Пролетта идва, а юнското човече не спира да рита - Тема № 42

  • 14 918
  • 286
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 25
gmarinova по бебешките магазини продават комплекти от пелени. Един комплект включва: голяма памучна пелена(удобна да я поставих под бебето или да отидеш с нея на консултация, където ти трябва да си носиш, за да сложиш голото бебе върху нея), малка памучна пелена(сгъната на четири я слагаш под главата на бебето и я сменяш ежедневно, защото много връщат в началото, вместо възглавничка), голяма тензухена пелена(аз изцяло с такива попивах нежната кожа между крачетата, а не с хавлийка) и малка тензухена пелена(може да се подсушава устата с нея като върне след хранене, ако нямаш малки памучни кърпички или аз ги ползвах като махнахме памперса миналата година и ги слагах в гащите на Габи). Аз лично ти препоръчвам да си купиш 6 такива комплекта.  Peace

petia_tag много интересна информация...и аз се чудех от къде да се купят такива пеленки, защото исках да си имам въпрек иновациите които има по магазините! Тенк ю...6 комплекта не са ли множко! Няма ли само от по-малките пеленки повече и по отделно да се продават?

# 196
  • Мнения: 57
Petia, както винаги си изчерпателна, благодаря!  Hug

А моята баба какво ми каза по повод на малкият ми племенник (бебе още): като го вземела на ръце, като му притиснела ръчичките и краченцата в скута си, и той се укротявал и заспивал. ..... Тя постоянно може да държи бебето, докато спи или яде, изпитва неистово желание да го дондурка и да му пее интензивни ритмични мелодийки от типа дан-дугу-дугу. Освен това може да оплете един тон дрешки за всеки случай Simple Smile Тя, милата мина 80г. и по професия е начален педагог. Изгледала ни е 4ма внуци обаче не мога да се съглася да ми стиска бебето и да го люлее. Ще падат караници Simple Smile но ще е забавно!

# 197
  • Мнения: 136
Вечер, преди да заспя, все по-често си мисля за самото раждане и все повече ме хваща страх. Да ви призная, още не съм изгледала нито един филм за ражданията и ме е страх да изгледам, както и да се информирам съвсем детайлно какво ме очаква. Дори затова все още отлагам да се запиша за Отворените врати в МД, сигурна съм, че ще се стресна от видяното или чутото, ако има раждаща майка в момента.

Не знам как да преодолея този страх  Sad

Вече нямам пръсти на ръцете, а едни кебапчета  Crazy  Лошото е, че като ги погледна и се сещам за истинските такива и огладнявам  ooooh!   На път съм да се превърна в нещо огромно към края  newsm78

# 198
  • София
  • Мнения: 2 658
gmarinova по бебешките магазини продават комплекти от пелени. Един комплект включва: голяма памучна пелена(удобна да я поставих под бебето или да отидеш с нея на консултация, където ти трябва да си носиш, за да сложиш голото бебе върху нея), малка памучна пелена(сгъната на четири я слагаш под главата на бебето и я сменяш ежедневно, защото много връщат в началото, вместо възглавничка), голяма тензухена пелена(аз изцяло с такива попивах нежната кожа между крачетата, а не с хавлийка) и малка тензухена пелена(може да се подсушава устата с нея като върне след хранене, ако нямаш малки памучни кърпички или аз ги ползвах като махнахме памперса миналата година и ги слагах в гащите на Габи). Аз лично ти препоръчвам да си купиш 6 такива комплекта.  Peace

petia_tag много интересна информация...и аз се чудех от къде да се купят такива пеленки, защото исках да си имам въпрек иновациите които има по магазините! Тенк ю...6 комплекта не са ли множко! Няма ли само от по-малките пеленки повече и по отделно да се продават?
Ами не са много, те се сменят ежедневно, под главата, за дупето, за слагане да легне върху нея, иначе трябва да ги переш на ръка, за да си имаш винаги под ръка сухи и изгладени.

# 199
  • Мнения: 989
Добър ден от мен! Не казвам добро утро, защото моят мъж тръгна рано към Бургас по работа и аз съм будна още от 5.00  Crazy Много обичам ранните утрини. Тъкмо започна да става леко светло (към 06.10) и птичките се разпяха толкова хубаво. А и нали няма движение толкова рано сутрин и се чуваха толкова ясно гласчетата им.

Jenist, на мен по ми харесва кошарката George, защото и на мен не ми харесва особено опцията с махането на пръчките. А и аз съм чувала разни неща за люлеенето на бебто.

# 200
Запис4е и от мен тази сутрин Hug
Моми4ета ,мозе би сте разискавали ве4е тази теми4ка но аз нали не съм била 2 месеца с вас та за това ,
имате ли списък с покупки за новородено ?адски съм объркана какво тябва да купувам  Sad!помахайте! Grinning

# 201
  • Мнения: 117
.............някой има ли отзиви за колички Бертони? Confused
Колкто и колички да гледам ,погледа ми все се спира на модел на Бертонитоооооо

# 202
  • Мнения: 4
Jenist, люлката винаги може да се застопори. Всички кошари с люлка предлагат тази опция, така, че не се колебай, ами взимай с люлка Simple Smile Все ще ти послужи  рано или късно Simple Smile

Здравейте мами Simple Smile

Естествено,че ни тежат коремчетата Simple Smile

За мазане на крака използвам едни кремчета на билкова основа, които се продават в нашите "Пикадили" супер маркети и съм много доволна. Струва по 6 лв. кутийката, а съдържанието е доста. Аз ползвам тези кремчета още преди да забременея. С редовното ползване много облекчават. Krauterhof с червен кестен е препоръчително Simple Smile Доста бременелки ползват тази козметика.

# 203
  • Мнения: 9 814
.............някой има ли отзиви за колички Бертони? Confused
Колкто и колички да гледам ,погледа ми все се спира на модел на Бертонитоооооо


Аз имам две колички Бертони- едната е старата на Кати, а другата нова, която взех преди по-малко от седмица.
Доволна съм от марката. Питай нещо конкретно.
Ето това е новата количка:  http://family-bg.com/prX_3732.htm?osCsid=501041c1776f926871409b48f177935

# 204
  • Мнения: 4
Бубичка, и аз съм се спряла на бертонито Simple Smile Но още не съм ходила да ги оглеждам отблизо Simple Smile Мисля,че са хубави - защо не Simple Smile...

# 205
SONEBODYблагодаря много Hug

# 206
  • София
  • Мнения: 2 132
Привет и от мен днес  Hug
Като гледам става въпрос за бертони , та и аз да попитам: Някой виждал ли е Рок енд Рол на живо?
Търся я по магазините, но никъде я няма изложена.

# 207
  • Мнения: 4
BEATRIKS, честно да ти кажа аз лично не мога да ти помогна, защото също нищо не съм купувала, понеже мисля,че е твърде рано... все пак имам още 2 месеца до края...,че и 1-2 седмици Simple Smile Има достатъчно време за всичко Simple Smile Ако отидеш в 1 бебешки магазин винаги могат да ти дадат списък с необходимите покупки за новородено бебе  newsm07

# 208
  • Мнения: 4
Geraldine, и аз съм се спряла на този модел!!! Но не съм го виждала на живо Sad

# 209
  • Мнения: 136
Много ми харесват цветовете на моделите на Бертони, на снимките са страшно нежни.

Франчи, новата в какъв цвят я взе? Зеленкото изглежда страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт