® E-bay - тема 26

  • 43 245
  • 803
  •   1
Отговори
# 615
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Dear ,
mega_bargain has opened an Unpaid Item case for D G WOMEN WHOLESALE DESIGNER SUNGLASSES DISCOUNT SHADES(#350180527148).
Please pay for the item or respond to the seller before Apr-17-2009. If you do not take any action, the seller can choose to give you an an Unpaid Item strike and your account may be suspended as a result.

Note: When you win an item or use the Buy It Now feature on a listing, you commit to pay for the item. Read more

D G WOMEN WHOLESALE DESIGNER SUNGLASSES DISCOUNT SHADES   
D G WOMEN WHOLESALE DESIGNER SUNGLASSES DISCOUNT SHADES
Item #:   350180527148
End time:   Tuesday, Mar 24, 2009 14:03:02 PDT
Sale price:   GBP 0.95
Seller:   mega_bargain
Case opened:   Friday, Apr 10, 2009 15:31:06 PDT
Case closed:   Friday, Apr 10, 2009 15:31:06 PDT
   

- or -
See case details

Marketplace Safety Tip   Marketplace Safety Tip      

    * Pay with PayPal. It's the easy and fast way to pay online, and it lets you shop without sharing your financial details with sellers. PayPal also offers up to $2,000.00 of free purchase protection on qualified eBay purchases. Terms and conditions apply.
    * Keep your money safe - never pay for items with cash or instant money transfer services, such as Western Union or MoneyGram. In the past some sellers have exploited these payment methods in order to defraud buyers, so eBay has banned them from the site.
 Моляяя за помощ. как да го разбирам това  Confused С този продавач се бяхме разбрали да развалим сделката по взаимно съгласие, но той не ми изпрати нищо. Също така си пазя имейлите, в които ми казва, че ще има отстъпка в цената , а след това фактурата е завишена много, но решихме да я развалим. Много моля, кажете ми какво да правя- не искам да ме изрежат от ибей  Cry Cry Cry Praynig Praynig Praynig

# 616
  • Sofia
  • Мнения: 6 951
Дайте изпробван магазин за оригинални очила Praynig Харесах си в МОЛ-а едни очила на Том Форд за 500лв Crazy и ми се иска да мина ,ако може на половин цена

# 617
  • Мнения: 346
Моля за малко помощ,имам едно плащане,но не ми достигнаха парите и понеже е събота помолих приятел да ми прати пари от неговия пей пал.Но кога мога да ги ползвамтези прехвърлени пари,че нещо не става пак.Благодаря ви предварително  bouquet

# 618
  • Мнения: 4 202
Дайте изпробван магазин за оригинални очила Praynig Харесах си в МОЛ-а едни очила на Том Форд за 500лв Crazy и ми се иска да мина ,ако може на половин цена

Чакам очила от http://www.sunglasses-shop.co.uk/, но всеоще не са дошли, ако искаш изчакай да видя какво е положението  Peace

Аз поръчах рей бан, в мола са 290 лв, от този магазин с доставката ми илизат към 180.

# 619
  • Мнения: 1 889
Gold lady, пиши му пак и го питай какво става, като не забравяй да споменеш ,че пазиш цялата кореспонденция,питай го защо е пуснал диспут?!

# 620
  • Мнения: 305
Gold lady-така  пускат диспут продавачите и после ги затварят за да избегнат таксите на ибей.Би трябвало веднага да магне страйка и всичко да е ОК Peace

# 621
  • Мнения: 6 448
Помагайте,моля!  Praynig
Имам рефунд,но нямам карта към акаунта на който е направен рефунда.А на самата транзакция пише,че са отишли в картата.
Ако добавя карта ще отидат ли в нея и има ли и друг начин да ги получа?  newsm78

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 4 164
Момичета - имам нужда от помощ и съвет  Praynig Praynig Praynig

Преди месец спечелих и изпратих 4 неща от 1 продавач към Емпреса. Нещата са били опаковани в 2 кашона - 1 с 3 артикула, вторият - с 1 артикул. Пратени са по куриери Интерлинк.
От тези 2 кашона, аз получих само по-малкия, а от Емпреса ми казват, че вторият е даден на друг адрес по погрешка.
Какво трябва да направя сега - да се пише жалба до куриерите ли - аз от Бг нищо няма да мога да направя, нали  Cry Когато куриер дава пратка - някой все се подписва за тоя пакет - би трябвало да се пазят тези неща  newsm78
В паника съм - нещата не бяха евтини, а и бяха за РД на малката  Cry Cry Cry

# 623
  • Мнения: 1 030
змейковица, пиши на продавача да се свърже с куриерите и да изясни случая. Ако наистина е объркан адресът, то изпарщачът носи отговорност за това. Според мен дори можеш да отвориш диспут, ако не се разберете - така или иначе на адреса, посочен от теб стоката не е доставена, нали?

# 624
  • Мнения: 305
Помагайте,моля!  Praynig
Имам рефунд,но нямам карта към акаунта на който е направен рефунда.А на самата транзакция пише,че са отишли в картата.
Ако добавя карта ще отидат ли в нея и има ли и друг начин да ги получа?  newsm78

Ako картата си има сметка която не е закрита отиват на сметката ти  Peace

змейковица-пиши на продавача,той ще попита куриера кои се е подписал на пратката ти-имала съм такув случай Peace

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 4 164
Благодаря ви - писах на продавача   bouquet

мама * Миа *, а какво стана в твоя случай  Confused Тъпото е, че вече мина 1 месец... Все не мога да открия Емпресата... и докато се изясни какво точно е станало  Cry

# 626
  • Мнения: 312
Моля, някой  от разбиращите по английските адреси да ме консултира.
пейпал отсъди да върна един счупен предмет на продавача в изпратената ми информация за seller's name пише Дженифър мур, а отдолу са ми дали
Seller's address:
Dean Farm Oast
Rushalke Green
East Sussex
.................
United Kingdom

Може ли някой да ме осветли, това Dean Farm Oast името на получателя ли е или някаква ферма  Laughingи въобще нетрябва ли да добавя името Дженифър Мур най отгоре над адреса newsm78 newsm78 newsm78

# 627
  • Мнения: 6 448
Помагайте,моля!  Praynig
Имам рефунд,но нямам карта към акаунта на който е направен рефунда.А на самата транзакция пише,че са отишли в картата.
Ако добавя карта ще отидат ли в нея и има ли и друг начин да ги получа?  newsm78
Ako картата си има сметка която не е закрита отиват на сметката ти  Peace
Работата е там,че съм изтрила картата от акаунта. Rolling Eyes

# 628
  • Мнения: 305
Грозното Пате- аз така нямах карта,но парите ми се преведоха успешно на сметката на която беше картата Rolling Eyes
змейковица -Продавача отговори след няколко часа,че еди кои си се е разписал на пратката,после уведомих Емпреса,че трябва да е при тях,получено е от тях  Rolling Eyes ...намери се най-накрая,но аз треперех близо 10дни Peace

# 629
  • Мнения: 6 448
мама*Миа,благодаря ти  Hug Ще проверя,дано да е станало така.
А някой има ли спомен дали 4-цифрения код можеше да се получи по телефон в почивен ден?Защото за блокирани пари в почивен ден ми отказват да ме обслужват.

Общи условия

Активация на акаунт