Пролетните ви парфюми 5

  • 14 693
  • 374
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 331
Ох, ами сега... newsm78 аз съм използвала само класическата отрова и нищо не ме е завладявало толкова...иска ми се да е най-близкото до нея...
За едно съм сигурна, обаче-няма да си поръчам зелената отрова... Peace
Много ви благодаря!

# 301
  • Мнения: 4 249
Дааа, искам и аз нова отрова, но може би още е рано - Миднайт все още е бебе Laughing Да, тук вали сняг все едно е Нова година Shocked - навън е бяло вече Sad Жаки - кажи за О Премиер Peace

Били, за нищо Peace

# 302
  • Мнения: 13 627
Жаки Били май пита за Poison,  а не Pure Poison.
Aз за това и се поправих  Laughing Нещо не съм видяла правилно 1вия път
Аз О  Премиер го имам от скоро...и бях забравила да го добавя в списъка. Аз ти казах, че някои ги забравям, защото ги държа на различни места. По принцип на видно място са ми само 5 парфюма. Сега, както ми е студено и вали сняг го чувствам много добре. Много нежен и уюутен. Успокояващ аромат Simple Smile
казах, ама не си видяла от толкова отрови Simple Smile

# 303
  • Мнения: 4 249
Ами от толкова отрова ми се е замъглил погледа Laughing Laughing сега видях Peace Не знаех, че е твой тип Simple Smile

# 304
  • Мнения: 2 590
Били, а пробвала ли си Адикта(може да ме обвините в пристрастие), обаче смятам ,че се доближава до класическата отрова, щом искаш нещо сходно, мисля че ще ти допадне.
П.С. Дано тук не завали сняг, че ще ми провали тренировките.

# 305
  • Мнения: 13 627
Ами честно казано уж не е Simple Smile Но ми го подариха и реших да пробвам ( и сега се чувствам добре с него )

# 306
  • Мнения: 2 590
Хм щом ти е харесал и на теб май ще взема и аз да го пробвам. Въпреки, че аз не съм много много по Шанелите.

# 307
  • Мнения: 13 627
Малко е ретро, но и аз много често си променям настроението и вкуса ( зодия близнаци съм Grinning ) И сега съм в такова настроение, че ми харесва и се чувствам добре с него. Много женствен аромат и малко носталгичен..

Вили сега гледах в един немски сайт времето за Варна! Имаш късмет до сряда поне ще е сухо и слънчево. Те много познават там! Искам и аз да живея във Варна Crossing Arms

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 16:29 от Jaquie

# 308
  • Мнения: 522
Е най- сетне се отърсих от работата да ви почета малко. Споко софиянци и утре ще вали сняг при вас, но съм ви изпратила гориво да ви разчистят утре улиците  Joy
При нас е супер време, дано да се задържи и двата почивни дни така, да разходя малката ми мишка. Казах ли ви че любият и парфюм от сега - на 4 години е Ябълката на Нина Ричи.

# 309
  • Мнения: 2 331
Били, а пробвала ли си Адикта(може да ме обвините в пристрастие), обаче смятам ,че се доближава до класическата отрова, щом искаш нещо сходно, мисля че ще ти допадне.
П.С. Дано тук не завали сняг, че ще ми провали тренировките.
Не съм.Обаче, четох описанието му сега и вече съм съвсем, съвсем объркана.ТРЯБВА да е един парфюм, а вече искам три-класическата и среднощната отрова и адикта...Ей затова, досега само ви мятах по един поглед и бягах...ноооооооооо...не устоях.

# 310
  • Мнения: 2 590
Хах и аз така само мятах по един поглед и бягах от тук, но вече не можеш да ме изкараш  Joy Пристрастена съм

# 311
  • виртуално
  • Мнения: 2 877
Лошото е,че  а съм метнала един поглед - а съм купила нещо  Wink

# 312
  • Мнения: 4 249
Момичета най - накрая ми пристигна Ултравиолет Самър Поп - много приятно парфюмче, тамън за топло, лятно време (къде е топлотоооо времеееее) - в началото приятен и свеж грейпфрут с някакви леки зелени ноти и после хоп! зад ъгъла изскача някакъв братовчед на класическия Ултравиолет, много по - лек и нежен, харесва ми и без това съм наредила само тежки и зимни аромати и имам едва два за топло, този третия Grinning

Паола добре, че си ти - иначе ще загинем в снега Grinning -навън е ужассссс, направо си е бяло ooooh!

# 313
  • Мнения: 2 590
Заповядайте във Варна, поне докато отмине снега и лошото време, аз много обичам гости  Hug

# 314
  • Мнения: 4 249
Стягам куфарите и идвам да знаеш, да ни си канила така безразсъдно Laughing, тук става все по -зле, няма скоро да прибирам тежките зимни аромати Grinning

Общи условия

Активация на акаунт