Детските конкурси за красота

  • 18 385
  • 438
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 892
...... свири на пиано под една годинка, но и той си е за лекар.


Що? Сега моето като композира по желание и със страст, написало е Слънчевата соната, аз какво да направя, да го бия и да му викам да не се напряга ли?

# 361
  • Мнения: 3 034
щом само композира, не го бий. поне не много. и не през ръцете.
но, ако вместо на площадката да си играе, го водиш на уроци, ти ще си за бой.

# 362
  • Мнения: 465
iviche  Peace
Като се замислим,на тези детски конкурси по красота оценяват всъщност  недетското поведение и визия.
Потрябвало му на 3-годишното мъниче да ходи бавно,с маниер ,под  камери,светлини и погледи на непознати-забравих и за приятната процедура с прическа  и грим.
Кой оценява, че му се пишка,подскача или ще ревне,щото повече звук и шарено не е виждало до сега в живота си?
Никой-ние преценяваме способността му да прилича и се държи като  възрастен.
Колко години си възрастен-цял живот минус 10.
Е ,за тези 10 години говоря-да не им ги вземаме. Praynig
ПС.Да има Конкурс за красота на амбициозни майките.Явно ,че е необходим

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 00:55 от veselcheto

# 363
  • Мнения: 1 394
Цитат
Никой-ние преценяваме способността му да прилича и се държи като  възрастен.
Колко години си възрастен-цял живот минус 10.
Е ,за тези 10 години говоря-да не им ги вземаме.
Е,да,ама някои майки се стремят наистина децата им да изглеждат по-големи.Скоро видях момиченце на 3 години облечено с дълга пола,обувки с нисък ток /неудобни ми се видяха,че детето ходеше като в паници/ и имаше дори маникюри.... Shocked...представям си ,че това дете на 15 години ще изглежда,като на 25...и е така за жалост...Голяма щуротия е това от страна на майките.Или пък дори бебета-момичета ги обличат,като тийнеджърки-да са по модата уж,ама е смешно...две годишно детенце с ботуши над коляното,с червило и нокти...незнам,аз нямам момиче,но не бих го позволила.

# 364
  • Мнения: 431
Ами раждат си кукли хората, не деца. Потресе ме този репортаж с родителите - още като разбрали, че очакват момиченце, и първата им мисъл била за конкурсите.  Shocked Сбъркан мозък.

И от клипчетата не видях на нещо да са "научени" тези деца (поведение на сцена и т.н.) - кълчотят се, хваща ги лигата, сценична треска, срамуват се.

# 365
  • Мнения: 4 841
И от клипчетата не видях на нещо да са "научени" тези деца (поведение на сцена и т.н.) - кълчотят се, хваща ги лигата, сценична треска, срамуват се.

Защото това са американски клипчета. Не разбра ли, че българските детски конкурси за красота всъщност са едни инкубатори за възпитание в общочовешки ценности и средище за развитие на таланти.

# 366
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
А пък аз се чудя, след като тук се спомена че конкурсите могат да развият толкова качества у децата, защо нито една световна звезда от бизнеса, шоу бизнеса и модния бизнес не си води децата на такива конкурси? newsm78 Например Джоли- Пит вече закъсняват...

# 367
  • Мнения: X
Защото това са американски клипчета. Не разбра ли, че българските детски конкурси за красота всъщност са едни инкубатори за възпитание в общочовешки ценности и средище за развитие на таланти.

Да, също майките изобщо не държат децата им да са най-красивите, с най-много награди и изобщо да са там. Те тригодишните сами си вземат решение да ходят на такива места и да се забавляват.  Laughing

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 24 004
А пък аз се чудя, след като тук се спомена че конкурсите могат да развият толкова качества у децата, защо нито една световна звезда от бизнеса, шоу бизнеса и модния бизнес не си води децата на такива конкурси? newsm78 Например Джоли- Пит вече закъсняват...
Мен пък ми е друго чудно. Защо не знам за никоя звезда от световна величина, която да е ходила на такива конкурси? Ей, на, хората без такива конкурси пък стават звезди - манекенки, актриси, певици....

# 369
  • Мнения: 340
А нормалните конкурси за красота да не би да са за много възрастни? На 15-25 каквото и да ми кажете са си деца. И мисленето им е детско. То за това се връзват на глупости. Мислят си, че им се възхищават докато хората си избират следващата ...

# 370
  • София
  • Мнения: 7 224
Е мен ако питат, долната възрастова граница за подобни конкурси трябва да е 18.
Но по-добре да си мълча, че ще взема да си създам имидж на грозна и завистлива  Mr. Green

# 371
  • Мнения: 14 654
Е мен ако питат, долната възрастова граница за подобни конкурси трябва да е 18.

Едно време беше точно толкова, това с мини-мис е сравнително ново явление за нашите ширини.

# 372
  • Мнения: 2 478
А нормалните конкурси за красота да не би да са за много възрастни? На 15-25 каквото и да ми кажете са си деца. И мисленето им е детско. То за това се връзват на глупости. Мислят си, че им се възхищават докато хората си избират следващата ...

Ок и за мен е смешно мис България да е на 16 год, ама е така ( е без тазгодишната). Но въпреки това едно момиче на 15 год. само е взело решението да участва в такъв вид състезание, направило е своят личен избор. Факт е, че за тази тема ме провокира майката на 3-год. момиченце, която в БТВ каза, че това е личен избор на дъщеря и newsm78

# 373
  • София
  • Мнения: 7 224
Е то е ясно, че такъв тип майка, и пеленаче да е детето и, все ще твърди, че изборът е лично на отрочето.

# 374
  • Мнения: 431
Ами може и "личен" да е, важното е да са зададени правилните въпроси.

Например: маме, искаш ли да станеш принцеса, искаш ли истинска корона, нали си най-красивата, хайде да зарадваме леля/баба/стринка...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт