Кое е най-странното или откачено нещо, което сте яли

  • 8 435
  • 152
  •   1
Отговори
# 60
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Манджа с косъм. Sick Няма да ви казвам на гости как се пази самообладание. Crazy

# 61
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
В Китай - супа от риба, която беше сервирана в едно такова като леген и главата и опашката на рибата стърчаха от двете страни на легена. Самата супа беше с цвят на размито прясно мляко . Алтернативата беше едно пилешко със зеленчуци, от което като си сипах, в порцията ми попадна крак.На кокошката. С нокти.
( после като разказвах на мъж ми ,той каза, че най-вусната пилешка супа се правела именно с крака...)

# 62
  • Мнения: 573
Навремето на село ,баба ми беше наготвила таралеж Sick

# 63
  • Мнения: 9 814
Яла съм котка- едни приятели ме излъгаха, че е заек.
А от баща ми и приятелите му, запалени ловци съм яла като дете какви ли не гадости:
Супа от катеричка  ooooh! още ми е мъчно като се сетя, излъгаха ме, че е от пиле, а аз им се вързах. Чак след години баща ми ми ме светна какво е било животинчето.
Супа от врабчета, от гугутки, жабешки бутчета.
Смок с ориз, в Русия съм яла и еленско.
Абе нищо особено, друго си е сладко от калинки и супа с лайно.

# 64
  • Мнения: 2 827
Като деца сме си пекли на огън пера от гълъби Crazy...ставаха като солетки Mr. Green

А иначе наскоро, не е нещо изумително странно, но за пръв път опитах шоколад с люта чушка и много ме впечатли Wink

# 65
  • Мнения: 5 940
змия на керемида

# 66
  • Мнения: 1 100
Салата от краставици, поръсена с пудра захар - първо бях ужасена, но вече ми е любима;
Домати със зеле - ужасно захаросани;
Печен хек със сладък майонезен сос, ама много сладък - като за десерт.
Изобщо всякакви основни ястия, на които не би трябвало да им се сложи захар, но има.
Едва запазвам самообладание, ако някой на нашата маса си поръча омар, охлюви или жабешки бутчета.
Най-ужасяващите: 1 хапка мозък - излъгаха ме, че е тиквичка със сирене. Sick и хамбургер с бекон - бяха ми объркали поръчката.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 143
Като деца сме си пекли на огън пера от гълъби Crazy...ставаха като солетки Mr. Green


Изби рибата с това!  Joy

Като малка съм яла цветове на акация, също и цветчетата на детелините, от тези лилавите, ако се сещате.
За странна комбинация - яла съм шпеков салам с мед, еми, не е толкова лошо, колкото звучи  hahaha
Охлюви веднъж си поръчах в ресторант, въобще не ги опитах, толкова лигави изглеждаха. А до ден днешен не мога да се престраша да хапна и жабешки бутчета.

# 68
  • Мнения: 22
Чак да са странни не са , като гледам направо са си популярни- жабешки бутчета,охлюви -нараво деликактес, и някои други страннотии!

# 69
  • Мнения: 497
Стриди. По-гнусно, гадно, откачено нещо от това може да е само сушито, но него нямам и намерение да опитам. Знам, че има "кулинарни первезници", за които стридите са върха в хранителната пирамида, но мен ме втриса от тях.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 23 980
Охлюви обичам. Моя мъж има задачата да ги събира, мие, чисти, аз само да лапам. Няколко варианта на готвене има, ама аз най-ги обичам печени на жар. Иначе ги правя сварени на салата с лук и магданоз, или на яхния.
Яла съм жабешки бутчета, костенурка (сега не бих яла по природозащитни съображения), акула (няма да ям пак, отново заради природозащитни мисли, много жестоко им събират перките, но бях ужасно любопитна да опитам), пъдпъдък (брои ли се за странно нещо?). И разбира се - алигатор. В Щатите, в ресторант, да не споменавам цената на порцията Money

# 71
  • Мнения: 4 586
А иначе наскоро, не е нещо изумително странно, но за пръв път опитах шоколад с люта чушка и много ме впечатли Wink
Най-отначало така са го ядяли шоколада в южна Америка. Ама не е било за простосмъртни, само за индианските вождове. Мнооого по късно един янки е успял да го втвърди и докара на блясък, но имал нужда от пари в брой и продал патента на съседа Nestle.

# 72
  • Мнения: 4 138
Стриди. По-гнусно, гадно, откачено нещо от това може да е само сушито, но него нямам и намерение да опитам. Знам, че има "кулинарни первезници", за които стридите са върха в хранителната пирамида, но мен ме втриса от тях.

аууууууууууу, какви сквернословия Mr. Green
сипваш му малко лимоново сокче, то се свива, и шшшшшшшмрък. после поливаш обилно със студена водка или бяло вино. убавиня.
прилича на сопол, ама вкусен...........

а на сушито пък какво му е гадното. водорасли, ориз и примерно авокадо. ми вкусно.........не е задължително да е със сурова риба, ако не обичаш.

# 73
  • Мнения: 2 827
А иначе наскоро, не е нещо изумително странно, но за пръв път опитах шоколад с люта чушка и много ме впечатли Wink
Най-отначало така са го ядяли шоколада в южна Америка. Ама не е било за простосмъртни, само за индианските вождове. Мнооого по късно един янки е успял да го втвърди и докара на блясък, но имал нужда от пари в брой и продал патента на съседа Nestle.
Този, който опитах беше на Милка, от лимитираната им серия...супер икономично е, защото второто парченце започва да те закашля вече Laughing

# 74
  • Мнения: 2 827
Като деца сме си пекли на огън пера от гълъби Crazy...ставаха като солетки Mr. Green


Изби рибата с това!  Joy

Да бе, перата изгаряха и оставаше костта Crazy...хруп-хруп Joy

Общи условия

Активация на акаунт