Тестчета със две черти през април за всички ни (30.03-05.04)

  • 10 813
  • 370
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 617
Марти, може да се доизчистваш... При мен след кюретажа тече два дни, после спря и чак след седмица прокапа пак точно по описания от теб начин. Казаха ми, че до около 10 дни може да тече, да спира, да почва, да се променя силата на течението. И според мен е рано както за ову, така и за цикъл. Ти ходи ли на профилактичен преглед след аборта?

# 301
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Добро утро  на всички   bouquet.Честито на всички видяли  EFP а на останалите търпение,кураж,много усмивки и  Hug


А да ви се оплача,вчера на прегледа казаха че не е херния а усложнение от операцията за извън маточна бременност.И така във

вторник ме приемат в Русе за изследвания а операцията ще е в сряда.

Забранявам ви да ме забравяте и ви разрешавам докато ме няма всички да ме изпреварите с  EFP newsm30 luvbed

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 11:19 от issi_82

# 302
  • Мнения: 2 617
Оооо, Иси, съжалявам! Дано мине леко и безпроблемно всичко! Praynig

# 303
  • Мнения: 3 641
Ваня74, честито.Пожелавам ти най-леката и красива бременнпост и здраво бебоче Hug
Ивенце,много съжалявам.Толкова се надявах Sad
Иси, ще се моля всичко да е наред и как може да си мисли,че някой ще те забрави Crossing Arms Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марти, и аз предполагам,че е някакво изчистване след кюртажа Rolling Eyes
nimfi4ka , успех на изпита Hug
Алчо-Въргалчо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesм, надявам се вече си почиваш подобаващо Hug
Фанта, още малко и после ще си супер Crazy
Доре, прекрасна закуска Heart Eyes
ARGHT... , съжалявам за цялата болка ,която сте преживели, вярвам обаче ,че всички ще имаме своето чудо Praynig
Ние вчера бяхме на преглед, всичко е наред. Само,че трябва да ходя на хефролог/явно имам стар бъбречен проблем/

# 304
  • Мнения: 205
Caritas, да ходих на 8 ден след аборта, т.е. миналия петък. доки каза, че матката се е свила до нормалните размери, а всичко вътре е чисто. Понатисна и яйчниците, опипа ги по скоро, после ме прегледа на ехограф и ми каза да спирам антибиотика. След това ми каза, а сега чакаме да то дойде до 30- 40 дни. Но това, което всички казват е до 40 дни, но не и от кой ден най-рано.

Жени, да може би е изчистване, но понеже ми беше спряло, че се зачудих. От една седмица не съм имала зацапвания. Затова си помислих, че може да е хормонално. Поне цицките вече спаднаха  Cryи спряха да ме болят  Laughing.
Между другото знаете ли колко време е необходимо на ЧХГ да падне до 0. newsm78 newsm78

# 305
  • Мнения: 219
issi_82, пожелавам ти от сърце всичко да мине по-най добрия начин и много скоро да бъдеш възнаградена за всичко, през което си минала  Hug

nimfi4ka, стискам палци за изпита!!!!!!

# 306
  • Мнения: 2 617
Марти, да е цикъл...? newsm78 Чак толкова бързо да се е възстановила лигавицата, да е нараснала и вече да е почнала да се излющва? Не знам... А за ЧХГ-то - доколкото си спомням, на тестовете за бременност пише, че може да даде фалшив резултат, ако си раждала или правила аборт в рамките на 8 седмици. Но това е индивидуално според мен и зависи колко е било количеството на хормона преди това. Преди да започнем отново опитите, си направих един тест просто за всеки случай (Шуър чек) и нямаше и следа от втора чертичка. Но така или иначе бяха минали повече от два месеца.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 15:30 от caritas

# 307
  • София
  • Мнения: 5 576
Мартина, цикълът ти може да дойде и на 10ти ден след абразио. Така че това може да е цикъл.  Щом прегледът ти е минал добре, спокойно дишай!  Hug  Първият цикъл може да бъде много по-необичаен (по-обилен или пък много по-оскъден). Вече вторият трябва да бъде, какъвто си ти е.

Иси, ще ти стискаме палци в сряда всичко да мине добре.  Praynig Praynig Praynig

# 308
  • Мнения: 1 765
Иси, къде и кой ще те оперира? Предполагам в Родилното в Гинекологията... newsm78 Стискам палци, всичко да мине добре.

Ива, съжалявам Hug

# 309
  • Мнения: 205
Прасковке, мерси много за инфото.  Grinning

И аз смятам, че след като на прегледа доки каза, че всичко е наред не би следвало да има притеснения.

Честно казано ми се иска да ми дойде и после още един път и послееееееееее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green EmbarassedМятам мъжо здраво. Не че сега не сме се метнали, ама да ги свалим гумите, че са ми гадни.

# 310
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Комикс операцията мисля че ще е във второ хирургично отделение и ще я прави др.Филев

# 311
  • Мнения: 1 765
Комикс операцията мисля че ще е във второ хирургично отделение и ще я прави др.Филев

Ясно, няма да е гинекологична, а коремна... Hug

Ваня, честито!  bouquet Лека бременност и напук на всички неприятности да гушкаш най-сладкия бебок Hug

# 312
  • Видин
  • Мнения: 961


Алчо-въргарчо, лакомнице Hug Hug Hug

Марти, според мен е нормално след аборт да имаш такива аномалий първият месец.
Нали прегледа е минал и всичко е наред PeaceНе се притеснявай Peace

Аз днес ходих да пускам хормони на 3-ти ден от цикъла.В поденелник вечерта ще си взема резултата Flutter
До тогава няма да мисля много, много и ще пийвам  по биричка в това хубаво време. Wink
Довечера сина ми има концерт по случай юбилей на господина им по народни танци.
Ще бъдат песни и танци два часа поне и от сега чакам с нетърпение да дойде довечера Grinning
Честито на успелите момичета!  bouquet
Миле-пиле, Пете, Жени и всички останали  Hug
От мен хубав пролетен ден!  bouquet

Ком, къде ходиш, мъри? Crossing Arms

# 313
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Момичета- кокичета   Hug Hug Hug

Иси82 ,  Hug Ще се моля за теб  Praynig и този път операцията да мине успешно и без усложнения  Hug

Марти, и аз мисля че няма проблем. Нормално е да има слабо кървене в този период. Не се притеснявай  Hug

Фанта, стегни се малко  Heart Eyes , след третия-четвъртия месец тези неща отшумяват  Hug

Ваня74, бебко е най-важен в момента  Hug Майка им мечка на работодателите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Сигурно имаш права и можеш да оспорваш и даже да ги осъдиш, но няма да е лесно...едно ходене и едни разправии, а от друга страна все не ми се иска вечно да им се разминава  ooooh!..... всички кротко да си мълчим и това не е решение на проблема Peace  ooooh!......... Абе дреме ти на ханша, гледай си здравето  Hug

Хубав петъчен ден  Heart Eyes Гушкам ви всички  Hug Hug Hug

# 314
  • Мнения: 609
siska какво стана с твоя случай?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт