СТРАСТИ - Градините в СОФИЯ

  • 45 591
  • 1 417
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 993
Момичета, утре трябва да се стегнем и да изкараме писмото до ББ, че няма време...Днес бях предимно навън и нищо не съм работила по него... Embarassed
zvanche, bubche, на вас разчитам!  Hug
И дано Плодова фея се включи скоро и да пусне окончателния текст на исканията.

# 736
  • гр.София
  • Мнения: 4 179
  Имам и аз листовки вече. Поемам някои части на Люлин, Филиповци  и от понеделник-Центъра.
 Ще слагам най-вече на чистачките на колите ,в които има детски столчета Wink
 Хубаво е обявите,които сме закачили(залепили) по стълбове или дървета ден-два след това да минем да махнем-да не правим боклук.
 Спирките са добро място също.


Опитвам да пусна линк,но не става, че и пише-недостъпно. Това е справка докъде е стигнало искането ни за протеста в Деловодна справка на СО.
 Преписвам го по този повод.
данни за документ
Номер на документ: 49 00-310
Дата на завеждане 06.04.2009 12:54:24
Тип: Уведомление
Относно: протест пред СО на 16.04.2009 г. от 10.30 до 12 ч. срещу непредприемането на адекватни мерки и политика за осигуряване на места в детските градини 
Дата на приключване: Документът не е приключен. 
последна резолюция:
Резолиращ   Юлия Рачева Ненкова


Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 22:18 от blanc

# 737
  • Мнения: 4 465
 Имам и аз листовки вече. Поемам някои части на Люлин, Филиповци  и от понеделник-Центъра.
 Ще слагам най-вече на чистачките на колите ,в които има детски столчета Wink
 Хубаво е обявите,които сме закачили(залепили) по стълбове или дървета ден-два след това да минем да махнем-да не правим боклук.
 Спирките са добро място също.

Спокойно. Няма нужда да ги махаш. Сигурна съм че всички, които се занимават с хигиенизирането на София ще бъдат особено бдителни и ще свършат своевременно тази работа. Току виж се разчуло.

# 738
  • София
  • Мнения: 4 913
reniris, сигурно се опитваш пак да влезнеш с ЕГН-то на детето си, а вече трябва да напишеш адреса на електронната си поща и отдолу паролата си.
сладурана     bouquet точно , ще те черпя (на протеста)  Hug ако имаме време   Mr. Green
На работа съм и няма как да присъствам на протестаааа  newsm45 !
Ти викай и за мене  Wink  Hug!

Предполагам, че от утре вече не би трябвало да има никакви червени надписи повече и ще можем да влезнем.

# 739
  • Мнения: 1 195
.........................
Хубаво е обявите,които сме закачили(залепили) по стълбове или дървета ден-два след това да минем да махнем-да не правим боклук.

и аз си мислих същото  Peace на 17-ти ще мина да си събера всичко което съм разлепила  Mr. Green

Ели (Hrisa)  Joy Joy Joy Joy Joy аааа аз ще следя и ако някой ги махне преди 16-ти пак ще лепя  Twisted Evil

# 740
Аз към 19.00 часа попитах какво означава това ДНЕС - защото така обеща г-на .......Уви явно ДНЕС не е било за ДНЕС, а за утре  Grinning, работния ден свърши все пак и всички си висим на червения надпис.И пак усещам, че ще има  хора стоящи в офисите си денонощно, защото нямат нет в къщи .........И пак после някой си платил пък влязъл ...........Както някакво майче беше казало в предишните теми ЕМИ ОПРЕДЕЛЕНО СЕ ЧУВСТВАМ ДИСКРИМИНИРАНА! ! ! ! !

# 741
  • София
  • Мнения: 3 127
Разлепих на няколко места около блока ни и на детската площадка.  Peace
Мисля да разглася и във Facebook-a.

 Това е справка докъде е стигнало искането ни за протеста в Деловодна справка на СО.
 

Има ли някаква вероятност протестът да не бъде разрешен? Какво правим тогава?

# 742
  • гр.София
  • Мнения: 4 179
Разлепих на няколко места около блока ни и на детската площадка.  Peace
Мисля да разглася и във Facebook-a.

 Това е справка докъде е стигнало искането ни за протеста в Деловодна справка на СО.
 

Има ли някаква вероятност протестът да не бъде разрешен? Какво правим тогава?

 Направо не смея да си го помисля Confused
 Отиваме на разходка по Московска.

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 864
И така г-н Джонев до къде я докарахме Mr. Green Само не казвайте "до под кривата круша" ,че и мен и Вас ще ни изядат  с парцалките Twisted Evil
Бубче, ти към Сирма или към Общината работиш, че нещо не схванах newsm78

# 744
  • Мнения: 3 993

Има ли някаква вероятност протестът да не бъде разрешен? Какво правим тогава?

Твърде малка според мен. Какво правим тогава - разбиваме ги на пух и прах из медиите, че тенденциозно не разрешават протеста, като че ли ги е страх от недоволството на родители и деца...смешна работа би било...изборна е годината...имам и още предположения, но ще си ги запазя, не мисля,че ще се случи.  Peace

# 745
  • София
  • Мнения: 1 541

 Отиваме на разходка по Московска.
много ясно  Mr. Green датата и часа са определени  Peace кои на протест кои на разходка важно е там да сме всички   Hug

# 746
  • гр.София
  • Мнения: 4 179
 Нова тв и в късните новини не показаха репортажа. Сигурно остава за утре.

# 747
  • Мнения: 560

 Отиваме на разходка по Московска.
много ясно  Mr. Green датата и часа са определени  Peace кои на протест кои на разходка важно е там да сме всички   Hug

И ще сме!  Peace 

Господин Кмета, вместо да мисли как да стане премиер, да помисли как да спечели електората.

# 748
  • Мнения: 3 993
Нова тв и в късните новини не показаха репортажа. Сигурно остава за утре.

Забравих да гледам. Може би остава за утре.

# 749
  • Мнения: 690
Незнайно защо досега не съм влизала в темата, сигурно щото в нашия квартал даже няма детска градина, щото Общината преди годинои е продала старата и дарения терен за такава (или поне площадка, защото дори и такава нямаме в квартала)  ooooh!

Твърдо съм решена обаче да подкрепя протеста и да се класирам и с двете деца, та дано се разреват и поне им надуят главите на тези "компететентни" люде. Ще разлепя листовки в кв. Витоша  Peace

Между другото да ви кажа, че Директора на Дирекция "Образование" при СО дори не прави разлика между квартал и район Витоша, камо ли да може да им реши проблемите, но иначе отговорите на жалбите ми винаги почват със "Запознати сме с проблемите на квартала и правим всичко възможно, но..."

Общи условия

Активация на акаунт