VIP Brother епизод 3 - Втори номинации :)))))))))))))

  • 56 575
  • 1 558
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 3
Dобре бе, Дачо нали излезе? Какви са тези свиждания? Лора, Дачо ... да не са на санаториум?

Ми явно са ....  newsm78

Гала предложи да си купят една фиданка... в двора няма дървета...колко било 10-20лв ,продавали се в големи саксии.

Софито нещо говори за цяло печено агне... май родителите и ще им го пращат,Дачо нещо такова споменал няколко пъти ... Софи му каза да донесе и дреболииките,да направили супа , Емо,Точко и Слабаков почнаха да се облизват от сега.

Софито помолила ББ да я събуди в 7.30-8ч ,че да се оправила..пък е на виж още не са ги изкарали.... Можела още да поспи

# 1 441
  • Мнения: 3
Отново коментират Миска-та... Казаха,че ББ е подпомогнал тя да излезе...смятат,че на хората не им е интересно да гледат как чете...по цял ден над книгите...

Слабаков оплю трите близначики..какви кокошки били...пък как спечелили... в негов стил си ги издокара.

Най-накрая излизат.... Пожелават им късмет... Гала и май Божидара искат да им купят крем за слънце,нам си кой фактор,да не бъдел от тез евтините.

Софи,Део и немога да видя кой друг излиза... камерата не се мърда от Ивайла. Crossing Arms А както казах и тя не мърда... всички отидоха да помагат да изнасят нещата,чантите... Обаче тя е твърда....

Май и Пипи излиза...

Не ,не излиза,ще прави на децата закуска ... Било неделя и Ивайла искала да си почине ...

# 1 442
  • Мнения: 3
Лора,Дачо и Лоренцо ще излизат с тях .

За Валери и деца не разбрах ....

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 12:02 от ТиРи

# 1 443
  • Мнения: 3
Вкараха дъщеричката на Тодор ....

-Тюдорееее..къде е количката ...

Тодор пита: Майка ти какво прави ...малката вика: Нищо..седи  Joy Къде е количката ....

 Joy Joy Joy

Тодор проверява дали жена му е пратила нещо... мммм нищо май не му е пратила...

-Тюдорееее..... неискам крем

 Joy Joy Joy

# 1 444
  • Мнения: 3
Тодор се мъчи да намаже малката с крем..обаче става голяма борба,чува се пъшкане..охкане...

намаза я с 15 фактор,сега намери 50-ти фактор,пак се задърпаха да се мажат...

Искам да ги гледам тях.... не искам да гледам Ивайла...  Close

# 1 445
  • Мнения: 2 811
Tiri, къде гледаш?щерката му на тодоре ли му говори ?Simple Smile)))

# 1 446
  • Мнения: 3
Tiri, къде гледаш?щерката му на тодоре ли му говори ?Simple Smile)))

онлайн гледам ...

Да щерката  му говори,няма тате .. има Тюдореееее  Joy На малката й харесвало в къщата,неискала да си ходи повече...

Пипи цяла сутрин тича след Рая , закуска й прави,сокчета,да се облече..Рая иска да тича боса и гола,обаче казват,че вътре в къщата е студено... Сега Рая искала да влиза в басейна,Пипи не може да я спре...

Андрей ще готви боб ... разшета се из кухнята. Пипи освен,че гледа Рая и му помага...

Камерата не мърда от Ивайла,чувам ги в далечината...

Саша и Устата още спат,снощи много се били наказали...

Милко каза,че е бил легнал в банята, защото са се били преместили в спалнята и е било джигала-бигала    Joy Joy Joy

# 1 447
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
От 3 дни съм се заела да наблюдавам Гала какво върши.

Еми нищо.
Тя е бетер Ивайла.
Много по-голяма примадона.

Много ми падна в очите тази жена.
Надута, куха лейка.

# 1 448
  • Мнения: 3
Никой не се включва.... май не са интересни репортажите  Cry

Гери     bouquet

Моля..моля... не така... днес Гала си изпра един панталон на ръка,отне й около 15мин да го просне на сушилнята....  hahaha

# 1 449
  • Мнения: 2 811
 Laughing Laughing Laughing джигала бигала, абе тоя верно ли не е сигане?Simple Smile)
Тири, абе жена му на Тодор усещам, че е голяма кобра, студена безсърдечна жена, така я усещам без да съм я виждала. Чета по пресата, че щели да се разделят, а дано. Много ги мразя такива вампири.

# 1 450
  • Мнения: 1 533
А защо не излизат всичките? И Ивайла от какво си почива? Толкова е предсказуема Tired Един вид -сега ще видите вие какво значи принцеса.

# 1 451
  • Мнения: 2 811
Никой не се включва.... май не са интересни репортажите  Cry


Аз те чета и съм ти мн благодарна, просто няма какво да коментирам  Laughing плз, не забравяй, че е неделя сутрин, но със сигурност  ще бъде прочетен и оценен труда ти   bouquet  bouquet

# 1 452
  • Мнения: 2 811
А защо не излизат всичките? И Ивайла от какво си почива? Толкова е предсказуема Tired Един вид -сега ще видите вие какво значи принцеса.
[/quote

Според мен, просто е сдухана от вчера, а не че демонстрира. Извинявай, ама и аз бих се впрегнала. И аз като съм без настроение отказвам да се правя запред хората на хепи.

# 1 453
  • Мнения: 3
Обичам ви   bouquet

Тодор е бил сложил ракия в камерата...освен да я извадя и да се почваме ....

Ураааа Ивайла влезе в къщата,пита дали е останало сирене от баницата,която са правили за днес на пазара...

# 1 454

Общи условия

Активация на акаунт