко да е наред и скоро и ти да чуеш сърчице, за да ти отпаднат всички притеснения и да си караш една спокойна и лека бременност от тук нататък. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 170
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
yani4ka_83,   bouquet честити две точици, от сърце ти пожелавам и двете ембриончета да се развият нормално и да си родиш и отгледаш две прекрасни дечица.  Heart Eyes Hug
Така се радвам за вас, момичета.  Party Темичката се оживи, точно това и трябваше, дано да вдъхне още по - силен кураж на тръпнещите и нечакащи съфорумки, за това отчитайте и следващите положителни тестчета по - скоро.  Mr. Green
nana5kova, не се натоварвай с излишни негативни помисли,  Naughty така само ще си навредиш повече. Имай вяра и на следващия преглед ще чуете вече сърчицето, момичетата са прави, че на този етап е нормално само точицата да се види. Почивай си повечко и ни дръж в течение, ние всички сме с теб и те подкрепяме.  Hug  bouquet

# 171
  • Мнения: 112
Яничка чета чета и не мога да схвана истина ли е!Много се радвам за теб, заслужаваш цялото това двойно щастие да ти се стовари на главата HugПожелавам ти от все сърце два сладки бебока Hug

# 172
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Валичка, Яничка, честито-о-о-о! Желая ви бременност без проблеми и здави бебоци, когато си му дойде времето!  
Яничка, дано, дано и двете точици да си се развият нормално.

Ех, че хубав ден!  

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Яничка, страшно се радвам за теб  Hug Честита радост   bouquet Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност с две розови бебчета накрая!!!  Heart Eyes
Валичка, Честито и на теб   bouquet

# 174
  • Мнения: 576
yanichka ЧЕСТИТОООО !!!. Толкова много се радвам за теб миличка. Господ да е с теб и ноември месец да гушкаш две живи и здрави бебчета  Hug Hug Hug

nana5kova, спокойно, нормално е да е само точица  Hug
valichkaa, Честито и на теб...много лека и хубава бременност с живо и здраво бебче на финала  Hug

# 175
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Яничка, страхотна новина  newsm44 newsm44 newsm44 . Честито, мнооого ...мнооогооо се радвам  newsm44 . Дано, дано и двете точици да се развият  newsm17 . Много силно те  Hug .  Оххх, много обичам близнаци. Моя мъж има брат близнак ... ама това е друга тема...

Ох, страхотни петъчни новини. Ех, какъв финал самооооо  newsm68 . Гушкам ви всички  Hug Hug Hug
Чакам още хубави новини.... надушвам ги вече  gydi макар и от далече  Laughing

# 176
  • София
  • Мнения: 3 860
Ехаааа какви хубави новини  Joy
Честито на новите бремелинки, безпроблемна бременност ви жалая и сладки бебоци на финала  Hug
Яничка стискам палци да няма проблеми и да се сдобиете с близначета след 8 месеца  Party
Оказа се че и моито мъж има близнаци в рода-еднояйчни и аз тайничко си се надявам ама и едно да е няма да се сърдя Blush
Нана спокойно сега наистина е най-важно да си почиваш и да си мислиш хубави неща  Hug
Хубав ден момичета  Hug

# 177
  • София
  • Мнения: 2 613
Не мога да не се включа да честитя на Яничка- честито, много се радвам за теб, много, много  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
nana5kova- аз на 10 дни закъснение имах само плоден сак (бях с късна овулация), седмица след това имах вече и точица и сърчице, така че, спокойно, другия път ще видиш и сърчицето Hug

# 178
  • Мнения: 257
˙·٠ pretty٠·˙ ,уплаши ни,бе мила Heart EyesДобре,че се включи.Аз дори и в други теми те търсих  Hug Радвам се,че си добре!  bouquet
yani4ka_83 честито!!!Дано всичко е наред и двете точици станат две сладки бебчета! Mr. Green Лека бременност!

# 179
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Здравейте,отдавна не съм писала.yani4ka_83 и valichkaa честито и дано всичко мине добре и накрая да се похвалите с пухккави бебоци.·٠ pretty٠·сега разбрах и за теб,много се радвам PraynigТози месец правя 3 месеца след операцията и сме готови да започнем нови опити за правене на бебчо.Моля ви стискайте ми палци ,защото много ме е страх да не стане като предния път.Благодаря и извинявайте.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт