LaRedoute.fr - 107 - Всичко за поръчката!

  • 88 618
  • 1 723
  •   2
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 177
сори, току що сте написали...  Embarassed

# 1 561
  • София
  • Мнения: 145

Etna, би ли измерила полата колко е дълга, цвета й кой е и ако е розово-червения хубав ли е? И втория ми въпрос е за панталона отговаря ли си на номера?


Да,полата е розово-червената.Цветът е като на снимката в сайта-пастелен,нито ярък,нито много блед.Дължината на моята (№38) е 83 см.,а талията 37/38 см.Панталонът не знам дали си отговаря на номера,но ето размери за №36 ,да си прецениш- талия около 38 см.,ханш 45/46 см.,дълбочина отпред 21.5 см. Peace

# 1 562
  • Мнения: 26

Една майка беше писала че изглежда много гъзарска  Crazy
И аз съм си наточила зъбите за нея.

А имате знаете ли този лот умален ли е?
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-et-chemise-bebe-garcon-oka … &numberpage=1

Отговаря на височината!

# 1 563
  • Мнения: 116
  Hug Благодаря!   bouquet

# 1 564
  • Мнения: 681
Привет момичета  Hug
Влизам само за протокола,днес получих колет от 28.01  Whistling и пакет от 17.03  Party
Остана ми един пакет само от 22.01,надявам се и него да получа скоро и да приключа с януарските и да си чакам спокойно мартенските  Mr. Green
Всичко е коментирано,доволна съм,но не мога да пусна снимки за сега,че от известно време имам проблем с фотоапарата  Confused

# 1 565
  • Мнения: 2 577
http://www.laredoute.fr/vente-robe-longue-redoute-creation.aspx? … &numberpage=1
моля ако някой е взимал тази рокля да си даде мнението. Изглежда ми доста прозрачна, има ли подплата?
Ако има някой актуални снимки...
ще съм ви много блягодарна, че се чудя цял ден

# 1 566
  • Мнения: 594
Хавлиените кърпи за задействане кода за безплатната доставка.

Бяха ли намалени кърпите, когато пуска поръчка. Ако са били на редовна цена, моля те да дадеш референтния им номер  Praynig

Бяха намалени на 2.70 евро комплекта (белите) и задействаха кода  Peace Референтния им номер беше 5503590. Дано съм била от полза...

# 1 567
  • Бургас
  • Мнения: 6 287
Здравейте, да ви попитам отново за връщането на артикули.
Изчетох описанието в първия пост, там пише, че трябва първо да им пиша в контактната форма (предполагам тази, в която се пише за забавянето на поръчките и др.). Но там няма подобно описание за връщане, което се посочва - ето тази фраза BON D'ECHANGE OU DE RETOUR.
Та на тази форма ли трябва да им пиша или имейл в свободен текст?

# 1 568
  • Мнения: 506
аз им писах директно от сайта след като се логнах,но понеже връщането е по мое желание ми казаха да приложа и №на картата си освен стоката,за да си вземат таксите
интересно е,че таксите едва ли ще са над10евро,а такива преводи неминават често newsm78

# 1 569
  • Бургас
  • Мнения: 114
pepi7096, референтният номер на хавлиите, когато бяха на 4.50, е същият като този, който е дала anji78 (5503590), така че няма да стане хватката.

# 1 570
  • Мнения: 252
Да отчета колет на митница с поръчка от 08/02. Нещата са коментирани. Тези дънки . Са един размер по-големи от моя, но с компромис, стават за носене. Платът е много хубав. По-плътен е и според мен не е за лятото. Блузите също са коментирани. Трикото не е лошо и са симпатични. И едно детско раирано пуловерче от кръглите цени. Като за цена от 2 евро, е хубаво. Малко е криво около деколтето.

# 1 571
  • Мнения: 482
И аз днес получих митническо известие за поръчка от 07.03.

# 1 572
  • Мнения: 1 140
anji78 , 0033 , благодаря ви!   bouquet  Значи продължавам да търся нещо ненамалено за около 7 евро Mr. Green Ако някой се сеща за нещо такова, моля да сподели.

# 1 573
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
pepi7096 тези момчешки шорти ще ти вършат ли работа?виждам,че имаш момче!
http://www.laredoute.fr/vente-short-enfant-garcon-redoute-creati … &numberpage=3

# 1 574
  • sofia
  • Мнения: 4 296
и аз да си кажа, днес имам известие за митницата, 31.01 ми беше поръчката, вече съм си взела всичко и мога да поръчвам с нови сили. По закона на гадостите в тази поръчка има едни маратонки за прииятел на брат ми и си мислеше човека, че няма да дойдат, ама аз го убеждавах, че всичко ще е точно и че поръчките идват хаотично, защото преди 10 дни си взех тези от 2 и 5.02 и той се беше отказал

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт