Burgas Plaza и нови вериги магазини в Бургас !

  • 47 728
  • 505
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 298
The_Sunrise по повод поста ти за развалените салати,да те питам-няма ли такава процедура в Кауфланд,като е развалено да го рекламираш и да ти върнат парите? Защото в Карфур е така-вчера върнахме парите за 2 пресни млека,които уж бяха в срок,пък вкиснати  Thinking

Права си за касите,че са малки и неудобни  Tired

# 121
  • Мнения: 262
Ами сигурно е възможно , ама тъкмо се бяхме прибрали за вечеря и не ни се занимаваше да се връщаме , иначе отначало това беше и моята реакция , да отида и да им ги върна.

Реших , че за 3.50 няма да се занимавам , просто няма да си давам парите повече там  Sunglasses

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 723
Айде и аз да се поФаля че се заимах с обувчици на Дайхман  Grinning
Лилавки сладурски и засега изглеждат удобни-ще докладвам след седмица как са Wink
Хубавото е че са с 2месеца гаранция и мисля от утре да ги мятам да видим как ще са Grinning

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Цитат на: Nedialka_81 link=topic=383743.msg10772696#msg10772696 date=123877[color=red
!!!ИМПУЛСЕН_ТЕЛЕФОН!!![/color]]
Айде и аз да се поФаля че се заимах с обувчици на Дайхман  Grinning
Лилавки сладурски и засега изглеждат удобни-ще докладвам след седмица как са Wink
Хубавото е че са с 2месеца гаранция и мисля от утре да ги мятам да видим как ще са Grinning


2 месеца? Това е супер!
Честито!
Дай снимчица да ги видим. А и който друг се е сдобил с обувчици от Дайхман, дайте снимки!  Simple Smile

П.П. К'ъв е тоя импулсен телефон, който излиза в цитата???

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 723

Един Господ знае newsm78 Не съм го писала аз Grinning

Иначе обувчиците са от брошурата стр.2 №5 39,90лв
лилавите със светлия ток Peace

# 125
  • Мнения: 2 577
А има ли последно детски кът? Че с малката не знам дали ще се справя  Thinking
Аз мислех да отида поне след 3-2 седмици още, ама вие ще изкупите света  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 111
На мен ми се размина тая вечер ходенето у МОЛ-а.Отивам да пия. Whistling

# 127
  • у нас
  • Мнения: 5 746
А има ли последно детски кът? Че с малката не знам дали ще се справя  Thinking
Аз мислех да отида поне след 3-2 седмици още, ама вие ще изкупите света  Mr. Green

като раздаваха брошури в центъра преди да отвори Карфура казваха, че ще има аниматори. Но не съм видяла нищо, което да прилича на кът. Незнам, може още да не е готово. Но иначе може да минеш по-бързо, и да не чакаш на дългите опашки, ако си с детето на касата - Майки с деца и инвалиди, на която каса почти не се виждат такива хора.  Peace

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 723
Синарко тая каса вчера изобщо не бачкаше Crossing Arms
Иначе е №13
Ние бяхме в МОЛ-а от 2,30ч до 6ч и тя изобщо не работеше
и си чакахме културно на друга каса Peace

Иначе аз също не видях детски кът,
даже и наченки на такъв newsm78
Интересно ми е къде ще е ситуиран,
че нещо не виждам място за него Whistling

Джи сменям разходка в Мол-а
за питие някъде Laughing

# 129
  • у нас
  • Мнения: 5 746
Недялка, вие с бебето ли бяхте? Що не се обадихте да дойде касиерка, бе, чадо? Нали има отговорници.  Как пък не да чакам. Аз първия ден пуснах корени там на опашката,  ooooh! ама бях без беба, ама бая мами с колички ги насочих от къде да минат по-бързо   Peace

Аз пък сменям питие за разходка в Мол-а  Heart Eyes Hug Peace

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ми с нея няма как -ние савми си се гледаме,
бабите далече и така Grinning
Ми охраната ни видя,касиерките ни видаха и нищо-
как да им кажа да дойде някой-
те сами като не се сещат,аз как да ги накарам Grinning
Вие чакахме марлко -15мин.
Просото ми направи впечатление че касата Не работеше Peace

# 131
  • у нас
  • Мнения: 5 746
Ми с нея няма как -ние савми си се гледаме,
бабите далече и така Grinning
Ми охраната ни видя,касиерките ни видаха и нищо-
как да им кажа да дойде някой-
те сами като не се сещат,аз как да ги накарам Grinning
Вие чакахме марлко -15мин.
Просото ми направи впечатление че касата Не работеше Peace



Незнам, може да е нещо инцидентно,нямам представа. Вие пак малко сте чакали, но е много изнервящо. Хората са все ядосани по опашките от това чакане. Виж в Кауфланда трябва да те обслужат до 5 мин. А в Карфура вероятно до 5 часа.  Thinking Трябва здрави нерви и търпение  Laughing

# 132
  • Мнения: 2 577
уф то с бебе става, ама с бяс, дето и в количка не седи .... не знам, по-скоро ще я оставя на майка ми

иначе взимам бебе на заем за 2-3 часа , да го разходя и да се вредя на касата   Mr. Green

# 133
  • у нас
  • Мнения: 5 746
уф то с бебе става, ама с бяс, дето и в количка не седи .... не знам, по-скоро ще я оставя на майка ми

иначе взимам бебе на заем за 2-3 часа , да го разходя и да се вредя на касата   Mr. Green
Joy

Направи ми впечатление, че има детски  колички като на Билата и Пикадили.  Peace

# 134
  • Мнения: 236
И ние днес  посетихме Мола Laughing
хареса ми много ....особено магазина за обувки Дайхман...и други де....ама има още много ,които тепърва ще отварят  Rolling Eyes...детски кът и аз не видях  Thinking
А да ви кажа за касите ....ейййй много мудни тезз касиерки бе...ннаредихме се ние  с малкия на опашката за бебета с майки,и разбира се само аз бях с количка ,ама викам айде няма ся да се правя ще чакам...ама една бабка ,катп взе да се натиска ,ей казвам ви отгоре щеше да ми се качи #2gunfire #2gunfire #Cussing out....казвам и че не вижда ли че  на опашката съм с предимство...ей оная кат ми отвори една уста що само на нея съм и казвал ,а на тези пред мен нищо Sick...казвам и ,ами то се иска малки усещане ...ама ...кво да ви казвам... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт